Albacall
kliko

kėrko:

Type: Posts; User: Nertil23; Fjala/-ėt kyēe:

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.00 Sekonda.

 1. Ekonomist part-time per biznese te vogela me dhe pa TVSH

  Per te gjitha bizneset e interesuara:

  ( Market, Bare dhe Restorante, Dyqane shitje me shumice dhe pakice, Materiale Ndertimi, biznese sherbimesh te ndryshme, si dhe cdo lloj aktiviteti tjeter)
  ...
 2. Tirane, shes Raki Manaferre e eger cmimi 2000 leke/lt

  Shitet raki manaferre e eger origjina Skrapar. Cmimi eshte 2000 leke/lt.

  Te interesuarit te kontaktojne ne nr. e telefonit.

  Cel. : 069 60 60 386
 3. Tirane, shes makine Volkswagen Golf V Viti 2005, 6.000 Euro

  Karburanti: Diezel
  Ngjyra.....: e zeze
  Kamjo......: automatik
  Ftohja......: Klima
  KM..........: 180000

  Shitet Golf 5 me kamio automatike, nafte viti 2005.
  Makina eshte me te gjitha sherbimet...
 4. Mercedes-Benz C220 CDI Blueefficency Viti 2010, 8.000 Euro

  Karburanti: Diezel
  Ngjyra.....: ulliri
  Kamjo......: automatik
  Ftohja......: Klima
  KM..........: 212000

  Shitet Mercedes-Benz C220 CDI Blueefficency viti 2010 ne gjendje shume te mire....
 5. Tirane, Shitet raki rrushi nga Skrapari

  Shitet super raki rrushi nga Skrapari me cmim 450 leke/lt.

  Te interesuarit te kontaktojne ne nr. e telefonit.

  Cel. : 069 60 60 386
 6. Tirane, Kerkohet Kuzhinier/e

  Kerkohet kuzhinier/e me orare te plote 8-ore.

  Vendi Punes: Tirane, Rruga Kastriotet, pa shkuar te shinat e Trenit.

  Per me shume interesohuni ne nr e tel: 068 20 55 595
 7. Okazion, Tavolin kompjuteri 10.000 Leke

  Shitet tavoline kompjuteri ne gjendje shume te mire cmimi 10.000 leke te reja.

  Cel. : 0696060386
 8. Tirane, shes Bulier i vogel per kuzhine 3.000

  Shitet bulier i vogel per kuzhine, uje ngrohet per 10 min.
  shume ekonomik, cmim i arsyeshem 3000 leke.

  Cel. : 0696060386
 9. Njoftimi: Radiator Golf 5

  nga Nertil23

  Radiator Golf 5

  Shitet Radiator Makine origjinal per Golf 5 i perdorur.
  Cmimi 4000 leke te reja.

  Cel. : 069 60 60 386
Trego rezultatin 1 deri 9 nga 9