Albacall
kliko
kliko

kėrko:

Type: Posts; User: Aksesore.al; Fjala/-ėt kyēe:

Faqja 1 nga 10 1 2 3 4

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.01 Sekonda.

 1. Tirane, ofroj vend pune Operatore Shitjeje

  www.aksesore.al eshte i pari dyqan online per bleje te sigurta ne Shqiperi.
  Duke ushruar aktivitetin prej me shume se nje viti jemi duke zgjeruar stafin tone:
  Kerkojme nje kandidate (femer) qe te...
 2. Tirane, shes SmartWatch Cmime Shumice Ora per Femije !3490 Leke

  Cmime Shumice
  ➡️Ora per Femije !
  ➡️Eshte e thjeshte, praktike, e domosdoshme per femijet tuaj dhe mbi te gjitha me cmim ekonomik :)
  ➡️Super Cilesi
  ➡️Komunikoni me femijen tuaj ne cdo kohe :)...
 3. Tirane, ofroj vend pune Menaxhere/Agjente shitjesh

  Kerkojme Menaxhere/Agjente shitjesh me dhe pa eksperiece pune !
  Aplikoni tani pėr t'u bėrė pjesė e Aksesore.al
  Jeni energjike dhe ambicioze?
  • Keni aftesi te mira komunikimi dhe prezantimi?...
 4. Tirane, shes Ekran Huawei Y5 2017 2.990 Leke

  Specifikimet e artikullit
  Gjendja e produktit :


  Artikulli eshte i ri, i papėrdorur, i pa hapur dhe i padėmtuar nė paketimin e tij origjinal.
  Produkti qe ju do te blini ne faqen tone eshte i...
 5. Tirane, shes Ekran Huawei Y5II 2.999 Leke

  Specifikimet e artikullit
  Gjendja e produktit :


  Artikulli eshte i ri, i papėrdorur, i pa hapur dhe i padėmtuar nė paketimin e tij origjinal.
  Produkti qe ju do te blini ne faqen tone eshte i...
 6. Tirane, shes Ekran Huawei Honor 8 LITE 3.700 Leke

  Specifikimet e artikullit

  Gjendja e produktit :


  Artikulli eshte i ri, i papėrdorur, i pa hapur dhe i padėmtuar nė paketimin e tij origjinal.
  Produkti qe ju do te blini ne faqen tone eshte i...
 7. Tirane, shes Ekran Huawei Y5 2018 3.190 Leke

  Specifikimet e artikullit
  Gjendja e produktit :


  Artikulli eshte i ri, i papėrdorur, i pa hapur dhe i padėmtuar nė paketimin e tij origjinal.
  Produkti qe ju do te blini ne faqen tone eshte i...
 8. Tirane, shes Ekran Huawei Mate 9 4.299 Leke

  Specifikimet e artikullit
  Gjendja e produktit :


  Artikulli eshte i ri, i papėrdorur, i pa hapur dhe i padėmtuar nė paketimin e tij origjinal.
  Produkti qe ju do te blini ne faqen tone eshte i...
 9. Tirane, shes Ekran Huawei Mate 8 4.499 Leke

  Specifikimet e artikullit
  Gjendja e produktit :


  Artikulli eshte i ri, i papėrdorur, i pa hapur dhe i padėmtuar nė paketimin e tij origjinal.
  Produkti qe ju do te blini ne faqen tone eshte i...
 10. Tirane, shes Ekran Huawei Y9 2018/ Enjoy 8P 2.799 Leke

  Specifikimet e artikullit
  Gjendja e produktit :


  Artikulli eshte i ri, i papėrdorur, i pa hapur dhe i padėmtuar nė paketimin e tij origjinal.
  Produkti qe ju do te blini ne faqen tone eshte i...
 11. Tirane, shes Ekran Huawei Honor 6A 3.299 Leke

  Specifikimet e artikullit
  Gjendja e produktit :


  Artikulli eshte i ri, i papėrdorur, i pa hapur dhe i padėmtuar nė paketimin e tij origjinal.
  Produkti qe ju do te blini ne faqen tone eshte i...
 12. Tirane, shes Ekran Huawei Y6II 3.199 Leke

  Specifikimet e artikullit
  Gjendja e produktit :


  Artikulli eshte i ri, i papėrdorur, i pa hapur dhe i padėmtuar nė paketimin e tij origjinal.
  Produkti qe ju do te blini ne faqen tone eshte i...
 13. Tirane, shes Ekran Huawei Y6 2.999 Leke

  Specifikimet e artikullit
  Gjendja e produktit :


  Artikulli eshte i ri, i papėrdorur, i pa hapur dhe i padėmtuar nė paketimin e tij origjinal.
  Produkti qe ju do te blini ne faqen tone eshte i...
 14. Tirane, shes Ekran Huawei P8 3.290 Leke

  Specifikimet e artikullit
  Gjendja e produktit :


  Artikulli eshte i ri, i papėrdorur, i pa hapur dhe i padėmtuar nė paketimin e tij origjinal.
  Produkti qe ju do te blini ne faqen tone eshte i...
 15. Tirane, shes Ekran Huawei Mate 7 4.199 Leke

  Specifikimet e artikullit
  Gjendja e produktit :


  Artikulli eshte i ri, i papėrdorur, i pa hapur dhe i padėmtuar nė paketimin e tij origjinal.
  Produkti qe ju do te blini ne faqen tone eshte i...
 16. Tirane, shes Ekran Huawei P20 LITE 3.499 Leke

  Specifikimet e artikullit
  Gjendja e produktit :


  Artikulli eshte i ri, i papėrdorur, i pa hapur dhe i padėmtuar nė paketimin e tij origjinal.
  Produkti qe ju do te blini ne faqen tone eshte i...
 17. Tirane, shes PASQYRE PER MAKINE ME KAMERA TE INTEGRUAR 10.999 Leke

  Pasqyre per makinen tuaj Full HD 1080P me kamer para dhe mbrapa, rregjistrim automatik me sensor levizje (motion detection). Inteligjente qe lehteson parkimin e makines tuaj.


  Transporti...
 18. Tirane, shes SmartWatch Ore komunikimi per femije 3490 Leke

  Ore Komunikimi per femije
  Komunikoni me femijen tuaj, shkembeni mesazhe zanore, gjeni vendodhjen reale te femijes tuaj gjithashtu ora perban dhe butonin SOS i cili sherben per tju njoftuar kur...
 19. Tirane, shes SmartWatch Karikues per celulare me cmim shumice!

  Karikuesa cilesore per celulare.Karikuesi Baseus --> 799 lekeFisha karikimi Basues per iphone :->50 cm- 299 leke->100 cm- 399 leke ->200 cm- 499 lekeFisha karikimi Basues per Samsung (Usb C): ->50 cm...
 20. Tirane, shes kart memorie Samsung Karte memorie 128 GB 3.990 Leke

  Karte memorie Samsung 128 GBKarte memorie e markes Samsung.
  100
  Mė shumė hapėsirė, shpejtėsi mė e madhe
  Regjistroni dhe luani video 4K UHD

  Per me teper informacion klikoni ne : www.aksesore.al...
 21. Tirane, shes kart memorie Samsung Karte Memorie 64 GB 2.990 Leke

  Karte memorie Micro SD Samsung 64 GBKarte memorie e markes Samsung
  Me kapacitet 64 GB. 10 Class
  Shpejtesia e leximit 100MB/s ndersa e leximit 60MB/s
  Sherben per ruajtjen e informacioneve, foto,...
 22. Tirane, shes kart memorie Karte memorie 32 GB 1.990 Leke

  Karte memorie 32 GB VETEM 1990 Leke
  Karte memorie Samsung 32 GBKarte memorie e markes Samsung
  Me kapacitet 32GB. 10 Class
  Shpejtesia e leximit 95MB/s ndersa e leximit 20MB/s
  Sherben per ruajtjen...
 23. Tirane, ofroj vend pune part time Agjent Shitje

  www.aksesore.al njofton per vend vakant pune. Nese ju zoteroni aftesi te shkelqyera Organizative, jeni te afte ne shitjet online atehere kjo eshte mundesia juaj .

  Cfare ju duhet te zoteroni ?

  ...
 24. Tirane, shes Karikues Wireless Basues 2.790 Leke

  Karikues Wireless

  Karikues Wireless sherben per te karikuar celularin tuaj nepermjet wirelessit.
  Ju duhet ta vendosni karikuesin ne prize nepermjet adaptorit dhe me pas mjafton te vendosni...
 25. Tirane, shes Dron 8.900

  Helikopter Dron S163


  Specifikimet e artikullit
  Gjendja e produktit :

  Artikulli eshte i ri, i papėrdorur, i pa hapur dhe i padėmtuar nė paketimin e tij origjinal.
  Transporti |Nepermjet...
 26. Tirane, shes KUFJE PER SAMSUNG IPHONE, XIAOMI

  Kufje super cilesi super cmime !|
  Kufje te thjeshta vetem per 400 leke .
  Kufje bluetooth me magnet vetem per 1899 Leke

  Kufje Bluetooth me magnet te cilat qendrojne rreth 100 ore ne statusin...
 27. Tirane, shes STILOLAPS ME KAMERA TE FSHEHTE PER REGJISTRIM 3.499

  Stilolaps me kamera te fshehte

  Stilolaps me kamera te fshehte per te realizuar regjistrime te fshehta, pergjime etj. Kamera eshte e padukshme dhe nuk dallohet gjate regjistrimit.Regjistrimet mund...
 28. Tirane, shes Ekrane origjinal per LG, Huawei, Sony

  Ekrane origjinal per LG (LG-G2. LG-G3,LG-G4, LG-G5, NEXUS 4, X Power), Huawei (Honor 4X, Honor 5X, Honor 7, Honor 8, Honor 8 Lite, Huawei P6, Huawei P7, Huawei P8 Lite, Huawei P9, P8 Lite 2017,...
 29. Tirane, shes Iphone Ekrane per iPhone 5,5s,5c,6,6s,6+,6s+,7,7+,8,8+

  Ekrane iPhone per iPhone 5,5s,5c,6,6s,6+,6s+,7,7+,8,8+

  Specifikimet e artikullit
  Gjendja e produktit :
  Artikulli eshte i ri, i papėrdorur, i pa hapur dhe i padėmtuar nė paketimin e tij...
 30. Tirane, shes Samsung Ekrane per Samsung S3,S4,S5,S6, S6edge, S7,S7 edge

  Ekrane per Samsung S3,S4,S4 mini,S5,S6, S6edge, S7,S7 edge,S8, S8+,
  J1,J2,J3,J5,J7,A3,A5,Core plus, Core prime,Grand Neo,Note 2 , Note 3, Note 4

  Specifikimet e artikullit
  Gjendja e produktit :...
Trego rezultatin 1 deri 30 nga 287
Faqja 1 nga 10 1 2 3 4