krko:

Type: Posts; User: Dream Team; Fjala/-t kye:

Faqja 1 nga 3 1 2 3

krko: Krkimi zgjati 0.00 Sekonda.

 1. Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 5, 90 m 80.000 Euro (Yzberisht)

  Zona/Rruga : Yzberisht

  Apartament 2+1 n zonn e Yzberishtit.
  Adresa : Rruga Foto Xhavella, prane Bar 2 Palmat
  Apartamenti ndodhet ne katin e 5 banim dhe ka siperfaqe neto 90 m2.
  Apartamenti...
 2. Tirane, shes garazh Kati -1, 22 m 10.000 Euro (Yzberisht)

  Zona/Rruga : Yzberisht

  Shitet garazh n zonn e Yzberishtit.
  Adresa : Rruga Foto Xhavella, prane Bar 2 Palmat. Garazhi ndodhet ne katin -1 dhe ka nje siperfaqe prej 22.10 m2. Garazhi eshte ne...
 3. Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 5, 90 m 73.000 Euro (Yzberisht)

  Zona/Rruga : Yzberisht

  Apartament 2+1 n zonn e Yzberishtit.
  Adresa : Rruga Foto Xhavella,prane Bar 2 Palmat
  Apartamenti ndodhet ne katin e 5 banim dhe ka siperfaqe neto 90 m2
  Apartamenti...
 4. Tirane, jap me qera zyre Kati 2, 88 m 350 Euro (21 Dhjetori)

  Zona/Rruga : 21 Dhjetori

  Jepet me Qira Ambjent per Zyra ne katin e 2 teknik te nje pallati te ri, prane kryqezimit te 21 Dhjetorit ne rrugen Frosina Plaku. Ambjenti ka pamje (fasade) nga rruga...
 5. Tirane, jap me qera apartament duplex 2+1+BLK Kati 6, 150 m 1.000 Euro (Sheshi Skenderbej)

  Zona/Rruga : Sheshi Skenderbej

  Apartament duplex me qera ne Qender te Tiranes .
  Pozicionohet ne katin e 6 te nje ndertese te re.
  Me nje siperfaqe 150 m2 i organizuar ne forme dupleksi ne 2...
 6. Tirane, shes apartament 2+1 Kati 1, 125 m 135.000 Euro (Stadiumi Dinamo)

  Zona/Rruga : Stadiumi Dinamo

  Shitet apartament 2+1 dhe bodrum te Stadiumi Dinamo. Ndodhet ne katin e pare te nje pallati ekzistues 2 katesh, buze rruges kryesore.
  Apartamenti ka nje siperfaqe 91...
 7. Tirane, jap me qera apartament 1+1 Kati 2, 55 m 350 Euro (Myslym Shyri)

  Zona/Rruga : Myslym Shyri

  Jepet me qera apartament 1+1, 55 m2 te Myslym Shyri. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati ekzistues. Ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuar dhe aksesuara,...
 8. Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 5, 96 m 225.000 Euro (Ish Blloku)

  Zona/Rruga : Ish Blloku

  Shitet apartament luksoz ne Bllok, ne pallatin mbi "Piu39" nje nga lokacionet me "in" te Tiranes. Apartamenti ndodhet ne katin e peste banim mbi lokalet dhe dyqanet ,ka...
 9. Tirane, shes dyqan Kati 0, 50 m 85.000 Euro (Ish Stacioni i Trenit)

  Zona/Rruga : Ish Stacioni i Trenit

  Shitet Ambjent tek Ish Stacioni i Trenit, prane rruges "Rreshit Petrela" poshte postes 5/1 afer Arkives se Shtetit. Ambjenti ka nje siperfaqe prej 50 m2 dhe...
 10. Tirane, shes dyqan Kati 0, 144 m 259.200 Euro (Ish Stacioni i Trenit)

  Zona/Rruga : Ish Stacioni i Trenit

  Shitet Ambjent tek Ish Stacioni i Trenit, prane rruges "Rreshit Petrela" poshte postes 5/1 afer Arkives se Shtetit. Ambjenti ka nje siperfaqe prej 144 m2 dhe...
 11. Tirane, shes dyqan Kati 0, 90 m 171.000 Euro (Ish Stacioni i Trenit)

  Zona/Rruga : Ish Stacioni i Trenit

  Shitet Ambjent tek Ish Stacioni i Trenit, prane rruges "Rreshit Petrela" poshte postes 5/1 afer Arkives se Shtetit. Ambjenti ka nje siperfaqe prej 90 m2 dhe...
 12. Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 8, 170 m 95.000 Euro (Rruga e Kavajes)

  Zona/Rruga : Rruga e Kavajes

  Shitet Apartamenti 2+1 ne Rrugen e Kavajes, perballe Spitalit Amerikan 3 me siperfaqe prej 98.65 m2 dhe siperfaqja e verandes 72m2 te kompleksi me i ri, "Golden Park...
 13. Tirane, shes apartament 1+1+BLK Kati 3, 76 m 79.000 Euro (Shkolla e Baletit)

  Zona/Rruga : Shkolla e Baletit

  Apartament 1+1 per shitje ne Rrugen e Elbasanit. Pallati ku ndodhet apartamenti eshte ndertuar ne vitin 2002, i njohur ne zone si "Pallatet e Rapushit". Lokacioni...
 14. Tirane, jap me qera apartament 2+1+BLK Kati 5, 117 m 270 Euro (Don Bosko)

  Zona/Rruga : Don Bosko

  Jepet me qira apartament 2+1ne rrugen "Don Bosko" me siperfaqe 117 m2. Ndodhet ne katin e peste te banimit te nje pallati te ri te sapo perfunduar. Organizohet nga tre...
 15. Tirane, jap me qera apartament 2+1+BLK Kati 6, 108 m 270 Euro (Don Bosko)

  Zona/Rruga : Don Bosko

  Jepet me qira apartament 2+1 ne rrugen Don Bosko me siperfaqe 108 m2. Ndodhet ne katin e gjashte te banimit te nje pallati te ri te sapo perfunduar Organizohet nga tre...
 16. Tirane, jap me qera zyre Kati 1, 90 m 400 Euro (Don Bosko)

  Zona/Rruga : Don Bosko

  Jepet me qera ambjent per zyra ne Don Bosko prane Market Viva me siperfaqe 90.36 m2 ne nje pallat te vitit 2019. Ambjenti ndodhet ne katin e pare banim. Njesia organizohet...
 17. Tirane, jap me qera apartament 2+1+BLK Kati 5, 96 m 800 Euro (Blloku)

  Zona/Rruga : Blloku

  Jepet me qera nje apartament luksoz ne Bllok, ne pallatin mbi "Piu39" nje nga lokacionet me "in" te Tiranes. Apartamenti ndodhet ne katin e peste banim mbi lokalet dhe...
 18. Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 3, 87 m 115.000 Euro (Rruga e Dibres)

  Zona/Rruga : Rruga e Dibres

  Apartament ne Shitje te Rruga e Dibres prane kryqezimit te Selvise te pallati i lokalit te njohur "Observator". Apartamenti eshte ne katin e trete mbi dyqane, 87 m2...
 19. Tirane, jap me qera Vile 3 Katshe Kati 3, 400 m 1.500 Euro (Qyteti Studenti)

  Zona/Rruga : Qyteti Studenti

  Jepet me qera vile tek Qyteti Studenti me nje siperfaqe prej 400 m2 ndertim, tre kate. Ne total jane 10 dhoma dhe 4 tualete. Ne katin e pare ka dy dhoma, sallon dhe...
 20. Tirane, jap me qera ambjent biznesi Kati 0, 273 m 2.400 Euro (Rruga Bardhyl)

  Zona/Rruga : Rruga Bardhyl

  Jepet ambjent me qera ne nje prej kendeve kryesore buze Unazes prane Rruges bardhyl. Siperfaqja e tij eshte 113 m2 , ndodhet ne kati 0, njesi, 70 m2 bodrum, 40 m2...
 21. Tirane, jap me qera apartament 2+1+BLK Kati 3, 500 m 1.000 Euro (Qyteti i Nxenesve)

  Zona/Rruga : Qyteti i Nxenesve

  Vila ndodhet prane Qytetit te Nxenesve, perballe Fabrikes se Birres, 300 metra nga rruga kryesore, pas fushave sportive te klubit te Tiranes se futbollit. Vila...
 22. Tirane, shes ambjent biznesi Kati 0, 31 m 35.000 Euro (Ish Ekspozita tek Lulishte 1 Maji)

  Zona/Rruga : Ish Ekspozita tek Lulishte 1 Maji

  Ambient per shitje prane Ish Ekspozites tek Lulishte 1 Maji, 31m2. Totalisht i inevstuar. E pershtateshme per cdo aktivitet.
  Per me teper...
 23. Tirane, shes apartament 3+1+BLK Kati 6, 152 m 240.000 Euro

  Shitet apartament 3+1, prane Pazarit te Ri, ne rrugen Tefta Tashko Koo. Apartamenti ndodhet ne katin e 6 te banimit ne nje pallat te ri te vitit 2017 me ashensor. Ka nje siperfaqe bruto 152.7 m2,...
 24. Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 10, 125 m 119.000 Euro (Komuna e Parisit)

  Zona/Rruga : Komuna e Parisit

  Shitet apartament 2+1, me siperfaqe 125 m2, ne rrugen Medar Shtylla, tek Komuna e Parisit. Apartamenti organizohet ne 2 dhoma gjumi, nje sallon ndenje dhe kuzhine,...
 25. Tirane, shes apartament 1+1+BLK Kati 5, 50 m 43.500 Euro (Xhamlliku)

  Zona/Rruga : Xhamlliku

  Shitet apartament 1+1 tek Xhamlliku prane Sheshit Shtraus.
  Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati ekzistues dhe ka nje siperfaqe prej 50 m2.
  Mundesi mjaft e mire...
 26. Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 3, 93 m 82.000 Euro (Ali Demi)

  Zona/Rruga : Ali Demi

  Apartament 2+1, kati i trete, pallati i ndertuar ne vitin 1995. Planimetri shume e mire me kende gatimi me vete, i investuar sipas kohes, apartament me orientim ngrohes dhe...
 27. Tirane, shes bar-resorant Kati 1, 145 m 325,000 Euro (Gjimnazi "Ismail Qemali")

  Zona/Rruga : Gjimnazi "Ismail Qemali"

  Shitet Restorant Peshku ne krah te gjimnazit "Ismail Qemali". Restoranti ka nje siperfaqe te brendshme prej 145 m2 dhe nje verande me siperfaqe 20 m2....
 28. Tirane, jap me qera apartament 2+1+BLK Kati 2, 63 m 400 Euro (Myslym Shyri)

  Zona/Rruga : Myslym Shyri

  Apartamet 2+1 me qira tek Rr Myslym Shyri! Siperfaqja e apartamentit eshte 62 m2 . Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje pallati ekzistues, ne nje lokacion perfekt...
 29. Tirane, jap me qera apartament 2+1+BLK Kati 4, 70 m 400 Euro (Rruga Myslym Shyri)

  Zona/Rruga : Rruga Myslym Shyri

  Apartamet 2+1 me qira tek Rr. Myslym Shyri. Siperfaqja e apartamentit eshte 70 m2. Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje pallati ekzistues, ne nje lokacion...
 30. Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 5, 104 m 104.000 Euro (Riza Cerova)

  Zona/Rruga : Riza Cerova

  Apartament 2+1+2 ne shitje prane Pazarit te Ri te Rruga "Riza Cerova". Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri me ashensor. Ka nje siperfaqe neto 104 m2 dhe perbehet nga...
Trego rezultatin 1 deri 30 nga 82
Faqja 1 nga 3 1 2 3