Albacall
kliko

kėrko:

Type: Posts; User: Multimedia; Fjala/-ėt kyēe:

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.00 Sekonda.

 1. Tirane, shes APARAT PER GJETJEN E SINJALIT SATELITOR

  APARAT SHUM I MIRE PER TE GJITH ATA QE MEREN ME MONTIMIN E ANTENAVE SATELITORE.APARATI ESHTE NE GJENDJE PERFEKTE DHE I KOMLETUAR ME TE GJITHE AKSESORET E VET.

  Cel. : 0692164444
 2. Tirane, shes Smartphone Sony xperia M4 Aquo

  Kliko mbi linkun per me shum info celulari eshte ne gjendje perfekte si nga punimi ashtu dhe nga ana konfigurative...
 3. Tirane bej montime antenash televizive si satelitore ashtu dhe tokesore

  MONTOJ ANTENA TELEVIZIVE SATELITORE DHE TOKESORE SI DHE SISTEME QENDRORE TELEVIZIVE PER FAMILJE LOKALE ETJ. MBAJME SUPORTIN...
 4. Tirane, Bej montime te antenave tokesore dhe satelitore

  MONTOJ ANTENA TELEVIZIVE SATELITORE DHE TOKESORE SI DHE SISTEME QENDRORE TELEVIZIVE PER FAMILJE LOKALE ETJ. MBAJME...
Trego rezultatin 1 deri 4 nga 4