Albacall
kliko

kėrko:

Type: Posts; User: n.b; Fjala/-ėt kyēe:

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.00 Sekonda.

  1. Tirane, ofroj vend pune ndihmes kuzhine

    ofroj vend pune si ndihmes kuzhine ne nje restorant te ri qe po hapet ne nje zone elitare ne tirane ,mundesi mesimi te zanatit nga nje shef me mbi 20 vjet eksperience ne vende te ndryshme te botes....
  2. Tirane, ofroj vend pune kamarier restoranti

    kerkojme kamariere per nje restorant te ri ne nje zone elitare
    preferohet mosha 20-35 , gjuha e huaj dhe experienca

    Cel. : 0696019611
Trego rezultatin 1 deri 2 nga 2