kėrko:

Type: Posts; User: Maksi Musta; Fjala/-ėt kyēe:

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.00 Sekonda.

 1. Pogradec, ofroj vend pune Menaxher / e

  Gema Distribution shpall vend te lire pune ne pozicionet e meposhtme

  Menaxher / e supermarketi: ky pozicion kerkon vullnet dhe vendosmeri te madhe ne ambjentin e punes, esht me orar te zgjatur dhe...
 2. Tirane, ofroj vend pune Agjente Shitje ( Femer )

  Kompani Gema Distribution Kerkoj te punesoj Agjente shitje ( Femer ) ne terren per zonen e tiranes

  Kerkesat :

  . te ket experienc pune jo me pak se nje vit ne kete fushe
  . te njohuri te...
 3. Tirane, ofroj vend pune part time Promocion

  Gema Distribution kerkon vajza promocioni per produkte ushqimore.

  aplikantet duhet te ken experien ne fushen e promocionit

  Kompania ofron avantazhe shum te mira pune dhe pagese

  te...
 4. Tirane, ofroj vend pune Agjent Shitje

  Gema Distribution Kerkon Agjent shitjesh ne terren per zonen e tiranes.

  Aplikantet duhet te ken experienc pune jo me pak se 2 vjet


  aplikantet qe jan te interesuar te dergojn cv e tyre deri ne...
Trego rezultatin 1 deri 4 nga 4