Albacall

kėrko:

Type: Posts; User: zephyr; Fjala/-ėt kyēe:

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.00 Sekonda.

  1. Tirane, shes pajisje mjekesore Aparate Oksigjeni

    Aparate per prodhim oksigjeni marka Philips Everflo. Mund te perdoret ne kushte shtepie.
    Sasia e oksigjenit 1- 5 litra / minute. Pastertia e oksigjenit 93%. Konsumi me i ulet i energjise ne treg. ...
  2. Tirane, - Transport nderkombetar me ambulance

    Transport nderkombetar pacientesh me ambulance ne te gjithe Europen. Staf profesional dhe i licensuar sipas standarteve te BE.
    Ambulance e pajisur me 2 burime oksigjeni, monitor me EKG 12 lidhje,...
Trego rezultatin 1 deri 2 nga 2