Albacall

krko:

Type: Posts; User: Sherbime imobiliare 3AAAGJ; Fjala/-t kye:

Faqja 1 nga 2 1 2

krko: Krkimi zgjati 0.00 Sekonda.

 1. Tirane, shes apartament 2+1+A+BLK Kati 3, 113 m 60.000 Euro (Fresku, Rruga e Dajtit)

  Zona/Rruga : Fresku,Rruga e Dajtit

  Shitet apartament 2+1 me siperfaqe totale 113 m2 ne zonen e freskut,te rruga e dajtit perballe restorant Qesarakut.Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje...
 2. Tirane, shes apartament 1+1+A+BLK Kati 2, 54 m 4.600.000 Leke (NJAZI MEKA)

  Zona/Rruga : NJAZI MEKA

  Shitet apartament 1+1 me siperfaqe 54 m2 ne zonen e Allias,PRANE BIG MARKETIT.Apartamenti eshte i rikonstruktuar totalisht para 2 muajve.Apartamenti eshte me hipoteke dhe...
 3. Lezhe, shes apartament 1+1+A+BLK 80 m 38000 Euro (SHNGJIN)

  Zona/Rruga : SHNGJIN

  N SHNGJIN, LEZHE, SHES APARTAMENT 1+1+ANEKS +BALLKON +BANJO ME DRITARE, ME SIPRFAQE 80 M2.APAAPARTAMENTI NDODHET N KATIN E 4,T NJ PALLATI 10 KATSH ME HIPOTEK DHE...
 4. Durres, shes Hotel ne plazh 3 Katshe Kati 3, 630 m 450.000 Euro (GOLEM)

  Zona/Rruga : GOLEM

  SHITET HOTEL 3 KATESH NE GOLEM, NE PLAZH,30 METRA LARG NGA DETI.HOTELI KA 18 DHOMA GJITHSEJT.DHOMAT SECILA KANE ANEKS GATIMI,TUALET ME DRITARE DHE BALLKON.DHOMAT JANE TE...
 5. Tirane, shes apartament 1+1+A+BLK Kati 4, 50 m 4.500.000 Leke (NIKO AVRAMI,PRANE SHKOLLES BAJRAM CURRI)

  Zona/Rruga : NIKO AVRAMI,PRANE SHKOLLES BAJRAM CURRI

  Shitet apartament 1+1 me siperfaqe 50 m2 ne zonen prane shkolles Bajram Curri.Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje pallati 5 katesh me...
 6. Tirane, shes apartament 1+1+A Kati 3, 67.35m 37.000 Euro (Fresku,Rruga e Dajtit)

  Zona/Rruga : Fresku,Rruga e Dajtit

  Shitet apartament 1+1 me siperfaqe 67.35 m2 ne zonen e Freskut,rruga per ne Dajt,prane restorant Qesarakut.Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te...
 7. Tirane, shes apartament 2+1+A+BLK Kati 6, 75 m 82.000 Euro (Rruga Bardhyl)

  Zona/Rruga : Rruga Bardhyl

  Shitet apartament 2+1 me siperfaqe 75 m2 neto ne hipoteke, te rruga Bardhyl,prane shkolles Niket Dardani.Apartamenti ndodhet ne katin e 6 te nje pallati 8 katesh me...
 8. Tirane, shes apartament 1+1+A+BLK Kati 4, 60 m 62.000 Euro (Muhamet Gjollesha,prane Hotel Mondialit)

  Zona/Rruga : Muhamet Gjollesha,prane Hotel Mondialit

  Shitet apartament 1+1 me siperfaqe 60 m2 neto me hipoteke.Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje pallati 5 katesh me tulla,ndertim i vitit...
 9. Lezhe, shes apartament 2+1+A+BLK Kati 5, 104 m 70.000 Euro (Shengjin,Lezhe)

  Zona/Rruga : Shengjin,Lezhe

  Shitet apartament 2+1,me siperfaqe 104 m2 ne zonen e Shengjinit ne vije te pare prane bregut te detit.Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati 9 katesh me...
 10. Tirane, shes apartament 2+1+A+BLK Kati 6, 112 m 65.000 Euro (Fresku,prane ures qe kalon per nga Teleferiku)

  Zona/Rruga : Fresku,prane ures qe kalon per nga Teleferiku

  Shitet apartament 2+1 me siperfaqe 112 m2 ne zonen e Freskut,prane ures qe kalon nga Teleferiku.Apartamenti eshte me hipoteke dhe ndodhet...
 11. Tirane, shes apartament 2+1+A+BLK+2 tualete, Kati 3, 115 m 55.000 (Fresku,Rruga e Dajtit)

  Zona/Rruga : Fresku,Rruga e Dajtit

  Shitet apartament 2+1 ne zonen e freskut prane restorant Qesarakut.Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje pallati 7 katesh me ashensor dhe me...
 12. Tirane, shes apartament 2+1+A+BLK Kati 2, 73 m 62.000 Euro (Rruga e Dibres,prane Shkolles se Bashkuar)

  Zona/Rruga : Rruga e Dibres,prane Shkolles se Bashkuar

  Shitet apartament 2+1 me siperfaqe 73 m2 ne zonen e shkolles se bashkuar dhe QSUT-se.Apartamenti ndodhet ne katin e 2 te nje pallati...
 13. Tirane, shes apartament 2+1+A+BLK Kati 2, 84 m, 85800 Euro (Porcelan,prane xhamise xhura)

  Zona/Rruga : Porcelan,prane xhamise xhura

  Shitet apartament 2+1 me siperfaqe banimi 76 m2 dhe siperfaqe te perbashketa 8 m2 ne total 84 m2 me cmim 880 euro/m2 ,plus 27 m2 verande,me cmim 440...
 14. Tirane, shes apartament 2+1+A+BLK 125 m 500 Euro/m2 (Mysly Keta,)

  Zona/Rruga : Mysly Keta,

  Shitet apartament 2+1 me siperfaqe 125 m2 te rruga Myslym Keta.
  Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te ri me me hipoteke.
  Apartamenti shitet...
 15. Tirane, shes shtepi 3+1+A+BLK Kati 2, 240 m 170.000 Euro (Kodra e Priftit)

  Zona/Rruga : Kodra e Priftit

  Shitet shtepi 2 kateshe me siperfaqe 240 m2 ndertim+600 m2 toke.Shtepia dhe toka jane me hipoteke.Kati i pare i shtepise eshte magazine me lartesi 3 meter,ndersa kati...
 16. Tirane, shes apartament 2+1+A+BLK Kati 3, 136 m 800 Euro/m2 (Prane Liqenit te thate)

  Zona/Rruga : Prane Liqenit te thate

  Ne zonen e Liqenit te Thate, shitet apartament 2+1 me siperfaqe totle prej 136 m2.Apartamenti eshte i shtruar me parket.Apartamenti ka 2 tualete.Apartamenti...
 17. Tirane, shes apartament 1+1+A+BLK Kati 3, 74 m 880 Euro/m2 (Porcelan,prane xhamise xhura)

  Zona/Rruga : Porcelan,prane xhamise xhura

  Shitet apartament 1+1 me siperfaqe 74 m2 ne zonen e Porcelanit,te kompleksi xhurapa vajtur tek TV KLAN..Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te...
 18. Tirane, shes apartament 3+1+A+BLK Kati 5,6 KATESH,85m 70.000 Euro (rruga bardhyl)

  Zona/Rruga : rruga bardhyl

  Shitet apartament 3+1 me siperfaqe 85 m2.Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati 6 katesh ekzistues me tulla .Apartamenti eshte i rregulluar dhe shitet...
 19. Tirane, shes apartament 1+1+A+BLK Kati 5, 60 m 5.000.000 Leke (Rruga Ali Demi,prane ish-markates)

  Zona/Rruga : Rruga Ali Demi,prane ish-markates

  Shitet apartament 1+1 me siperfaqe 60 m2 ne pallat ekzistues me tulla.Apartamenti ndodhet te lagjia Ali Demi,te ish-markata e vjeter.Apartamenti...
 20. Tirane, shes Vile 5+1+A+BLK Kati 3, 720 m 900.000 Euro (Rruga e Elbasanit,prane vilave Gjermane)

  Zona/Rruga : Rruga e Elbasanit,prane vilave Gjermane

  Shitet vile 3 kateshe me siperfaqe totale ndertimore te 3 katet,720 m2,plus 730 m2 truall rreth e perqark.Vila dhe trualli jane me...
 21. Tirane, shes apartament 2+1+A+BLK Kati 7, 100 m 60.000 Euro (Astir,Unaza e RE)

  Zona/Rruga : Astir,Unaza e RE

  Shitet apartament 2+1 ne zonen e Astirit,Unaza e Re.Apartamenti ka siperfaqe 100 m2 dhe eshte me leje ndertimi,por ne pritje per hipotekim.Apartamenti ndodhet ne...
 22. Lezhe, shes dyqan Kati 1, 100 m 200.000 Euro (Lezhe)

  Zona/Rruga : Lezhe

  Shes dyqan me siperfaqe 100 m2 ne lezhe.Dyqani ndodhet ne katin e 1 te nje pallati te ri.Dyqani eshte me hipoteke.Dyqani ndodhet prane prokurorise Lezhe ne nje zone mjaft te...
 23. Tirane, shes apartament 1+1+BLK Kati 3, 74m 70.000 Euro (Rrapo Hekali,Kodra e Diellit)

  Zona/Rruga : Rrapo Hekali,Kodra e Diellit

  Shitet apartament 1+1 me siperfaqe 74 m2 te kodra e diellit,rruga Rrapo Hekali sapo kalon mbikalimin te qendra kristal.Apartamenti ndodhet ne katin e 3...
 24. Tirane, shes apartament 2+1+A+BLK Kati 3, 96 m 420 Euro/m2 (KAFJA E RREMES,RRUGA E TUFINES)

  Zona/Rruga : KAFJA E RREMES,RRUGA E TUFINES

  Shitet apartament 2+1+aneks+ballkon+2 tualete,me siperfaqe 96 m2.Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te ri, me ashensor,me leje ndertimi por...
 25. Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 3, 75 m 5.200.000 Leke (Kamez,Tirane)

  Zona/Rruga : Kamez,Tirane

  Shitet apartament 2+1 me siperfaqe 75 m2 ne pallat ekzistues me tulla te kuqe.Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje pallati 6 katesh.Apartamenti eshte i rikonstruktuar...
 26. Tirane, shes shtepi 2+1+A+BLK Kati 1, 100 m 95.000 Euro (Kodra e Priftit)

  Zona/Rruga : Kodra e Priftit

  Shitet shtepi private me siperfaqe 100 m2 e formes 2+1+370 m2 truall rreth e qark shtepise.Trualli dhe shtepia jane me hipoteke,Shtepia eshte ndertim i vitit 1992 e...
 27. Tirane, shes apartament 2+1+A+BLK Kati 6, 230 m 155.000 Euro (kopshti Zologjik)

  Zona/Rruga : kopshti Zologjik

  Te kopshti zologjik ne nje pallat 6 katesh me ashensor dhe hipoteke,shitet apartament 2+1 me siperfaqe 120 m2+110 m2 verande.Apartamenti ndodhet ne katin e fundit me...
 28. Tirane, kerkoj pune part time INXHINIER GJEOLOG ME LICENSE DHE VLERSUES I PASURIVE TE PALUJTSHME.

  KERKOJ TE PUNOJ PART TIME SI VLERSUES I PASURIVE TE PALUJTSHME PASI JAM I LIENSUAR,INXHINIER GJEOLOG I LICENSUAR APO SI PERFAQSUES I AUTORIZUAR PER PATENTATDHE MARKAT NE RSH,I LICENSUAR NGA...
 29. Tirane, shes Vile 2+1+BLK Kati 3, 320 m 300.000 Euro (Ferit Xhajko)

  Zona/Rruga : Ferit Xhajko

  Shitet vile 3 kateshe me siperfaqe totale ndertimore 320 m2.Vila eshte me hipoteke dhe ndodhet prane ish-restorant durresi,ne afersi te rruges kryesore qe shkon nga tregu...
 30. Tirane, shes apartament 1+1+A+BLK Kati 2, 52 m 40.000 Euro (porcelan,prane kompleksit xhura)

  Zona/Rruga : porcelan,prane kompleksit xhura

  Shitet apartament 1+1+aneks+ballkon+tualet me dritare,me siperfaqe neto me hipoteke 52 m2.Apartamenti ndodhet ne katin e 2 te nje pallati 6 katesh...
Trego rezultatin 1 deri 30 nga 40
Faqja 1 nga 2 1 2