kėrko:

Type: Posts; User: Urban Real Estate; Fjala/-ėt kyēe:

Faqja 1 nga 7 1 2 3 4

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.00 Sekonda.

 1. Tirane, shes toke 4.000 m² 600.000 Euro (Autostrada Tirane-Durres)

  Zona/Rruga : Autostrada Tirane-Durres

  Shitet tokė nė autostradėn Tiranė-Durrės pranė Coca Cola Company, me sipėrfaqe prej 4000 m2 , gjatėsia 85 m, gjerėsia (balli) 46 m. Kjo tokė ndodhet buzė...
 2. Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 6, 115 m² 184.000 Euro (Ish Ekspozita)

  Zona/Rruga : Ish Ekspozita

  Shitet apartament 2+1 te Ish Ekspozita. Apartamenti ndodhet nė katin e gjashtė tė njė pallati me ashensore dhe ka sipėrfaqe 115 m2. Apartamenti ka organizim mjaft tė...
 3. Tirane, shes apartament 1+1+BLK Kati 8, 68 m² 33.000 Euro (Pallatet e Verdha)

  Zona/Rruga : Pallatet e Verdha

  Shitet apartament 1+1 te pallatet e verdha, pranė kthesės sė Kamzės. Apartamenti ndodhet nė katin e tetė tė njė pallati me ashensor dhe ka sipėrfaqe 68 m2....
 4. Tirane, shes apartament 3+1+BLK Kati 2, 112 m² 120.000 Euro (Myslym Shyri)

  Zona/Rruga : Myslym Shyri

  Shitet apartament 3+1 te Myslym Shyri. Apartamenti ndodhet nė katin e dytė dhe ka sipėrfaqe 112 m2. Apartamenti ka organizim mjaft tė mirė, me kubaturė tė rregullt, me...
 5. Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 3, 94 m² 113.000 Euro (Siri Kodra)

  Zona/Rruga : Siri Kodra

  Shitet apartament 2+1 te Siri Kodra. Apartamenti ndodhet nė katin e tretė tė njė pallati me ashensor dhe ka sipėrfaqe 94 m2. Apartamenti ka organizim mjaft tė mirė, me...
 6. Tirane, shes apartament 1+1+BLK Kati 3, 66 m² 50.000 Euro (Yzberisht)

  Zona/Rruga : Yzberisht

  Shitet apartament 1+1 te pallatet Cabej nė Yzberisht . Apartamenti ndodhet nė katin e tretė tė njė pallati me ashensor dhe ka sipėrfaqe totale 66 m2. Apartamenti ka...
 7. Tirane, shes apartament 1+1+BLK Kati 5, 60 m² 42.000 Euro (Fresku)

  Zona/Rruga : Fresku

  Shitet apartament 1+1 nė Fresk. Apartamenti ndodhet nė katin e pestė tė njė pallati me ashensor dhe ka sipėrfaqe totale 60 m2. Apartament ka organizim mjaft tė mirė, me...
 8. Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 4, 124 m² 92.000 Euro (Rruga e Elbasanit)

  Zona/Rruga : Rruga e Elbasanit

  Shitet apartament 2+1 pranė vilave Gjermane. Apartamenti ndodhet nė katin e katėrt tė njė pallati me ashensor dhe ka sipėrfaqe 124 m2. Apartamenti ka organizim mjaft...
 9. Tirane, jap me qera apartament 1+1+BLK Kati 2, 90 m² 250 Euro (Siri Kodra)

  Zona/Rruga : Siri Kodra

  Jepet me qera apartament 1+1 te Siri Kodra. Apartamenti ndodhet nė katin e dytė dhe ka sipėrfaqe 90 m2. Apartamenti ka orientim jug-perėndim dhe pėrbėhet nga korridori qė...
 10. Tirane, shes apartament duplex 4+1+BLK Kati 5, 170 m² 178.000 Euro (Rruga e Kavajes)

  Zona/Rruga : Rruga e Kavajes

  Shitet Duplex te Rruga e Kavajės pranė 21 Dhjetorit. Dupleksi ndodhet nė katin e katėrt dhe tė pestė tė njė pallati ekzistues dhe ka sipėrfaqe totale prej 170 m2....
 11. Tirane, shes apartament 1+1+BLK Kati 2, 90 m² 76.500 Euro (Siri Kodra)

  Zona/Rruga : Siri Kodra

  Shitet apartament 1+1 , mundėsi adoptimi 2+1 te Siri Kodra. Apartamenti ndodhet nė katin e dytė dhe ka sipėrfaqe 90 m2. Apartamenti ka orientim jug-perėndim dhe pėrbėhet...
 12. Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 5, 118 m² 128.000 Euro (Don Bosko)

  Zona/Rruga : Don Bosko

  Shitet apartament 2+1 nė Don Bosko. Apartamenti ndodhet nė katin e pestė tė njė pallati me ashensor dhe ka sipėrfaqe 118 m2. Apartamenti ka organizim mjaft tė mirė, me...
 13. Tirane, jap me qera ambjent biznesi Kati 0, 170 m² 1.500 Euro (Rruga Faik Konica)

  Zona/Rruga : Rruga Faik Konica

  Jepet me qera ambjent biznesi te Rruga Faik Konica. Ambjenti ndodhet nė katin zero dhe ka njė sipėrfaqe prej 170 m2. Ambjenti ofron njė mundėsi tė mirė investimi...
 14. Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 4, 79 m² 80.000 Euro (Pazari I ri)

  Zona/Rruga : Pazari I ri

  Shitet apartament 2+1 te Pazari i Ri. Apartamenti ndodhet nė katin e katėrt banim dhe ka sipėrfaqe 79 m2. Apartamenti ka organizim mjaft tė mirė, me kubaturė tė rregullt...
 15. Tirane, jap me qera apartament 2+1+BLK Kati 3, 100 m² 330 Euro (Rruga e Dibrės)

  Zona/Rruga : Rruga e Dibrės

  Jepet me qera apartament 2+1 nė rrugėn e Dibrės. Apartamenti ndodhet nė katin e tretė tė njė pallati tė ri me ashensor dhe ka sipėrfaqe 100 m2. Apartamenti ėshtė...
 16. Tirane, jap me qera apartament 2+1+BLK Kati 8, 90 m² 400 Euro (Rruga e Kavajes)

  Zona/Rruga : Rruga e Kavajes

  Jepet me qera apartament 2+1 pėrballė pallateve Delijorgji. Apartamenti ndodhet nė katin e tetė tė njė pallati me ashensor dhe ka sipėrfaqe 90 m2. Apartamenti ėshtė...
 17. Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 2, 75 m² 115.000 Euro (Myslym Shyri)

  Zona/Rruga : Myslym Shyri

  Shitet apartament 2+1 te Myslym Shyri. Apartamenti ndodhet nė katin e dytė tė njė pallati me dy ashensore dhe ka njė sipėrfaqe 75 m2. Apartamenti ka organizim mjaft tė...
 18. Tirane, jap me qera apartament 1+1+BLK Kati 4, 78 m² 320 Euro (Pazari I ri)

  Zona/Rruga : Pazari I ri

  Jepet me qera apartament 1+1 te Pazari i Ri. Apartamenti ndodhet nė katin e katėrt dhe ka njė sipėrfaqe prej 78 m2. Shtėpia ka organizim mjaft tė mirė, ėshtė totalisht e...
 19. Tirane, jap me qera apartament 2+1+BLK Kati 4, 80 m² 350 Euro (Qender)

  Zona/Rruga : Qender

  Jepet me qera apartament 2+1 nė Qendėr. Apartamenti ndodhet nė katin e katėrt dhe ka sipėrfaqe totale 80 m2. Apartamenti ėshtė totalisht i mobiluar, pėrbėhet nga salloni bashkė...
 20. Tirane, jap me qera apartament 2+1+BLK Kati 5, 70 m² 250 Euro (Fakulteti i Mjekesise)

  Zona/Rruga : Fakulteti i Mjekesise

  Jepet me qera apartament 2+1 te Fakulteti i Mjekėsisė. Apartamenti ndodhet nė katin e pestė dhe ka sipėrfaqe 70 m2. Apartamenti ėshtė totalisht i mobiluar,...
 21. Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 3, 68 m² 78.000 Euro (Medreseja)

  Zona/Rruga : Medreseja

  Shitet apartament 2+1 te Medreseja. Apartamenti ndodhet nė katin e tretė tė njė pallati dhe ka sipėrfaqe 68 m2. Apartamenti ka organizim mjaft tė mirė, me kubaturė tė...
 22. Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 9, 87 m² 110.000 Euro (21 Dhjetori)

  Zona/Rruga : 21 Dhjetori

  Shitet apartament 2+1 te 21 Dhjetori. Apartamenti ndodhet nė katin e nėntė tė njė pallati me dy ashensore dhe ka sipėrfaqe 87 m2. Apartamenti ka organizim mjaft tė mirė,...
 23. Tirane, shes dyqan Kati 0, 73 m² 215.000 Euro (Bulevardi Zhan D'Ark)

  Zona/Rruga : Bulevardi Zhan D'Ark

  Shitet dyqan pranė bulevardit Zhan D’Ark. Dyqani ndodhet buzė rrugės nė katin zero dhe ka sipėrfaqe prej 73 m2. Dyqani ofron njė mundėsi tė mirė investimi pasi...
 24. Tirane, ofroj vend pune Agjent Shitjesh

  Agjensia imobiliare Urban Real Estate, kėrkon tė zgjerojė stafin e vet nė pozicionin e punės si agjent shitjesh me ose pa eksperiencė nė kėtė fushė.
  Personat duhet tė kenė aftėsi tė mira komunikimi...
 25. Tirane, jap me qera lokal Kati 0, 210 m² 850 Euro (Kompleksi Magnet)

  Zona/Rruga : Kompleksi Magnet

  Jepet me qera ambjent biznesi te Kompleksi Magnet. Lokali ndodhet nė katin zero dhe ka njė sipėrfaqe prej 110 m2 ambjent tė brendshėm dhe 100 m2 ambjent i jashtėm....
 26. Tirane, jap me qera apartament 2+1+BLK Kati 5, 210 m² 1.200 Euro (Liqeni Artificial)

  Zona/Rruga : Liqeni Artificial

  Jepet me qera apartament 2+1 te Liqeni Artificial. Apartamenti ndodhet nė katin e pestė tė njė pallati tė ri me ashensor dhe ka sipėrfaqe totale 210 m2 , 180 m2...
 27. Tirane, shes apartament 2+1 Kati 3, 99 m² 115.000 Euro (Rruga e Dibrės)

  Zona/Rruga : Rruga e Dibrės

  Shitet apartament 2+1, nė rrugėn e Dibrės tek Selvia. Apartamenti ndodhet nė katin e tretė tė njė pallati me ashensor dhe ka njė sipėrfaqe totale prej 99 m2. Shtėpia ka...
 28. Tirane, shes apartament duplex Dublex Kati 5, 220 m² 310.000 Euro (Rruga e Elbasanit)

  Zona/Rruga : Rruga e Elbasanit

  Shitet super Duplex te Rruga e Elbasanit bashkė me dy poste parkimi. Dupleksi ndodhet nė katin e pestė dhe tė gjashtė tė njė pallati me ashensor dhe ka sipėrfaqe...
 29. Tirane, jap me qera apartament 3+1+BLK Kati 2, 95 m² 450 Euro (Vasil Shanto)

  Zona/Rruga : Vasil Shanto

  Jepet me qera apartament 3+1 te Vasil Shanto. Apartamenti ndodhet nė katin e dytė tė njė pallati ekzistues dhe ka sipėrfaqe 95 m2. Apartamenti ėshtė totalisht i mobiluar...
 30. Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 5, 115 m² 86.000 Euro (Astir)

  Zona/Rruga : Astir

  Shitet apartament 2+1 nė Astir. Apartamenti ndodhet nė katin e pestė tė njė pallati me ashensor dhe ka sipėrfaqe 115 m2. Apartamenti ka organizim mjaft tė mirė, me kubaturė tė...
Trego rezultatin 1 deri 30 nga 210
Faqja 1 nga 7 1 2 3 4