Albacall

kėrko:

Type: Posts; User: GERIS Shpk 2018; Fjala/-ėt kyēe:

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.00 Sekonda.

 1. Tirane, ofroj vend pune Key Account

  Kompania "GERIS" shpk distributor I produkteve Bingo, Molfix, Petal, Vela dhe Malizia
  ne kuader te riorganizimit dhe zgjerimit te struktures te shitjes per nevojat e saj kerkon te punesoje ne...
 2. Tirane, ofroj vend pune Shofer

  Kompania "GEMAKLER" shpk distributor I produkteve Bingo, Molfix, Petal, Vela dhe Malizia ne kuader te riorganizimit te struktures te shitjes per nevojat e saj kėrkon tė punėsojė nė pozicionin:
  ...
 3. Tirane, ofroj vend pune Agjent Shitjesh Ex-Van

  Kompania "GERIS" shpk prodhuesi me i madh i letrave ne Shqiperi e Ballkan Petal, Vela, Gardenia dhe distributor I kompanive me te medha ne fushen e higjenes Hayat, Mirato, Malizia ne kuader te...
 4. Tirane, ofroj vend pune Agjent Shitjesh Ex-Van

  Kompania"GERIS" shpk ne kuader te riorganizimit te struktures te shitjes per nevojat e saj kėrkon tė punėsojė nė pozicionin:

  Agjent Shitje Ex-Van
  - Tirane  DETYRAT:
Trego rezultatin 1 deri 4 nga 4