Albacall

kėrko:

Type: Posts; User: marine.al; Fjala/-ėt kyēe:

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.00 Sekonda.

 1. Boje Antivegjetative, Cecchi, NAUTILUS Self Polishing, Veneziani Rafaello dhe STOPPANI

  Marine.al,
  ACS Marine- Durres


  OFRON !!!

  Boje Antivegjetative :


  1. STOPPANI 2.5 LT, 0.75 LT
 2. Marine.al, Ofroj Rezine Epokside

  Marine.al,
  ACS Marine- Durres

  OFRON !

  Sistemi Epoksid C-SYSTEMS 10 10 CFS

  RIPARIM, NDERTIM NGA E PARA, NGJITJE, MBROJTIE, STUKIM, Kallafatim, REALIZIME TE NDRYSHME.

  10 10 CFS eshte...
 3. Ngjites, Riparues, Korigjues profesional Drru - Kompesate Marine -Vetrorezine

  Marine.al,
  ACS Marine- Durres

  Microfibre Natyrali

  Pluhur i imet i bardhe shum i lehte.
  Ngjites profesional kur perzihet me rezine epokside; Drru - Kompesate marine -vetrorezine.

  Perzihet...
 4. Pajisje Shpetimi, Rrathe shpetimi, Jeleke Shpetimi,

  Marine.al,
  ACS Marine- Durres

  Ofron: Pajisje Shetimi Sipas Standarteve nderkombetare.

  Rrathe Shpetimi.
  Jelek Shpetimi.
  Sinjale Shpetimi, Sinjalizuese.

  Kit sinjale shpetimi :
 5. Pompa aspirimi benzine, tub gome dhe spina per lidhjen e serbatorit .

  Marine.al,
  ACS Marine- Durres

  Ofron :

  Disa tipe (sipas fotove bashkengjitur);

  Pompash Aspirimi Karburanti (Benxine) Per Motorra Fuoribordo.

  Dy modele tub, Gome ose PVC per lidhjen e...
 6. Durres, ofroj Aksesore dhe Pjese Kembimi Per mjete Lundruese

  http://www.njoftime.com/attachment.php?attachmentid=340329&d=1462301258

  Marine.al,
  ACS Marine- Durres

  Ofron :

  Aksesore dhe Pjese Kembimi Per mjete Lundruese

  -Rezine Epoksi. cilesi e...
 7. Durres, shes Pjese kembimi Per Autovetura AMERIKANE

  Marine.al,
  ACS Marine- Durres

  - Dyqan Pjesesh kembimi per Mjete Lundruese.

  Ofron Me Porosi !
  Pjese kembimi Per Autovetura AMERIKANE ****

  Pjese kembimi kryesisht :
  - Filtrat te gjithe...
 8. Durres, Filtra dhe pjese kembimi per motorre 4-kohesh, Filtra per mercury verado 300 HP

  Marine.al,
  ACS Marine- Durres

  Ofron Filtra dhe pjese kembimi per motorre 4-kohesh.

  Mercury Verado 300 Cv  Filtėr Vaji Product Code: 35-877769K01
 9. helika gome per pompe uji

  M MARINE

  OFRON PJESE KEMBIMI PER POMPAT E UJIT , HELIKA GOME .

  PER TE GJITHE TIPET MOTORRE FUORIBORDO.


  www. marine.al
 10. Durres, shes koka GPS 9.500 Leke

  M Marine- Durres

  Ofron Antena - GPS Marine 12 V

  (Shiko fotot bashkengjitur)

  Web: www.marine.al
  Email: info@marine.al

  Instagram: marine.al
 11. M marine - shitet gomone 4.5 metra me motorr 25 cv

  "M Marine "
  * GOMONE, MODELI LOMAC

  - GJATESIA 4.5 M.
  - MOTORRI EVINRUDE 25 CV.
  - NDEZJE ELEKTRIKE.
  - PAJISUR ME: B​USULL, POMPE SENTINE ,AUTOMATIKE.
  - FISH FINDER, SHPEJTESI MATES.
  - CDO...
 12. Durres, Boje per Lyerje Motorresh marine.

  Marine.al

  Ju ofron Boje per Lyerjen e Motorreve Entrobordo dhe Fuoribord.

  Boje Zmalto Akrilike ME REZISTENCE TE LARTE NE AMBIENT DETAR DHE INDUSTRIAL.
  Rezistente ngaj vajrave karburantit dhe...
 13. Kavo per leva komandimi skafi, Gazi , Kopluni.

  Marine.al

  Ofron me porosi! Kavo per leva komandimi, Gazi motorri, Kopluni. (Te kompletuar )

  Ultraflex
  Me eficence te larte dhe shum fleksibel.

  Modeli Tipi

  MACHZero ...
 14. Zink Per timone, Akse, Pompa uji Motorri, Timoneri hidraulike

  Marine.al

  Ofron :

  Aksesore dhe Pjese Kembimi Per mjete Lundruese

  Bokulla, Sistemi Aks-Linje.
  Zink per timon, Akse...
  Timoneri hidraulike (me porosi)
  Pompa Uji deti per ftohje motorri (me...
 15. Njoftimi: Silikon Marine

  nga marine.al

  Silikon Marine

  Marine.al


  OFRON 350771350772350773

  Silikon Marine!


  3M Marine silicone 280-ml cartridge seal.trans.
  3M Marine silicone 280-ml cartridge seal.Black.
 16. Marine.al / Lekure per tapiceri skafi,

  Marine.al / Ofron me POROSI :

  Materialin per tapiceri.

  Lekure artificiale per tapiceri skafi, jahti, si per ambiente te jashtme dhe te brendshme.

  Material Teper cilesor pastrohet lehte, anti...
 17. Durres, shes motoskaf RIO 540 CABIN Viti 2001, 4.800 Euro

  Shitet Skafi 5.9 Metra

  Model RIO 540 CABIN, Me gabine i homologuar per 6 Persona.
  Me dokumenta te rregullta me dogane te paguar.
  Motorr I brendshem Volvo Penta 120 KF. (Ne gjendie perfekte)
  ...
 18. Durres, ofroj vend pune Teknik, Instalator Impiante Gazi Ne Automjete

  Ne kuader te zgjerimit te aktivitetit te saj, NE Durres Kerkon Teknik "Per Montimin e Impianteve te Gazit ne Automjete"

  Tekniku Per Montimin e Impiantit te Gazit Per Automjete.

  Kandidate-t...
Trego rezultatin 1 deri 18 nga 18