kėrko:

Type: Posts; User: Arnaldo; Fjala/-ėt kyēe:

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.00 Sekonda.

 1. Tirane, shes toke 3.000 m2,650000 euro total (Prane Liqenit artificial te Tiranes)

  Zona/Rruga : Prane Liqenit artificial te Tiranes

  Shes toke me siperfaqe 3000 m2 me hipoteke.Toka ndodhet ne nje zone mjaft te preferuar te Tiranes ku eshte e miratuar per ndertime,pra zone ne...
 2. Tirane, shes apartament 1+1+A+BLK Kati 3, 75 m² 37.000 Euro (Rruga MUHAMET DELIU ,FRESKU)

  Zona/Rruga : MUHAMET DELIU

  Shitet apartament 1+1 me siperfaqe 75 m2 ne zonen e Freskut.Apartamenti eshte me hipoteke dhe ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te ri me ashensor.Apartamenti shitet...
 3. Tirane, shes Vile 3+1+BLK Kati 2, 240 m² ndertim+400 m2 toke, 80.000 Euro (Tek ish- mjetet mesimore,perballe spitalit amerikan 3

  Zona/Rruga : Selite

  Shitet shtepi 2 kateshe+400 m2 toke ne zonen e Selites te ish-mjetet mesimore perballe spitalit amerikan 3ne Tirane.Shtepia dhe toka jane me hipoteke.Kati i pare i shtepise...
 4. Tirane, shiten ambiente biznesi me siperfaqje te ndryshme (Kamez)

  Zona/Rruga : Kamez

  Shiten ambjente biznesi ne Kamez me siperfaqe te ndryshme.Ne katin 0 shiten 2 ambjente me siperfaqe 220m2 secili.Ambjentet ndodhen ne nje pallat te ri buze rruge.Cmimet e katit...
 5. Tirane, shes Vile 3 KATESHE ,2+1+A+BLK , 310 m² 300.000 Euro (KODRA E PRIFTIT)

  Zona/Rruga : KODRA E PRIFTIT

  Shitet vile 3 kateshe te kodra e Priftit.Vila ka siperfaqe ndertimore totale 310 m2 +400 m2 toke truall.Brenda truallit eshte edhe nje ndertese 1 kateshe e vjeter me...
 6. Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 4, 88 m² 50.000 Euro (Rruga e Dajtit,siper Restorant Freskut)

  Zona/Rruga : Rruga e Dajtit,siper Restorant Freskut

  Shitet apartament 2+1 me siperfaqe 88 m2 ne zonen e Freskut,te rruga e Dajtit siper Restorant Freskut.Apartamenti eshte me hipoteke dhe ndodhet...
 7. Tirane, shes apartament 2+1+A+BLK Kati 8,9katesh pallati, 105 m² 85.000 Euro (Xhanfize Keko,Porcelan)

  Zona/Rruga : Xhanfize Keko,Porcelan

  Ne porcelan,prane Kompleksit Xhura,shitet apartament 2+1 me siperfaqe 105 m2(96 m2 neto).Apartamenti ndodhet ne katin e 8 te nje pallati 9 katesh.Apartamenti...
 8. Tirane, shes apartament 2+1+A+BLK Kati 5, Pallat 6 katesh,73 m² 62.000 Euro (Rruga Naim Frasheri)

  Zona/Rruga : Rruga Naim Frasheri

  Shitet apartament 2+1 me siperfaqe73 m2 ne zonen prane Fushes se zeze(bllokut te ambasadave).Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati 6 katesh ekzistues...
 9. Tirane, shes hotel Kati 1, 2.200 m² NDERTIM,+ 7000 M2 TOKE RRETH E PERQARK, 1.000.000 Euro (berzhite,komuna Petrele)

  Zona/Rruga : berzhite,komuna Petrele

  Shitet objekt biznesi 5 katesh me siperfaqe ndertimi 2200 m2 me hipoteke.Objekti ka garazh-bodrum per makina,magazine frigoriferike per restorantin,restorant...
 10. Tirane, shes truall 600 m² 200.000 Euro (Rruga Niko Avrami,prane shkolles se B.CURRI)

  Zona/Rruga : Rruga Niko Avrami,prane shkolles se B.CURRI

  Shitet truall me siperfaqe 600 m2+130 m2 shtepi 1 kateshe,te Rr.Niko Avrami,prane shkolles Bajram Curri.Toka mund te perdoret per ndertim...
Trego rezultatin 1 deri 10 nga 10