Albacall
kliko
kliko

kėrko:

Type: Posts; User: avokatlula; Fjala/-ėt kyēe:

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.00 Sekonda.

 1. Tirane-sherbime Avokatie nga Studio Avokatie LULA

  ​Studio Avokatie LULA
  avokati i biznesit tim!

  Studio avokatie LULA ėshtė krijuar posacėrisht pėr trajtimin e problematikave tė biznesit. E themeluar nga av. Mariglen LULA,
  i...
 2. Tirane, shes truall, sip 800 m², cmimi 100 Euro/m2 (Tirane-Prush-Vaqarr)

  Zona/Rruga : Tirane-Prush-Vaqarr

  Prush-Vaqarre-Tirane, shume afer Kombinatit, shes-nderroj 800m/katror truall me dekumenta te rregullta pronesie, ka rruge te asfaltuar, energji, uje, knalizime,...
 3. Tirane, shes truall Sip. 1.800 m², cmimi 40 Euro/m2 (Peze)

  Zona/Rruga : Peze

  Tirane- Peze shes truall te vjeter shtepie me siperfaqe totale 1800m nga te cilat 300m truall dhe 100m ndertim.
  Trualli ndodhet ne lagje me rruge te asfaltuar dhe kanalizime....
 4. Tirane, shes apartament 2+1+A+BLK Kati 3,sip 121 m², cmimi 490 Euro/m2 (Tirane – Shkoze prane Viles se Bamir Topit)

  Zona/Rruga : Tirane – Shkoze prane Viles se Bamir Topit

  Tirane – Shkoze prane Viles se Bamir Topit shes apartament 2+1 ,pjese e nje kompleksi te Ri, sip 121m, ka 2 banja me dritare, ballkon dhe...
 5. Tirane, jap me qera apartament duplex 2+1+A+BLK Kati 2, 117 m², 800 Euro, i pjese e Kompleksit Rezidencial Kodra e Diellit

  Zona/Rruga : Apartamenti eshte pjese e Kompleksit Rezidencial Kodra e Diellit

  Apartamenti eshte pjese e Kompleksit Rezidencial Kodra e Diellit i njohur per shume facelitete qe ofron dhe jo vetem....
 6. Tirane, jap me qera apartament 1+1+A+BLK Kati 4, 80 m² 400 Euro (prane Presidences)

  Zona/Rruga : prane Presidences

  Prane Presidences jap me qira apartament 1+1 me guzhin ngreni-gatimi te vecant. Apartamenti eshte i paisur dhe mobiluar totalisht, ka grila persiane, sistem...
 7. Tirane, jap me qera apartament 1+1+BLK, Kati 6-t banim, sip 67 m², cmimi 250 Euro/muaj (rruga e Kavajes prane Ministris se Punes)

  Zona/Rruga : rruga e Kavajes prane Ministris se Punes

  Ne qender te Tiranes, rruga e Kavajes prane Ministris se punes jap me qira apartament 1+1 te mobiluar. Apartamenti ndodhet ne pallat te ri...
 8. Tirane, jap me qera apartament 2+1+A+BLK Kati 2, 107 m² 55.000 Leke (Ish Blloku)

  Zona/Rruga : Ish Blloku

  Ish Blloku jap me qira ambjent sip 98m/katror, kati i dyte ne pallat egzistues, i restauruar totalisht, ka tre dhoma , nje bajno dhe koridor, cdo ambjent ka kondicjoner, ka...
 9. Tirane, shes shtepi 4+1+A+BLK Kati 2, 3.180 m² 40 euro/m2 (Tirane-Mushqeta)

  Zona/Rruga : Tirane-Mushqeta

  Ne rrugen Tirane-Elbasan, lagja Mushqeta shitet shtepi dy kateshe e vjeter qe disponon 200m/katror banim, 300m/katror truall dhe ne total 3180m/katror toke. Prona ka...
 10. Tirane, jap me qera zyre kati 1, sip 46 m², cmimi 30000leke/muaj (Sulejman Pasha te Piaza)

  Zona/Rruga : Sulejman Pasha

  Ne qender te Tiranes, ne rrugen Sulejman Pasha(te Piaza ) jap me qira zyre te perbere nga dy ambjente dhe nje banjo. Ambjenti ka sherbyer gjithmon per zyra, ka dy...
Trego rezultatin 1 deri 10 nga 10