Albacall

kėrko:

Type: Posts; User: Arjana T; Fjala/-ėt kyēe:

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.00 Sekonda.

 1. Tirane, shes Bluze, punim dore.

  Shes bluze, punim dore me grep. Masa 42- 44, ngjyre e kuqe, material pambuku. Vishet e kombinuar me dicka te lehte poshte. E pershtatshme per pranvere dhe vjeshte.

  Cel. : 0693229796
 2. Tirane, shes Bluze, punim dore.

  Shes bluze, punim dore me grep. Masa 42-44, material pambuku, ngjyre e kuqe, vishet me dicka te lehte poshte. E pershtatshme per pranvere dhe vjeshte.
 3. Tirane, shes pajisje mjekesore Krevat terapeutik Nuga Best 1.700 Euro

  Shes krevat terapeutik Nuga Best, pak i perdorur. Ne gjendje shume te mire pune. Shitet per arsye mosperdorimi.

  Cel. : 0693229798
 4. Tirane, kerkoj vend pune part time Kujdestare te moshuarish

  Kerkoj vend pune Kujdestare te moshuarish

  Kerkoj te punesohem si kujdestare te moshuarish. Mosha - 60 vjece, arsimi - i larte, banimi – Tirane. Per nje periudhe 10 vjecare jam kujdesur per nje...
 5. Tirane,perkthime Rusisht-Shqip/Shqip-Rusisht

  Ofroj perkthime Rusisht-Shqip/Shqip-Rusisht per materiale te fushave te ndryshme. Perkthimet behen nga person i specializuar dhe me eksperience.

  Perkthime pragmatike:Materiale:...
 6. Tirane, kurse te gjuhes ruse

  Ofrohen kurse pėr tė gjithė ata qė dėshirojė tė mėsojnė gjuhėn ruse. Kurset janė individuale ose nė grup.
  Mirėpriten kursantė tė tė gjitha grupmoshave dhe niveleve fillestare.
  Cmimi ėshtė i...
Trego rezultatin 1 deri 6 nga 6