Albacall
kliko

kėrko:

Type: Posts; User: ditiditi; Fjala/-ėt kyēe:

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.00 Sekonda.

 1. Tirane, qera 2+1, OKAZION deri. 18 shtator, e mobiluar me arkitekt, 350€, Kompleksi Magnet

  Zona/Rruga : Artan Lenja

  QERA. ap tek kompleksi Magnet-Kontakt, pas İnxhinjerise Ndertimit , ish klubi Partizani.
  2+1+ ballkon, 92 m2, e kompletuar, e mobiluar me arkitekt. ndricim special, dy...
 2. Tirane, - shes 5 fustane nuserie te ekraneve turke 500€

  Okazion deri ne 18 shtator. Shes 5 fustane nuserie turke . jane 4 te bardhe me vello dhe nje lejla
  jane perdorur vetem nga aktore e artiste turq ne spektaklet ose ne xhirimet e filmave . jam...
 3. Tirane, qera, RENT, 1+1, 72 m² (Home or Office) 25.000 leke Kompleksi Magnet

  Zona/Rruga : Artan Lenja
  Deri ne 17 shtator. Me ose. Pa mobilje
  Qera, per banim ose zyra ose HOME OFİSS, REZİDENCA MAGNET -KONTAKT , pas inxhijerise ndertimit. kati hyrje, i larte 5-6 shkalle nga...
 4. Tirane, shes 2+1, OKAZION deri 18 shtator, 92 m2, e mobiluar Kompleksi Magnet 950€ m2

  Zona/Rruga : Artan Lenja

  shes ap tek kompleksi Magnet-Kontakt, pas İnxhinjerise Ndertimit , ish klubi Partizani.
  2+1+ ballkon, 90.2 m2, e mobiluar, dekor modern, ndricim special, dy banjo, kati...
 5. Tirane Qera, 2+1 RENT. E mobiluar, 35.000 L, tek İnxh.Ndertimit

  Zona/Rruga : M.gjollesha
  Deri ne 5 shtator.
  Ap 100m2 , E MOBİLUAR , E RİKOSTRUKTUAR, perballe ixhinj dertimit, buze rruge, dhomat e gjumit me orietim ga mbrapa rruges, pa zhurme, me diell te dy...
Trego rezultatin 1 deri 5 nga 5