Njoftime.com
Zurück   Njoftime.com > ..ose kerko ne te gjitha rubrikat
Home Kontakti/rreth nesh Marketing Regjistrohu Publiko/pyetje-pergjigje Kalendari Adresari
Trego rezultatin 1 deri 40 nga 190
Kėrkimi zgjati 0.11 Sekonda.
kėrko: Njoftimet e: IDEAL REAL ESTATE
Rubrika: Objekte banimi - pėr shitje 25.10.2014, 12:05
PX: 0
lexuar: 48
Shitet 2+1+BLK Kati 7, 126 m² 105.000 (Rruga Sami Frasheri.)

Rruga Sami Frasheri

Zona/Rruga : Sami Frasheri.

SHITET

2+1
Sip: 126m2, ku 116m2 jane te shfrytezueshme me hipoteke, kati 7-te, orientimi lindje perendim, balkon, koridor, me ambjent gatimi, nje...
Rubrika: Objekte banimi - me qera 25.10.2014, 12:04
PX: 0
lexuar: 22
Qira 3+1 Kati 8, 200 m² 500 Euro (Ne hyrje te Bllokut Vilave Selite.)

Zona/Rruga : Ne hyrje te Bllokut Vilave Selite.

JEPET ME QIRA

Sip: 200m2, kati 8 dhe i fundit, e mobiluar lux, pamje panoramike.
Cmimi: 500 eur/muaj.

Kontakte: 0694081125
Rubrika: Objekte banimi - pėr shitje 24.10.2014, 09:33
PX: 0
lexuar: 94
Shitet 2+1 Kati 5, 134 m² 850 Eur/m² (Mine Peza, prane kopshtit.)

Zona/Rruga : Mine Peza, prane kopshtit.

SHITET

2+1

Sip; 134m2, kati 5-ste, orientimi jug, 2balkone, +korridor, me hipoteke.
Cmimi: 850 eur/m2
C: 07.8-X
Rubrika: Objekte biznesi - pėr shitje 24.10.2014, 09:32
PX: 0
lexuar: 44
OKAZION dyqan, Kati 1, 150 m² 4.000eur/m2 (Brigada e 8-te, buze rruge.)

Zona/Rruga : Brigada e 8-te, buze rruge.

SHITET

DYQAN
Sip: 150m2, me tualet, me fasade xhami.
me hipotekte.
cmimi: 4.000 eur/m2,
C: Bl
Rubrika: Objekte banimi - pėr shitje 24.10.2014, 09:32
PX: 0
lexuar: 25
SHITET apartament 2+1 Kati 3, 130 m² 115.000 Euro (Prane stadiumi Dinamo)

Zona/Rruga : Prane stadiumi Dinamo

SHITET

3+1

Sip:130 m2, kati i 3-te, orientimi jug, 2 ballkone,garazh dhe depo.
Cmimi: 115.000 euro
Me hipoteke.
C:BLB
Rubrika: Objekte banimi - me qera 24.10.2014, 09:31
PX: 0
lexuar: 152
Jepet me qira vile 1.000 Eur/muaj (Tek Selvija. Prane Viles Gold.)

Zona/Rruga : Tek Selvija. Prane Viles gold
VILE 2 KATSHE

Kati pare: 2dhoma +sogiorno, me oborr me gjelberim.
Kati dyte: 3dhoma+tualet, orientimi jug, cdo kat bosh.
Me parking.
Cmimi: 1.000 eur...
Rubrika: Objekte banimi - me qera 24.10.2014, 09:30
PX: 0
lexuar: 185
Qira 1+1 Kati 4, 80 m² 250 Eur/muaj (Bulevardi "Gjergj Fishta" ( Prane CEZ-it)

Bulevardi Gjergj FishtaZona/Rruga : Bulevardi "Gjergj Fishta" ( Prane CEZ-it)

JEPET ME QIRA

Kati 4-ert, soggiorno, ballkon, tualet, dhome gjumi, cdo ambjent eshte i mobiluar me te gjitha orendite...
Rubrika: Objekte banimi - pėr shitje 22.10.2014, 09:51
PX: 0
lexuar: 23
Shitet 1+1 Kati 5, 67 m² 75.000 Euro (Prapa Ambasades Amerikane.)

Zona/Rruga : Prapa Ambasades Amerikane.

Shitet

1+1

Sip: 67m2, kati 5-ste, orientimi lindje.
E mobiluar.
cmimi: 75.000 eur/padiskutueshme.
Rubrika: Objekte banimi - me qera 22.10.2014, 09:47
PX: 0
lexuar: 10
Qira 2+1+A+BLK Kati 8, 130 m² 700 Euro (Prane Carlsbergut.)

Zona/Rruga : Prane Carlsbergut.

JEPET ME QIRA

2+1+2tualete+balkon
Kati 8-te , jo i fundit, palalt 9katesh, e mobiluar, me a.c, linje interneti.
Cmimi: 700 eur/muaj
id: 17.10 *
Rubrika: Objekte biznesi - me qera 22.10.2014, 09:30
PX: 0
lexuar: 21
Qira ambjente biznesi, 30.000lek/muaj (Ali Demi, prane ish markata vjeter.)

Zona/Rruga : Ali Demi, prane ish markata vjeter.

AMBJENTE BIZNESI ME QIRA

Me distance 10m nga stacioni i autobuzit jepen dy ambjente me qira:

Ambjenti 1: 210m2+verande, me lartesi 4m, me 2...
Rubrika: Objekte biznesi - pėr shitje 22.10.2014, 09:17
PX: 0
lexuar: 206
OKAZION Dyqan ne shitje prane qendres, 50 m² 3.000 Euro/m² (Mine Peza ne kryqezim me rrugen "Fortuzi")

Rruga Mine Peza, Tirane
Zona/Rruga : Mine Peza ne kryqezim me rrugen "Fortuzi"


Shitet ambient per zyra ose dyqan.

Sipėrfaqe 50 m2.
Me ēertifikatė pronėsie dhe ēdo dokument tjetėr tė...
Rubrika: Objekte banimi - pėr shitje 21.10.2014, 16:26
PX: 0
lexuar: 702
Hyrja tek Kodra Diellit, 116.5 m2, 3+1+2 banjo+ballkon, kati 3, 600 eur/m2

Apartament per shitje
Siperfaqja: 116.5 m2, 3 + 1 + 2 banjo + ballkon
Adresa: Kompleksi “Kodra e Diellit”, Tirane

Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje pallati 5 katesh me orientim nga jugu....
Rubrika: Objekte banimi - pėr shitje 21.10.2014, 16:25
PX: 0
lexuar: 75
Mylym Shyri, shitet 2+1+BLK Kati 5, 73 m² 85.000eur

Zona/Rruga : Mylym Shyri prane Albtelekom.

SHITET

2+1
Sip: 73m2, kati 5ste, jo i fundit, hyrje ekzistuese, pa ashensor.
Dhome ndenje+2 dhoma gjumi, koridor+balkon qe pershkron dy...
Rubrika: Objekte banimi - pėr shitje 21.10.2014, 16:21
PX: 0
lexuar: 472
OKAZION Kombinat, shitet 1+1 Kati 1, 40 m² 19.000 Euro (Llambi Bonata.)

Llambi Bonata
Zona/Rruga : Llambi Bonata, Kombinat.

SHITET

1+1
Sip: 40m2, kati pare, e parikonstruktuar me hipoteke.
Cmimi: 19.000 eur
ID: 18.12 X
Rubrika: Objekte banimi - me qera 21.10.2014, 16:20
PX: 0
lexuar: 20
Vile 2 katshe me qira, 50.000lek/muaj (Kavajes prapa Lidhjes Shkrimtareve.)

Zona/Rruga : Kavajes prapa Lidhjes Shkrimtareve.

VILE 2 KATSHE ME QIRA

Kati pare 2dhoma
Kati dyte 2dhoma
100m2 total sip., me mobilim zyre, me rruge ndermjetese per ne rrugen e Durresit.

Ambjenti...
Rubrika: Objekte banimi - pėr shitje 21.10.2014, 16:20
PX: 0
lexuar: 127
Shitet 2+1 Kati 5, 92 m² 85.000eur (Naim Frasheri, prapa Ambasades Greke)

Zona/Rruga : Naim Frasheri, prapa Ambasades Greke

SHITET

2+1
Siperfaqia e hyrjes me sip e perbashketa: 92 m2.
Siperfaqia e hyrjes pa sip e perbashketa : 80 m2.
Kati 5, ndertim i viteve 80-te,...
Rubrika: Objekte banimi - me qera 21.10.2014, 16:18
PX: 0
lexuar: 51
JEPET ME QERA ap 2+1 Kati 3, 30.000 lek (100 Vitrinat)

Zona/Rruga : 100 Vitrinat

JEPET ME QERA

2+1
Kati i 3-te, orientimi lindje-perendim, apartamenti eshte i pamobiluar(vetem me kontrabufe) , ballkon, korridor, me ashensor.
Cmimi: 30.000 lek/muaj.
Rubrika: Objekte banimi - pėr shitje 21.10.2014, 16:18
PX: 0
lexuar: 36
Shitet 1+1 Kati 4, 73 m² 800 eur/m2 (Don Bosko)

Zona/Rruga : Don Bosko

SHITET

1+1
Sip: 73m2, kati 4-ert, orientimi jug, pallati i ri, me ashensor.
Cmimi: 800eur/m2
id: 10.10 *
Rubrika: Objekte banimi - pėr shitje 20.10.2014, 16:27
PX: 0
lexuar: 53
Shitet apartament(penthouse)dhome ndenjie+1kuzhine+2dhoma gjumi+2studio pune,Kati 9, 200.000 eur, Rr. Myslym Shyri.

Zona/Rruga : Myslym Shyri.

Apartament (penthouse)
140m2 sip banimi +70m2 verande perreth tij
me 1 dhome ndenjie +1 kuzhine+2 dhoma gjumi+ 2 studio pune+2 banjo.
Murret e jashtme jane dopio mur me...
Rubrika: Objekte banimi - me qera 15.10.2014, 09:32
PX: 0
lexuar: 5
Qira 3+1+A+BLK Kati 9, 200 m² 600 Euro (Myslym Shyri.)

Zona/Rruga : Myslym Shyri.

Apartament (penthouse) 140m2 sip banimi +70m2 verande perreth tij
me 1 dhome ndenjie +1 kuzhine+2 dhoma gjumi+ 2 studio pune+2 banjo.
Murret e jashtme jane dopio mur me...
Rubrika: Objekte banimi - pėr shitje 14.10.2014, 10:36
PX: 0
lexuar: 166
Shitet hyrje cilesore 2+1, kati 3, 116,7 m² 75.000eur (Prane kryqezimit mbi Kristal Center)

Zona/Rruga : Prane kryqezimit mbi Kristal Center.

SHITET

2+1
Sip: 116.7 , kati 3-te, me ashensor, me ballkon, orientimi veri, hyrja eshte e re, e pabanuar, me paisje cilesore si: grila elektrike,...
Rubrika: Objekte banimi - pėr shitje 11.10.2014, 11:56
PX: 0
lexuar: 168
Apartamente te reja GENER 2; 850eur/m2; Zona prane Vizion +.

HYRJE NE SHITJE

Zona: Prane Vizion +

Siperfaqe te ndryshme:
1+1; sip: 76-80-81m2
2+1; sip: 110-120m1
3+1; Sip: 143m2
Cmimi shitjes: 850 eur/m2
Pallati eshte ne fillimet e ndertimit; 11-katesh.
Rubrika: Truall 11.10.2014, 11:52
PX: 0
lexuar: 403
Shitet truall 2.000 m² 120.000 Euro (Gjipe, Jale.)

JaleZona/Rruga : Gjipe, Jale.

SHITET

TRUALL
Sip:: 2.000m2, me distance afro 300m nga deti, me certifikate pronesie, e studiuar per vila dhe banese 4-kateshe.
Cmimi: 120.000 eur
C: 10.12
Rubrika: Objekte banimi - pėr shitje 11.10.2014, 11:48
PX: 0
lexuar: 39
Hyrje cilesore 1+1 Kati 3, 64m², 62.000 eur (Kavajes, prane Globe).

Globe Center
Zona/Rruga : (Kavajes, prane Globe).

SHITET

1+1
Sip: 63,8m2 me hipoteke, kati 3-te, dhome ndenje+dhome gjumi+koridor+balkon+mobilim cilesor, orientimi veri.
Pallati eshte teper...
Rubrika: Objekte banimi - pėr shitje 11.10.2014, 11:48
PX: 0
lexuar: 298
Shitet 3+1 Kati 5, 120 m² 90.000 eur (Mine Peza.)

Zona/Rruga : Mine Peza.

Shitet
3+1

Sip: 93m me hipoteke, 27m shtese; Ka dy dhoma gjumi + soxhorno + kuzhine gatimi dhe ngrenje , tualet. Ndodhet ne katin e peste/pallat 5 katesh. Tarraca eshte me ...
Rubrika: Truall 11.10.2014, 11:48
PX: 0
lexuar: 175
Truall ne shitje 1.000m² 65.000 Euro (Komuna Petrele, prane Viles 26.)

Zona/Rruga : Komuna Petrele, prane Viles 26.

SHITET TRUALL PER VILA

Sip: 1.000m2
Me hipoteke.
Cmimi: 65.000 eur.
C: 23.4-X
Rubrika: Objekte biznesi - me qera 11.10.2014, 11:47
PX: 0
lexuar: 64
Durres, ambjent biznesi me qira 200 m² 4eur/m2 (Durres, Perballe Terminalit te Tragetit.)

Zona/Rruga : Durres, Perballe Terminalit te Tragetit.

JEPET ME QIRA

AMBJENT BIZNESI
Sip: 200m, Cmimi: 4eur/m2 /diskutueshem
C: 01.10-X
Rubrika: Objekte banimi - pėr shitje 11.10.2014, 11:47
PX: 0
lexuar: 2,052
Shitet ap 2+1 Kati 2, 94 m² 75.000 Euro (Prane Rezidences "Kodra e Diellit")

Zona/Rruga : Prane Rezidences "Kodra e Diellit"

SHITET
2+1

Sip: 94m2, kati 2, tualet (me dritare), 2 balkone, pozicioni veri-perendim,
Cmimi: 75.000 euro. (I diskutueshem)
Me hipoteke.
C: 33. S.
Rubrika: Objekte banimi - pėr shitje 11.10.2014, 11:47
PX: 0
lexuar: 360
Shitet 1+1 Kati 8, 68 m² 850 Euro/m² (Blv Zogu I, prane lokal New York)

Zona/Rruga : Blv Zogu I, prane lokal New York

SHITET

1+1
Sip: 68m/2, kati i 9-te, orientimi lindje, me kontrate sipermarrje.
Cmimi: 850 eur/m2
C: 26.1x
Rubrika: Objekte banimi - me qera 11.10.2014, 11:46
PX: 0
lexuar: 52
Qira 3+1 Kati 5, 80 m² 300eur/ muaj (Perballe kompleksit Taiwan-it.)

Zona/Rruga : Perballe kompleksit Taiwan-it.

JEPET ME QIRA

3+1
80m2, hyrje ekzistuese, e pamobiluar, me a.c,
Cmimi: 300 eur/muaj.
C. 9.12
Rubrika: Objekte banimi - me qera 11.10.2014, 11:46
PX: 0
lexuar: 29
Ambjente me qira per ZYRA 3+1, 137 m², 600eur, (Bllok, perballe Piceri Era.)

Zona/Rruga : Bllok, perballe Piceri Era.

JEPET ME QIRA

3+1 Sip: 137m2, kati 1, e mobiluar, 600 eur/muaj

3+1 Sip: 137m2, kati 2-te, e mobiluar per zyra, 600 eur/muaj
C: Blb
Rubrika: Objekte banimi - me qera 11.10.2014, 11:46
PX: 0
lexuar: 54
Qira hyrje+garazh, 2+1 Kati 3, 120 m² 450 Eur/muaj (prane ish Klani)

Liceu ArtistikZona/Rruga : Prane ish.Klani.

JEPET ME QIRA

Sip: 120m2, kati 3-te, 2 tualte, e mobiluar, orientimi perendim.
Cmimi: 450 eur/muaj/ padiskutueshem
Ne cmim eshte i perfshire dhe...
Rubrika: Objekte banimi - me qera 11.10.2014, 11:45
PX: 0
lexuar: 157
Vile me qira, kati 2, e mobiluar, 1.000eur/muaj (Mbi Shkollen e Baletit, prane Laborator Sinani.)

Zona/Rruga : Mbi Shkollen e Baletit, prane Laborator Sinani.

3+1
Hyrja eshte me vete, me 2 balkone, 2 tualete, me ambjent per parkim, me nje tarace te shfytezueshme prej 200m, aneksi me kontrabufe...
Rubrika: Objekte banimi - me qera 11.10.2014, 11:45
PX: 0
lexuar: 43
Qira 3+1 Kati 3, 140m², 700eur/muaj (Prapa Ambasades Amerikane.)

Zona/Rruga : Prapa Ambasades Amerikane.

JEPET ME QIRA

3+1
Kati 3-te, e mobiluar me te gjitha paisjet shtepiake te reja,
E preferuar per te huaj.
Cmimi: 700 eur/muaj.
C: 05.11-X
Rubrika: Objekte banimi - me qera 11.10.2014, 11:44
PX: 0
lexuar: 21
Qira vile 4 kateshe, 4.000eur/muaj (Perballe Acacia Hills, Farke)

Zona/Rruga : Perballe Acacia Hills, Farke

QIRA VILE 4KATSHE

Sip totale e viles 4.000m2, e mobiluar ne cdo dhome, me pishine, 12 dhoma, verande, magazine, parkim, gjenerator, ngrohje qendrore,...
Rubrika: Objekte banimi - me qera 11.10.2014, 11:44
PX: 0
lexuar: 43
Qira, Vile 3kateshe, 1.000eur/muaj (Blloku Vilave Selite.)

Zona/Rruga : Blloku Vilave Selite.

Jepet vile 3katshe me qira

Sip 100m/kat.
Kati pare/Dhome ndenje+tualet+balkon.
Kati dyte/Dhome ndenje+dhome gjumi+kuzhine+tualet.
Kati trete/ 3 dhoma...
Rubrika: Objekte biznesi - me qera 11.10.2014, 11:44
PX: 0
lexuar: 55
Qira zyra 200 m² 1.000 Euro (Myslym Shyri.)

Zona/Rruga : Myslym Shyri.

Jepen zyra me qira

Sip: 200m2,
Cmimi: 1.000 eur/muaj
C: Blb
Rubrika: Objekte banimi - me qera 11.10.2014, 11:44
PX: 0
lexuar: 49
Qira 3+1 Kati 6, 450eur/muaj (Prapa Ambasades Amerikane.)

Zona/Rruga : Prapa Ambasades Amerikane.

JEPET ME QIRA

Kati 6-te, me ashensor, e mobiluar, 2 tualete.
Cmimi: 450 eur/muaj.
C: 5.11-X
Rubrika: Objekte banimi - pėr shitje 11.10.2014, 11:43
PX: 0
lexuar: 523
Shitet 2+1, 85m2, kati 2-tek, 42.000 Eur (Yzberisht.)

Zona/Rruga : Yzberisht.

SHITET 2+1
Kati 2-te me ashensor.
Sip: 85m2
2 dhomat me pamje nga Jugu.
Salloni me pamje Veri-Lindje.
2 tualete me aspirim.
Apartamenti shitet i mobiluar LUX.
Punime...
Rubrika: Objekte banimi - pėr shitje 11.10.2014, 11:43
PX: 0
lexuar: 102
KMY; 2+1 105m2, k5-ste, 43.000eur; 1+1, 65m2, cm 30.000 eur

Zona/Rruga : Tek KMY-ja.

SHITEN

1+1
KMY-ja, sip: 65m2, kati 8-te dhe i fundit, me ashensor, orientimi lindje-perendim, me hipoteke.
Cmimi: 30.000 eur/diskutueshem.

2+1
KMY-ja, sip: 105m2, kati...
Trego rezultatin 1 deri 40 nga 190

 
Shko tek

Powered by: vB V. 3.6.4 (German technology)
Copyright ©2000 - 2014, J. E. Ltd.
Mbėshtetur nga: Shoqata "Miqėsia"