Albacall

kėrko:

Type: Posts; User: Gold Future 2003; Fjala/-ėt kyēe:

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.00 Sekonda.

 1. Tirane, ofroj vend pune Mesuese e gjuhes gjermane

  Instituti i gjuheve te huaja "Gold Future" per shkak te nevojave te shtimit te stafit,kerkon mesuese te gjuhes gjermane.Te jete korrekte dhe bashkepunuese ne pune si dhe e disponueshme me...
 2. Tirane, jap me qera dyqan Kati 1, 163 m² 250 eur (Tek Fresku,rruga e thesarit)

  Zona/Rruga : Tek Fresku, rruga e thesarit

  Jepet me qera,nje dyqan ne rrugen Muhamet Deliu mbi Freskun,
  dyqani ndodhet buze rruge, dhe ka nje siperfaqe 162 m2 ,
  e pershtatshme per aktivitete te...
 3. Tirane, jap me qera dyqan Kati 0, 163 m² 250 Euro (Tek Fresku, rruga e thesarit mbi Big Market)

  Zona/Rruga : Tek Fresku, rruga e thesarit mbi Big Market

  Jepet me qera dyqan me siperfaqe 163 m2, ne pallat buze rruge tek Fresku.Dyqani eshte i shtruar me parket ,ne pallat te ri, kati 0 dhe i...
 4. Tirane, ofroj vend pune Mesuese te gjuhes Italiane

  Instituti i gjuheve te huaja "Gold Future" kerkon mesues te gjuhes italiane dega Tirane.

  Te interesuarat te dergojne nje cv ne adresen e e mailit :goldfuture2003@gmail.com

  Cel. : 0673749094
 5. Durres, kerkohet sekretare/mesuese me kohe te plote

  Instituti i gjuheve te huaja Gold Future Durres, kerkon sekretare me kohe te plote te kete studjuar per gjuhen angleze, ose gjermane.
  Te jete korrekte dhe bashkepunuese dhe e disponueshme me oraret...
 6. Durres, ofroj vend pune part time Mesuese e gjuhes gjermane

  Instituti i gjuheve te huaja "Gold Future" kerkon mesuese te gjuhes gjermane.

  Te interesuarat te dergojne nje cv ne adresen e e mailit :goldfuture2003@gmail.com ose te telefonojne ne nr tone...
 7. Tirane, ofroj vend pune sekretare/mesuese me kohe te plote

  Instituti i gjuheve te huaja "Gold Future" ofron vend pune per sekretare/mesuese me kohe te plote.Kandidatet duhet te jene diplomuar per gjuhen angleze ,gjermane ose italjane.Duhet te jene te...
 8. Durres, ofroj vend pune part time Mesuese te gjuhes gjermane,greke dhe spanjolle

  Instituti i gjuheve te huaja "Gold Future"Durres kerkon mesues te gjuhes greke dhe gjermane me orar part time.Te interesuarit te dergojne nje cv ne adresen e e- mailit:...
 9. Durres, ofroj vend pune part time Shperndares/e fletpalosjesh

  Instituti i gjuheve te huaja "Gold Future" kerkon vajza ose djem per shperndarje fletpalosjesh.

  Te interesuarit te kontaktojne ne nr e tel 0672352259 ose te dergojne nje e mail ne adresen tone...
 10. Tirane, ofroj vend pune part time Mesuese e gjuhes Suedeze

  Instituti i gjuheve te huaja "Gold Future" kerkon mesuese te gjuhes suedeze.

  Te interesuarat te dergojne nje cv ne adresen tone te e mailit :goldfuture2003@gmail.com

  Cel. : 0673749094
 11. Tirane, kerkohet part time Promocione

  Instituti i gjuheve te huaja "Gold Future"kerkon vajza dhe djem per promocion( shperndarje fletepalosjesh).Te interesuarit te cojne e mail ne goldfuture2003@gmail.com ose te telefonoj ne nr...
 12. Tirane dhe Durres.Instituti i gjuheve te huaja" Gold Future " ofron kurse ne gjuhen angleze,italiane,gjermane,frenge,greke

  📱Tirane : 067 37 49 094 📞☏☎Durres :067 23 52 259
  📝Instituti i gjuheve tė huaja ‘’Gold Future’’ ju fton qė tė regjistroheni nė njė nga gjuhėt e mėposhtme:
  • Anglisht 🇺🇸 🇬🇧• Italisht 🇮🇹• Gjermanisht...
 13. Tirane dhe Durres,qendra e gjuheve "Gold Future" ofron kurse gjuhe anglisht,gjermanisht,italisht,frengjisht,greqisht

  Anglisht,italisht,gjermanisht,greqisht,spanjisht,frengjisht.

  -Cmimet me te lira ne vend
  -Kursi i kompjuterit perfshihet falas ne pagese
  -Diplome qe njihet brenda dhe jashte vendit
  -Pedagoge te...
 14. Durres, ofroj vend pune Mesuese e gjuhes angleze

  Kerkohet mesuese e gjuhes angleze me orar te plote.Te jete korrekte dhe pa angazhime,e disponueshme me oraret.Te interesuarat te dergojne nje cv ne adresen e e-mailit goldfuture2003@gmail.com
 15. Durres, ofroj vend pune part time mesuese e gjuhes italiane,frenge

  Qendra e gjuheve te huaja Gold Future,
  kerkon te punesoj mesuese te gjuhes italiane dhe frenge, Part time,
  te jete korrekte dhe e disponueshme me oraret.

  Te interesuarat te dergojne nje cv ne...
 16. Tirane, ofroj vend pune part time mesuese e gjuhes greke

  Qendra e gjuheve te huaja Gold Future,kerkon mesuese te gjuhes greke,part time.Te interesuarat te dergojne nje e mail ne adresen goldfuture2003@gmail.com.

  Cel. : 0673749094
 17. Tirane, ofroj vend pune mesuese e gjuhes greke

  Qendra e gjuheve te huaja Gold Future kerkon mesuese te gjuhes greke.Te interesuarat te cojne nje e mail ne adresen goldfuture2003@gmail.com

  Cel. : 0673749094
 18. Tirane, ofroj vend pune part time mesuese

  Qendra e gjuheve te huaja Gold Future kerkon mesuese te gjuhes greke.Te interesuarat te cojne nje e mail ne adresen goldfuture2003@gmail.com

  Cel. : 0673749094
Trego rezultatin 1 deri 18 nga 18