Albacall
kliko

kėrko:

Type: Posts; User: DONI_Sh.p.k; Fjala/-ėt kyēe:

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.00 Sekonda.

 1. OKAZION Shiten Paisje Banjo

  Shiten Paisje banjo. WC, Bide , Pllaka Dushi , Grupe Lavamani , Grupe Bide , Grupe Dushi , Mekanizem Wc.
  Shiten me cmime te skontuar me tregun. Te gjitha bashke ose vec e vec

  Tel 069 323 6976...
 2. Tirane Shiten Vetrata Dyqani

  Shiten Vetratat e nje dyqani eksistues. Jane zvendesuar me vetrata te tjera per arsye ndrrim destinacioni. Jane rreth 50 m2 vetrata, perfshire ketu profilet alumin, xhamat 10mm, dhe dyert e aluminit....
 3. Tirane Shitet Motorr- Pompe OKAZION!!! 35.000 Leke

  Shitet Motorr-Pompe ne gjendje shume te mire. Shume pak e perdorur. E plotesuar me te gjithe aksesoret per ujitje. Shitet per arsye mosperdorimi 350.000 leke te vjetra.

  Tel 069 323 6976
 4. Tirane Shitet Gjenerator 4.2 kVA. 35.000 Leke

  Shitet gjenerator 4.2 kVA shume pak i perdur. Eshte bler i ri 500.000 leke te vjetra. Shitet 350.000 leke per arsye mosperdorimi.


  Tel 069 323 6976


  Cel. : 0693236976
 5. Tirane Shitet Vibrator OKAZION! 150 Euro

  Shitet Vibrator ne gjendje shume te mire pune. Pothuajse i ri. Shitet per arsye mosperdorimi. Eshte blere 350 euro dhe shitet 150 euro.

  Tel 069 323 6976

  Cel. : 0693236976
 6. Shitet Vibrator OKAZION! 35.000 Leke

  Shitet Vibrator ne gjendje shume te mire pune. Pothuajse i ri. Shitet per arsye mosperdorimi. Eshte blere 600.000 leke dhe shitet 350.000 leke.

  Tel 069 323 6976

  Cel. : 0693236976
 7. OKAZION !!! Shes 3+1 dhe 2+1 (Fresku)

  OKAZION !!! Shes 3+1 dhe 2+1 (Fresku)  Shitet apartament 3+1 dhe 2+1 me cmim duke filluar nga 450euro/m2. Pallati ndodhet ne zonen e freskut gjat rruges nacionale per ne Dajt. Eshte...
 8. Njoftimi: Punime GIPSI

  nga DONI_Sh.p.k

  Punime GIPSI

  Shoqeria "Doni Constructions Sh.p.k." eshte e specializuar ne punimin e GIPSIT . Zbatimi i mirefillt i projektit i ndjekur nga arkitektet tane, dhe cilesia e materialeve te perdorura jane arsyeja...
 9. Tirane, Shitet Dyqan 350 Euro/m² 500 m2 tek Fresku (ne buze te rruges nacionale per ne Dajt)

  OKAZION !!! DYQAN 350 euro/m2 500 m2 ne rruge kryesore
  Shitet dyqan ne zonen e freskut (ne buze te rruges nacionale per ne Dajt).
  Dyqani ka nje siperfaqe prej 500 m2 .
  Eshte i pershtateshem...
 10. Liqeni!!! Shitet Dyqan te LIqeni i Thate 262m2 me HIPOTEK

  http://www.njoftime.com/images/icons/icon1.png Liqeni!!! Shitet Dyqan(i shkelqyer) buze rruge 800euro/m2 me HIPOTEK
  Okazion !!!! Shitet Dyqan te Liqeni i Thate 800 euro/m2 me nje siperfaqe...
 11. OKAZION !!Shitet-Kembehet LOKAL ne rruge kryesore

  Okazion !!!! Lokali ndodhet ne zonen e Freskut pergjat rruges nacionale te Dajtit (rruga eshte shume e rrahur si nga kembesore ashtu dhe nga automjetet). Ka nje siperfaqe prej 375 m2. I eshte lene...
 12. OKAZION!!! Kembehen Toka ne Bregdet me Apartament

  Kembehen toka ne bregdet te pajisura me certifikate pronesie. Shoqerohen me foto ku tregojne vendodhjen eksakte nga Google Map. Tokat Shiten ose nderrohet me apartament+ makine. Kane siperfaqe te...
 13. Tirane, Vend pune part time Arkitektė

  Doni shpk ėshtė njė kompani ndertimi qe operon ne treg prej afro 20 vitesh.
  Prioriteti jonė eshtė investimi dhe mbikqyrja e punimeve nė ndertime me qellim banimi dhe nė vepra publike.
  Kemi...
 14. OKAZION! Lokal me qera 375 m² ne Tirane

  Okazion !!!!
  Lokali ndodhet ne zonen e Freskut pergjat rruges nacionale te Dajtit.
  Ka nje siperfaqe prej 375 m2.
  I eshte lene nje pjes verand prej 120 m2 e cila edhe mund te mbyllet se eshte...
 15. Durres, shes apartament 2+1 dhe 1+1, 320 euro/m² (Villa Belvedere)

  Okazion !!!
  Shes Apartament 2+1 dhe 1+1 te HIPOTEKUAR me Cmim 320 euro/m2.
  Pallati ndodhet ne afersi te Hotelit "Villa Belvedere" ne pozicion panoramik, eshte i perfunduar dhe teper cilesor . ...
 16. Tirane. Kerkojme Kamariere/ Banakiere rroga e kenaqshme

  ​Bar Veranda sapo eshte hapur. Kerkon staf te ri dhe te kualifikuar. Kerkojme Banakiere dhe Kamariere.
  Pretendojme per personel te pregatitur dhe me deshire per te punuar. Rroga e kenaqshme!

  Te...
 17. Okazion! Liqeni_TIRANE: Ambient me Qera 260m2 550€

  Jap dyqan me qera ne Tirane. Dyqani ndodhet prane Liqenit Artificial dhe saktesisht te Liqeni i Thate ne vij te Pare. Ka nje siperfaqe prej 262 m2 me certifikate pronesie. Eshe i hapur me vetrat...
 18. OKAZION! Toke e mbjell me PAULOWNIA 2 Hektar

  OKAZION! Toke e mbjell me PAULOWNIA 2 Hektar

  Shitet Toke buqesore ne afersi te Lushnjes te kthesa e Divjakes shume prane Autostrades kryesore ( 400 m ajrore larg).
  Toka lidhet direkt me nenkalim...
 19. Njoftimi: Punime GIPSI

  nga DONI_Sh.p.k

  Punime GIPSI

  Shoqeria "Doni Constructions Sh.p.k." eshte e specializuar ne punimin e GIPSIT . Zbatimi i mirefillt i projektit i ndjekur nga arkitektet tane, dhe cilesia e materialeve te perdorura jane arsyeja pse...
 20. Tirane, ofrojme vend pune Motorrist

  Kerkojme Motorrist per shperndarje mallrash ne Tirane . Duhet te njoh mire Tiranen, te ket patent A (perben favor te kete edhe nje biciklet te mbajtur), dhe aftesi komunikuese . Orari dhe rroga shume...
Trego rezultatin 1 deri 20 nga 20