Albacall

kėrko:

Type: Posts; User: herionbraja; Fjala/-ėt kyēe:

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.00 Sekonda.

 1. Rikonstruksione dhe ndertime objektesh

  Jemi nje grup pune te specializuar dhe me me eksperience te gjate shume vjecare dhe bejme rikonstruksione dhe ndertime objektesh.

  Cel : 0699206110
 2. Tirane, - rikonstruksione dhe ndertime objektesh

  Jemi nje grup pune te specializuar dhe me eksperience te gjate shume vjecare dhe bejme rikonstruksione dhe ndertime objektesh per me shume cel:0699206110

  Cel. : 0699206110
 3. Shtrues pllakash,murator,suvatues

  Shtroj pllaka,bej suvatime,bej mure riparime dhe punime te ndryshme cel; 0699206110, whatsapp ose viber

  Cel. : 0699206110
 4. Saldator bej punime dhe riparime me konstruksione metalike

  Jam saldator bej punime dhe riparime metalike cel; 0699206110

  Cel. : 0699206110 whatsapp dhe viber
 5. Bojaxhi ndertesash bej punime gipsi,patinime, suvatime

  Bojaxhi ndertesash bej punime gipsi,patinime,suvatime cel; 0699206110

  Cel. : 0699206110 whatsapp dhe viber
 6. Hidraulik punime,riparime,instalime hidraulike

  Bej punime riparime dhe instalime hidraulike cel; 0699206110 ose ne whatsapp dhe viber
 7. Shtrues pllakash,suvatues

  Bej suvatime,shtrime pllakash nr tel 0699206110 ose whatspp dhe viber
 8. Bojaxhi bej lyerje punime gipsi patinime dhe suvatime neper shtepia,zyra,qendra tregtare etj

  Bej lyerje ndertesash patinime,suvatime,punime gipsi neper shtepia vila apartamente hotele shkolla kopshte zyra etj nr kontakti 0699206110 ose whatsapp dhe viber
 9. Hidraulik punime,riparime dhe instalime hidraulike

  Hidraulik bej punime hidraulike riparime te ndryshme neper shtepia apartamente qendra tregtare hotele etj nr kontakti 0699206110 ose whatsapp dhe viber
 10. Saldator bej punime dhe riparime me konstruksione metalike

  Saldator punime dhe riparime te ndryshme me konstruksione metalike nr kontakti
  Cel. : 0699206110 ose whatsapp dhe viber
Trego rezultatin 1 deri 10 nga 10