kėrko:

Type: Posts; User: "ZOOM"; Fjala/-ėt kyēe:

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.00 Sekonda.

 1. Tirane, kerkohet Agjent marketingu ne terren

  Gazeta "ZOOM"

  Kėrkon tė punėsojė njė Agjent tė Informacionit dhe Marketingut pėr mbledhjen e informacioneve dhe reklamave nė terren / e theksojmė, puna ėshtė nė terren!

  Kandidatėt - Ai duhet tė...
 2. Tirane, ofroj vend pune Grafiste (F) - Design

  Je Design Reklama, Kėrkon tė punėsojė

  GRAFISTE-DESIGN me eksperiencė pune, tė jetė e komunikueshme me klientėt dhe korrekte.


  Kushtet e punės dhe pagesa tepėr tė mira!


  Cel. : 0692058588
Trego rezultatin 1 deri 2 nga 2