Albacall

krko:

Type: Posts; User: Gimi12; Fjala/-t kye:

krko: Krkimi zgjati 0.00 Sekonda.

 1. Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 2, 105 m 78.000 Euro (Rr "Peti")

  Zona/Rruga : Rr "Peti"

  Shitet apartament i organizuar shume mire. 2 Dhoma gjumi , 1 Sallon ndenje-ngrenje, 1 Ballkon , 1 Tualet me dritare. Kati 2. Me ashensore. Me Hipoteke. Punime te reja teper...
 2. Gjirokaster, shes Autokombajne NDW 514 Viti 1993

  Karburanti: Diezel

  Shitet autokombajne NDW 514 ne gjendje shume te mire teknike. Gome rrezerve dhe sherbimet e kryera sefundmi. Eshte e pajisur edhe me heder misri . Viti prodhimit 1993. E...
 3. Tirane, shes apartament 1+1+BLK Kati 2, 69 m 730 Euro/m2 (Rr "Bill Klinton", mbi qendren Kristal)

  Zona/Rruga : Rr "Bill Klinton", mbi qendren Kristal

  Shitet apartament 1+1 ne nje kompleks te ri pallatesh. Punime teper cilesore. Shkalle me ndricim. Tualet me dritare. Hyrje e re e pabanuar me...
 4. Tirane, shes apartament 2+1+A+BLK Kati 6, 160 m 85.000 Euro (Rr "Mustafa Matohiti")

  Zona/Rruga : Rr "Mustafa Matohiti"

  Apartament n shitje 2+1+1. Apartamenti ka nj siprfaqe totale 160 m2 me 80m2 siperfaqe verand. Veranda sht e mbuluar me tend dhe t ofron nj pamje...
 5. Tirane, shes apartament 1+1+A+BLK Kati 6, 72 m 950 Euro/m2 (Rruga "Kavajes")

  Zona/Rruga : Rruga "Kavajes"

  Shitet apartament 1+1+1 tualet + 2 ballkone .
  Siperfaqja e brendshme 67 m2 dhe siperfaqja totale 72m2
  Ka organizim te mire me korridor qe ndan te gjithe ambientet...
 6. Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 4, 110 m 630 Euro/m (Mbi KRISTALIN, tek Eleonora)

  Zona/Rruga : Mbi KRISTALIN, tek Eleonora

  Shitet Okazion apartament 2+1+2banjo+2ballkone kati 4. Me korridor. Orientimi jug-lindje. Apartament i ri me punime cilesore. Me hipotek. Shitet per arsye...
 7. Tirane, shes apartament 1+1+A+BLK Kati 1, 66 m 41.500 Euro (mbi qendren Kristal, Rr"Bill Klinton")

  Zona/Rruga : mbi qendren Kristal, Rr"Bill Klinton"

  Shitet apartament 66m2. 1+1 me aneks dhe ballkon. 1 banjo me dritare. me hipotek. orientimi jug. ka ndricim natyral gjat gjithe dites. Okazion....
 8. Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 4, 94 m 56.500 Euro (Mbi qendren Kristal, tek Eleonora)

  Zona/Rruga : Mbi qendren Kristal, tek Eleonora

  Shitet super apartament me cmim Okazion. 2+1+1banjo me dritare. Orientimi jug dhe jug-perendim. Pamje e lire. Pallati i ri me hipotek.

  Cel. :...
 9. Tirane, shes apartament 2+1+A+BLK Kati 4, 89 m 51.000 Euro (Mbi restorant Fresku)

  Zona/Rruga : Mbi restorant Fresku

  Shitet super apartament ne kompleks me punime cilesor. Organizimi 2+1+banjo me dritare. Me hipotek. Pallati me sistem kapot. Ka ndricim natyral pergjat gjithe...
 10. Tirane, shes apartament 2+1+A+BLK Kati 4, 124 m 565 Euro/m2 (Mbi qendren Kristal, tek Eleonora)

  Zona/Rruga : Mbi qendren Kristal, tek Eleonora

  Super Okazion!

  Shitet apartament 2+1+2banjo+dhome gatimi me vehte+verande.
  Hapsira 124m2 ne total.
  Ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te ri...
 11. Tirane, shes apartament 3+1+A+BLK Kati 3, 122 m 1.100 Euro/m (Ministria e Jashtme)

  Zona/Rruga : Ministria e Jashtme

  Shitet super apartament 3+1 me sip. 121.6 m2. Me hipotek. Apartamenti ndodhet ne zone te qete dhe shume prane qendres se Tiranes. 1100E/m2 i diskutueshem.

  Cel....
 12. Tirane, shes apartament 2+1+A+BLK Kati 2, 91 m 950 Euro/m (Rezidenca "Kodra e Diellit")

  Zona/Rruga : Rezidenca "Kodra e Diellit"

  Shitet apartament 2+1 me sip. 91m2 kati 1 banim. Me hipotek. Apartamenti ka organizim te mire. Ndodhet ne nje nga zonat me te qeta te tiranes. Shitet me...
Trego rezultatin 1 deri 12 nga 12