Albacall

kėrko:

Type: Posts; User: ZZ Group; Fjala/-ėt kyēe:

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.00 Sekonda.

 1. Tirane, ZZ Group kerkon te punesoje Sanitare !

  Kerkojme te punesojme 2 Sanitare !!!!!

  Kriteret :
  - Te jete e shkathet dhe e perkushtuar.
  - Te kete pasur eksperienca pune te meparshme ne kete fushe.


  Ofrojme :
  - Page te kenaqshme ...
 2. ! Tirane, ofroj vend pune Operatore telemarketingu - nė gjuhėt Gjermane ose Italiane

  ZZ GROUP kėrkon tė punėsojė opetatore telemarketingu nė gjuhėn Gjermane ose Italiane

  Ofrojme:

  – Paga te kenaqshme dhe konkuruese ne treg.
  – Kontrate te rregullt ne baze te kodit te punes
  –...
 3. Tirane, ZZ Group kerkon te punesoje part dhe full time Operatore per gjuhet Italiane ose Gjermane

  Z-Z Group kerkon te punesoje part dhe full time Operatore ne gjuhen Italiane,Gjermane

  Mundesi page ne baze te standarteve europiane dhe nje ambjent dinamik pune.

  Ofrojme:

  – Paga te kenaqshme...
 4. Tirane, ofroj vend pune Operatore telemarketingu - nė gjuhėn Italiane

  ZZ GROUP kėrkon tė punėsojė operatorė telemarketingu nė gjuhėn Italiane

  Ofrojme:

  – Paga te kenaqshme dhe konkuruese ne treg.
  – Kontrate te rregullt ne baze te kodit te punes
  – Mundesi...
 5. Tirane, ofroj vend pune Operatore telemarketingu Spanjisht

  ZZ group shpk kerkon te punesoje opetatore telemarketingu ne gjuhen Spanjolle

  KERKOHET:

  -Disponibilitet pune Full Time
  -Te kene aftesi te mira komunikimi
  -Te kene aftesi per te punuar ne grup...
 6. Tirane, ZZ Group kerkon te punesoje operatore ne gjuhen Gjermane

  Z-Z Group kerkon te punesoje operatore ne gjuhen Gjermane
  Mundesi page ne baze te standarteve europiane dhe nje ambjent dinamik pune.

  Ofrojme
  – Paga te kenaqshme dhe konkuruese ne treg.
  –...
Trego rezultatin 1 deri 6 nga 8