kėrko:

Type: Posts; User: elior&s; Fjala/-ėt kyēe:

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.00 Sekonda.

 1. Tirane, ofroj vend pune Shitese

  Butik Penny Sabbado, i ndodhur ne Rrugen Myslym Shyri Tirane, kerkon shitese me eksperience.

  Paga: 23,000 leke neto+sigurimet i paguan Kompania. Plus 200 leke per cdo shitje.
  Cel. :...
 2. Tirane, shes apartament 1+1+A+BLK Kati 7, 64 m² 55.000 Euro (Xhanfize Keko)

  Zona/Rruga : Xhanfize Keko

  Shitet apartament 1+1 me hipotek,me sip. 64, kati i 7 dhe i fundit, me ashensor, perballe Pro-Farmes.
  Apartamenti shitet i mobiluar, pallati eshte i ndertuar ne vitin...
 3. Tirane, ofroj vend pune Sanitare

  Hotel i Vogel ne Qender te Tiranes me 8 dhoma kerkon Sarnitare me eksperience.
  Orari i punes eshte 08:30-17:00 me (30 min pushim ne dreke) nga e hena-shtune (djela pushim).
  Paga 35,000 leke...
 4. Hotel ne Qender te Tiranes.

  Zona/Rruga : Rreshit Collaku mbrapa Postes Shqiptare

  Hotel Elior, ofron dhoma luksoze ne qender te Tiranes.
  Dhomat jane me Tv 4k, wifi, ac, etj...

  0-3 ore = 3000 leke
  nje...
 5. Tirane, Hotel Elior, ofroj vend pune turni i pare (Recepsioniste Femer)

  Ofroj vend pune recepsioniste Femer ne Hotel ne qender te Tiranes.
  Orari i punes eshte 07:00 deri 19:00 (12 ore) nga e hena deri te shtune (djela pushim).
  Paga 40,000 leke neto+sigurimet i paguan...
 6. Tirane, shes Krevat tek se bashku me dyshek 7.000 Leke

  Shes Krevat tek se bashku me dyshek.


  Cel. : +355 69 872 9803
 7. Hostel Elior, fjetje me 9 euro/nata, Adresa sipas google maps: Rruga Bedri Cullhaj 2, Tirane

  Zona/Rruga : Bedri Cullhaj, Kombinat

  Hostel Elior ofron fjetje duke filluar nga 9 euro/nata perfshire dhe mengjesi ne cmim.

  -Dhome me 3-krevat 9 euro krevati/nate
  -Dhome me 2-krevat 9 euro...
 8. Tirane, ofroj vend pune part time Recepsioniste

  Ofroj vend pune part-time recepsioniste (Femer) ne nje hotel te vogel ne qender te tiranes.

  Pune do jete vetem te djelen nga ora 19:00 deri ne 07:00 ne mengjes.

  Pagesa eshte 1500 leke per cdo...
 9. Tirane, - Sherbim Avokatie/ Konsulenca Juridike

  Studio Avokatie "Elior&S" ofron konsulenca juridike dhe sherbime avokatie.
  Studio ka eksperience disa vjecare ne te gjitha fushat, si prsh: Civile, Penale, Administrative, Familjare.
  Ceshtjen...
 10. Tirane, Blejme Apartamente me cmim okazion

  Shoqeria "Elior&S" sh.p.k, blen apartamente me cmim okazion.Te gjithe ata te interesuar per te shitur pronat e tyre ne kohe te shpejt sepse ju duhen leke cash ne ofrojme blerje te menjehereshme po me...
Trego rezultatin 1 deri 10 nga 10