Njoftime.com
Zurück   Njoftime.com > ..ose kerko ne te gjitha rubrikat
Home Kontakti/rreth nesh Marketing Regjistrohu Publiko/pyetje-pergjigje Kalendari Adresari
Trego rezultatin 1 deri 40 nga 163
Kėrkimi zgjati 0.10 Sekonda.
kėrko: Njoftimet e: IDEAL Agjensi
Rubrika: Objekte biznesi - me qera 28.08.2015, 16:01
PX: 0
lexuar: 11
postuesi IDEAL Agjensi
Tirane, jap me qera magazine 300 m² 800 Euro (Perballe hotel Nevada)

Zona/Rruga : Perballe hotel Nevada

Jepet magazine me qira

Sip: 300m2
me oborr 1750m2
me hipoteke
(korent 3 fazor+uje me pus
lartesia 6.3m + tualet)
Rubrika: Objekte biznesi - me qera 28.08.2015, 16:01
PX: 0
lexuar: 12
postuesi IDEAL Agjensi
Tirane, jap me qera magazine 600 m² 2.000 Euro (Prane City Park)

Zona/Rruga : Prane City Park, buze rruges kryesore

Jepet me qiraMagazine 4 kateshe

Kati pare = 600m2 + ekspozite servisi
Rubrika: Objekte biznesi - me qera 28.08.2015, 16:00
PX: 0
lexuar: 8
postuesi IDEAL Agjensi
Tirane, jap me qera magazine 400 m² 1.600 Euro (Vore, Picarr)

Zona/Rruga : Vore, Picarr
Buze rruges kryesore


Jepet me qira


Sip 400m2

Me lartesi 6m
Rubrika: Objekte biznesi - me qera 27.08.2015, 23:41
PX: 0
lexuar: 46
postuesi IDEAL Agjensi
Tirane, jap me qera ambjent biznesi 370 m² 1.800 Euro (tek Stacioni i Trenit, Blloku Usluga)

Zona/Rruga : tek Stacioni i Trenit, Blloku Usluga

Sip: 370m2 per kat
katet 3 & 4
Ambient biznesi me 2 kate te nje qendre tregtare,
Secili nga keto kate ka nje siperfaqe prej 370m2 (pa shkallet);
Te...
Rubrika: Objekte banimi - me qera 27.08.2015, 23:38
PX: 0
lexuar: 23
postuesi IDEAL Agjensi
Tirane, jepet me qira 2+1, sip 125 m² 500 Eur (Te stadiumi Qemal Stafa. Pastiēeri venecia)

Zona/Rruga : Tek stadiumi Qemal Stafa. Pastiēeri Venecia

Pallati shume cilesor,
Me kondicionere,
Eshte i organizuar 2 dhoma gjumi,
nje ambient dite 2 banja dhe 2 ballkone

Cmimi: 500 eur/...
Rubrika: Objekte banimi - me qera 27.08.2015, 23:25
PX: 0
lexuar: 38
postuesi IDEAL Agjensi
Tirane, jap me qera apartament 2+1 Kati 5, 100 m² 700 Euro (Ismail Qemali)

Zona/Rruga : Ismail Qemali

Jepet me qira

2+1
Sip 100m2
Kati 5ste
Me 2 ashensor
1tualet + 1 balkon
E mobiluar
Rubrika: Objekte banimi - me qera 26.08.2015, 17:40
PX: 0
lexuar: 471
postuesi IDEAL Agjensi
Tirane, Apartamente luksoze me qera ditore, mujore ose vjetore, (Abdyl Frasheri)

Zona/Rruga : Abdyl Frasheri, Vesa Center

http://photos.wikimapia.org/p/00/00/95/50/72_big.jpg

Apartament 1+1
Siperfaqja: 100m2;
Kati: 9;
Cmimi: 1000€/muaj

Apartament 2+1
Rubrika: Objekte banimi - pėr shitje 26.08.2015, 17:40
PX: 0
lexuar: 228
postuesi IDEAL Agjensi
SHITET 2+1 Kati 5, 90 m² 750 Euro/m² (Ish klubi Sportiv Partizani.)

Zona/Rruga : Ish klubi Sportiv Partizani.

Apartamente te reja ne perfundim
(Afati perfundimit per 18muaj)

Shitet
2+1 me sip: 90m2
Kati 5ste
Orientimi lindje perendim
Llozhe/balkon
Rubrika: Objekte banimi - pėr shitje 26.08.2015, 17:40
PX: 0
lexuar: 152
postuesi IDEAL Agjensi
SHITET apartament 3+1+BLK Kati 8, 130 m² 850 Euro/m² (Kompleksi Vjeter Kika)

Zona/Rruga : Kompleksi Vjeter Kika

Shitet

Sip: 130m2
Kati 8
Orientim lindje, 2tualete, Balkon, koridor, me ashensor.
Me hipoteke
Cmim: 850eur/m2
Rubrika: Objekte banimi - pėr shitje 26.08.2015, 17:40
PX: 0
lexuar: 307
postuesi IDEAL Agjensi
SHITET ap 1+1 Kati 2, 72 m² 65.000 Euro (Frosina Plaku, Kompleksi Home Plan)

http://www.njoftime.com/attachment.php?attachmentid=276887&d=1432731118 http://www.njoftime.com/attachment.php?attachmentid=276886&d=1432731106

Zona/Rruga : Frosina Plaku, Kompleksi Home...
Rubrika: Objekte banimi - pėr shitje 26.08.2015, 17:40
PX: 0
lexuar: 667
postuesi IDEAL Agjensi
SHITET 3+1 Kati 3, 122,5m² 1.100 Eur/m² (Mbi shkollen e Baletit.)

Zona/Rruga : Mbi shkollen e Baletit.

SHITET

3+1
Sip: 122,5m2, kati 3-te i banimit, me ashensor, orientimi lindje perendim, me 2balkone, 2tualete, njeri me dritare.
Cmimi: 1.100 eur/m2
C: O
Rubrika: Objekte banimi - pėr shitje 26.08.2015, 17:40
PX: 0
lexuar: 175
postuesi IDEAL Agjensi
Shtepi private ne shitje 4+1, 144m² 144.000eur (Nikolla Lena, prane rruges se Kavajes)

Zona/Rruga : Nikolla Lena, prane rruges se Kavajes

SHITET SHTEPI PRIVATE

Sip: 144m2, 4 dhoma, me oborr, shtepi private e hershme, orientimet e dhomave jug perendim. me hipoteke.
Cmimi: 144.000...
Rubrika: Truall 26.08.2015, 17:39
PX: 0
lexuar: 216
postuesi IDEAL Agjensi
Shitet truall 2.000m² 120eur/m² (Prane Citroen Albania, autostrada Tirane Durres.)

Zona/Rruga : Prane Citroen Albania, autostrada Tirane Durres.

SHITET TRUALL

Sip: 2.000m2, cmimi 120 eur/m2
Brezi dyte nga rruga.
CC:...
Rubrika: Objekte banimi - pėr shitje 26.08.2015, 17:36
PX: 0
lexuar: 2,198
postuesi IDEAL Agjensi
Shitet hyrje cilesore 2+1 Kati 2, 114 m² 120.000 Eur Kompleksi ri Kika, Komuna Parisit

Shitet

2+1
Sip: 104m2 me hipoteke, (114m2 sip.totale) dy dhoma gjumi + sogiorno, me balkon, kati 2-te, me dy ashesor, nje tualet me aspirim, koridor, orientimi jug, perendim.
Apartamenti eshte me...
Rubrika: Objekte biznesi - me qera 26.08.2015, 17:36
PX: 0
lexuar: 198
postuesi IDEAL Agjensi
Toke me qira 25.000m² 0,5eur/m2 (Autostrade prane DHL-se.)

Zona/Rruga : Autostrade prane DHL-se.

JEPET TOKE ME QIRA

Sip: 25.000m, me mundesi ndarje, toke bujqesore, brezi dyte, mundesi bashkepunimi me %,
Cmimi: 0,5eur/m2
C: 14.5-X
Rubrika: Objekte banimi - pėr shitje 26.08.2015, 17:36
PX: 0
lexuar: 120
postuesi IDEAL Agjensi
SHITET apartament 4+1+BLK Kati 5, 180 m² 160.000 Euro (Adem Jashari, prane Gardes Republikes.)

Zona/Rruga : Adem Jashari, prane Gardes Republikes.

Shitet hyrje

4+1
Sip 63m2 me hipoteke (2+1)
Sip shtese: 117m2
Sip totale 180m2
Orientimi veri jug lindje
Kati 5ste dhe i fundit.
Rubrika: Truall 26.08.2015, 17:36
PX: 0
lexuar: 538
postuesi IDEAL Agjensi
TROJE NE SHITJE 120eur/m² (Kodrat e Liqenit, tek Ullishtet)

SHITEN TROJE

Kodrat e Liqenit, tek Ullishtet
Sip: 1.200m2, me pamje nga Liqeni Artificilal i Tiranes.
Cmimi: 150 eur/m2
C: 14.4

Sauku Vjeter, afer qendres.
Sip: 100m2, Cmimi: 120 eur/m2
Me...
Rubrika: Objekte banimi - pėr shitje 26.08.2015, 17:36
PX: 0
lexuar: 150
postuesi IDEAL Agjensi
SHITET hyrje 1+1 Kati 4ert, 65 m², 2+1+ballkon 75m2, 1.100 Euro/m² (Vaso Pasha)

Zona/Rruga : Vaso Pasha

SHITEN

1+1
65 m2,
orientimi veri lindje.

1+1+ballkon
65 m2
Rubrika: Objekte biznesi - me qera 26.08.2015, 17:36
PX: 0
lexuar: 103
postuesi IDEAL Agjensi
JEPET ME QERA zyre Kati 2, 150 m² 750 Euro (Bllok, prane piceri Eres)

Zona/Rruga : Bllok

Jepet me qira ambjent per zyre

4+1
Kati 2te, tualet, ambjent i rregullt dhe komod per zyra.
Orientimi lindje veri perendim.

Cmimi 750eur/muaj
Rubrika: Objekte biznesi - pėr shitje 26.08.2015, 17:34
PX: 0
lexuar: 113
postuesi IDEAL Agjensi
Shitet ambjent biznesi 40 m² 45.000 Euro (Naim Frasheri)

Zona/Rruga : Naim Frasheri

Shitet ambjent biznesi

Sip. 40m me hipoteke
Me tualet
Me qepen ne hyrje


Cmimi 45.000eur/ i diskutueshem.
Rubrika: Objekte biznesi - pėr shitje 26.08.2015, 17:34
PX: 0
lexuar: 105
postuesi IDEAL Agjensi
SHITET bar-resorant, 1.205 m² 800.000 Euro (ne afersi te qendres TEG)

Zona/Rruga : ne afersi te qendres TEG

Kompleks sherbimesh ku perfshihen:
Hotel me 8 dhoma me banje individuale,
bar restorant ne katin e pare 235 m2 ketu perfshihet dhe guzhina
ne katin e dyte 2...
Rubrika: Objekte banimi - pėr shitje 26.08.2015, 17:33
PX: 0
lexuar: 186
postuesi IDEAL Agjensi
SHITET apartament 3+1+BLK Kati 3, 132 m², cmimi 700 Eur/m2, Perballe ish Uzina Enver

Apartamenti eshte i sapo rikonstruktuar ne gjendje shume mire,
I mobiluar, i organizuar ne ambientet e dites ku perfshihen korridori

Me 2tualete gjithsej+ guzhine +ambient ndenjeje
Ne ambientet e...
Rubrika: Objekte biznesi - me qera 26.08.2015, 17:33
PX: 0
lexuar: 121
postuesi IDEAL Agjensi
Tirane, jap me qera dyqan 100 m² 60.000 Leke (Tirana e Re, prapa Postes nr 8)

Zona/Rruga : Tirana e Re, prapa Postes nr 8

Jepet dyqan me qira

Sip: 100m
Me 2tualete
E rikonstruktuar
Cmimi: 60.000 lek/muaj

Id. Frml
Rubrika: Objekte banimi - pėr shitje 26.08.2015, 17:33
PX: 0
lexuar: 3,142
postuesi IDEAL Agjensi
Shitet 2+1 Kati 4, 90 m² 105.000 Eur (Myslym Shyri)

Zona/Rruga : Myslym Shyri

Rruga Myslym Shyri

SHITJE
2+1

Sip. 90 m2
Kati i 4-ert, me ashensor, 1 tualet (me dritare), balkon orientimi Jug-Lindje, i rikonstruktuar totalisht.
Apartamenti eshte...
Rubrika: Objekte banimi - pėr shitje 26.08.2015, 17:33
PX: 0
lexuar: 219
postuesi IDEAL Agjensi
Shitet 4+1+BLK Kati 6, 103 m² (Rruga Qamil Guranjaku, perballe Drejtoria Higjenes)

Zona/Rruga : Rruga Qamil Guranjaku, perballe Drejtoria Higjenes

SHITET

3+1

Sip: 103m2, me hipoteke, kati 6-te dhe i fundit, pa ashensor, shtese kati, hyrje, orientimi jug-veri, 2 balkon 3 dhe 7 m,...
Rubrika: Objekte banimi - pėr shitje 26.08.2015, 17:32
PX: 0
lexuar: 343
postuesi IDEAL Agjensi
Shitet 1+1, 60 m², Kati 9, jo i fundit, 48.000 eur (Kavajes, 100 Vitrinat, perballe Globe Center)

Zona/Rruga : Kavajes, 100 Vitrinat, perballe Globe Center

100 Vitrinat, Tirane
Shitet

1+1
Sip: 60m2, kati 9-te, jo i fundit, koridor+ dhome gjumi+dhome ndenje , kontrabufe, komplet e mobiluar, ...
Rubrika: Objekte banimi - me qera 26.08.2015, 10:10
PX: 0
lexuar: 10
postuesi IDEAL Agjensi
Tirane, jap me qera apartament 2+1 Kati 5, 300 Euro (blloku Vasil Shanto, tek shkolla Besnik Sykja)

Zona/Rruga : blloku Vasil Shanto, tek shkolla Besnik Sykja

Jepet me qera

2+1
kati 5-ste
Orientimi jug perndim
E mobiluar me menyre bashkekohore
Nje tualet,
Cmimi: 300€ i diskutushem
Rubrika: Objekte banimi - pėr shitje 26.08.2015, 10:01
PX: 0
lexuar: 14
postuesi IDEAL Agjensi
Tirane, shes apartament 3+1+BLK Kati 11, 169 m² 105.000 Euro (komuna Parisit, kompleksi Kika i vjeter)

Zona/Rruga : komuna Parisit, kompleksi Kika i vjeter

Shitet me cmim okazion


3+1
2balkone,
k11 jo i fundit,
i rikonstruktuar dhe i mirembajtur mire,
Orientimi jug perndim,
Rubrika: Objekte biznesi - me qera 25.08.2015, 16:47
PX: 0
lexuar: 248
postuesi IDEAL Agjensi
Magazina me qira (Tek City Park, prapa Unv 100 Vitrina.)

Zona/Rruga : Tek City Park, prapa Unv 100 Vitrina.

JEPET ME QIRA


Nje magazine me sip. 1800 m2 ( 22.5 m x 80 m ) lartesi muri 6 m, ne mes 9m.
Pa kollona ne mes. Porte rreshqitese 9m me 5 m...
Rubrika: Objekte biznesi - me qera 25.08.2015, 16:47
PX: 0
lexuar: 354
postuesi IDEAL Agjensi
JEPET ME QERA zyre Kati 2, 300 m² 1800 Euro (Ish Bllok, Brigada e 8te)

http://www.njoftime.com/attachment.php?attachmentid=269862&d=1429871079

Zona/Rruga : Ish Bllok, Brigada e 8te

Jepen ambjente zyrash me qira

300m - zyra
250m - verande

Ambjentet jane me hapesira...
Rubrika: Objekte biznesi - me qera 25.08.2015, 16:46
PX: 0
lexuar: 89
postuesi IDEAL Agjensi
JEPET ME QERA magazine 900 m² 2.250 Euro (200m tek City Park, ish universiteti Vitrina)

Zona/Rruga : 200m tek City Park, ish univ Vitrina

Jepet magazine 2 kateshe me qira:

900 m2 per kat,
Magazina eshte me shkalle + kafaz ashensori
Me kollona ne mes me largesi me njera tjetren m...
Rubrika: Objekte biznesi - me qera 24.08.2015, 12:32
PX: 0
lexuar: 9
postuesi IDEAL Agjensi
Tirane, jap me qera zyre + garazh, Kati 2, 80 m² 500 Euro (Budi, tek Restorant Floga.)

Zona/Rruga : Budi, tek Restorant Floga.

Jepet ambient zyre me qira

Sip: 80m2 e ndare ne 3 ambjente
Kati dyte
Me nje tualet
Me kondicioner 3 ambjentet
+garazh
Rubrika: Objekte banimi - me qera 24.08.2015, 12:31
PX: 0
lexuar: 8
postuesi IDEAL Agjensi
Tirane, jap me qera apartament duplex 3+1+BLK+ garazh, Kati 8, 850 Euro (Budi, perballe restorant Floga)

Zona/Rruga : Budi, perballe restorant Floga

Jepet me Qira
Apartament duplex

3+1 soggiorno + 3 tualete + 3 balkone +1 garazh
E mobiluar
(1 dhome bosh)
Me kondicioner ne cdo dhome + internet
Cmimi...
Rubrika: Objekte banimi - pėr shitje 24.08.2015, 12:13
PX: 0
lexuar: 17
postuesi IDEAL Agjensi
Tirane, shes apartament 2+1 Kati 7, 94 m² 65.000 Euro (Gjergj Legisi, Shkolla Aleks Buda)

Zona/Rruga : Gjergj Legisi, Shkolla Aleks Buda

Shitet


2+1
Sip 94m2
Kati 7 i banimit dhe i fundit
Me ashensor
Me panel diellor
Rubrika: Objekte banimi - pėr shitje 24.08.2015, 09:42
PX: 0
lexuar: 10
postuesi IDEAL Agjensi
Tirane, apartament 2+1 Kati 3, 120 m² 750 Euro/m² (Kompleksi Kika i vjeter)

Zona/Rruga : Kompleksi Kika i vjeter

Shitje(okazion)

2+1

Sip: 111m2 me hipoteke
Sip: 120m2 me sip perbashketa
Kati 3te
Orientimi jug lindje
Rubrika: Objekte biznesi - me qera 21.08.2015, 17:23
PX: 0
lexuar: 174
postuesi IDEAL Agjensi
JEPET ME QERA magazine 630 m² (Liqeni thate)

Zona/Rruga : Liqeni thate

JEPET ME QIRA

Sip: 630m2, sip truallit e rrethuar 745m2.
lartesia ballore 8,30m, kulmi 9,30m, me trefazor.
Pozicioni ku ndodhet objekti eshte rreth 500m nga rruga...
Rubrika: Objekte biznesi - me qera 21.08.2015, 17:20
PX: 0
lexuar: 16
postuesi IDEAL Agjensi
Tirane, jap me qera magazine 750 m² 2.500 Euro (Prush, Vaqarr)

Zona/Rruga : Prush, Vaqarr

Jepet magazine me qira

Sip: 750m2
E rrethuar truall 3500m
Me ambjent zyra + tualet
Me sistem sigurie kamera 24ore

Cmimi : 2500eur/ muaj
Rubrika: Truall 21.08.2015, 16:47
PX: 0
lexuar: 255
postuesi IDEAL Agjensi
JEPET ME QERA tokė 4.365 m² 1.000 Euro (Autostrada Tiranė Durrės, Marikaj, buzė rruge.)

Zona/Rruga : Autostrada Tiranė Durrės, Marikaj, buzė rruge.

Jepet truall me qira

Sip: 4.365m2 me hipotekė.
Sip tokės ėshtė e rrethuar dhe e pėrshtatshme
per MAGAZINA, KARBURANTE; PER PARKIM...
Rubrika: Objekte banimi - pėr shitje 20.08.2015, 15:09
PX: 0
lexuar: 405
postuesi IDEAL Agjensi
SHITET apartament 1+1+BLK Kati 8, 69 m² 70.000 Euro (Him Kolli)

Zona/Rruga : Him Kolli

1+1

Sip: 69m me hipoteke.
Kati 8 dhe i fundit, me 2 ashensor,
Apartamenti eshte i rikonstruktuar, me parket, me instalime te gatshem per panele diellore, e gjithe hyrja me...
Rubrika: Objekte banimi - pėr shitje 20.08.2015, 15:08
PX: 0
lexuar: 556
postuesi IDEAL Agjensi
SHITET apartament 2+1+BLK Kati 7, 105 m² 105.000 Euro (Zogu Zi,)

http://www.njoftime.com/attachment.php?attachmentid=283110&d=1435567351

Zona/Rruga : Zogu Zi,

Shitet
2+1
Apartament cilesor dhe komod per banim.
Sip: 104.5 m2
Kati 7-te, pallat 14 katesh
Me dy...
Trego rezultatin 1 deri 40 nga 163

 
Shko tek

Powered by: vB V. 3.6.4 (German technology)
Copyright ©2000 - 2015, J. E. Ltd.
Mbėshtetur nga: Shoqata "Miqėsia"