Albacall

kėrko:

Type: Posts; User: Albi1992; Fjala/-ėt kyēe:

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.00 Sekonda.

  1. Tirane - Generator

    Ofroje gjeneratore trefazore , te rinj , me 2 vite garanci . te gjitha fuqite . Volvo penta , Perkins , Iveco fpt , Cummins , Doosan origjinale me certifikate . transport instalim ne cdo vend.
    Jane...
  2. Tirane, shes Stabilizatore tensioni / Rritsa 0 Euro

    Shes stabilzator tensoni monofaze dhe trefazor,
    kam per te gjitha llojet e tensionit ne hyrje , fuqite ne dispozicion jan nga 5 kva der ne 500 kva jan me stabilizim te brendshem te pavarur per...
Trego rezultatin 1 deri 2 nga 2