Albacall
kliko
kliko

kėrko:

Type: Posts; User: xhimiM; Fjala/-ėt kyēe:

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.00 Sekonda.

 1. Tirane, okazion frigorifer Shes frigorifer 2katsh& 20.000 Leke

  Shiten nje frigorifer dy katesh kati poshte ngrires kati lart freskues.Nje Tv plazma 29" dhe nje apart digitAlb toksor me gjith karten smart.nje monitor dhurate por pa trurin. Njoftimi i limituar...
 2. Tirane, kerkoj pune si menaxher Pub & lokale ose shitje

  Kerkoj te punesohem si menaxher pubi-i lokali apo hoteli, kam eksperience ne kete fushe.
  Nese pronari/ia do jete serioz dhe korrekt ju garantoj sukses te sigurte.
  Edhe menaxher shitje te artikujve...
 3. Tirane, shes Autobus Renault agora Viti 2005, 7.500 Euro

  Karburanti: Diezel
  Ngjyra.....: jeshile
  Kamjo......: automatik
  Ftohja.....: Klima
  KM.........: 450.000

  Te gjith ato qe jane te interesuar per autobuze urban Reno Agora te me kentaktojne.Jane...
 4. Tirane, okazion Syze optike femra Ray Ban 80 Euro

  Okazion shiten syze optike te sapo ardhura nga Parisi me 60% ulje. Jane te 2019. Nxitoni kush eshte i interesuar pasi nje pale jane

  Cel. : 0695527363
 5. Sarande, shes apartament 3+1+A+BLK Kati 5, 110 m² 650 Euro/m2

  OKAZION.Shitet apartament 110 m ne zonen me te preferuar te Sarandes,tek rrapi qe err per nga hotel butrinti.Eshte me dy dhoma gjumi,dy ballkone dhe dy banjo.Ka sallon dhe guzhine.I mobiluar me...
 6. Tirane, Lista e ofertave - objekte me qera shtepi 1+1

  Jam i interesuar per nje shtepi ne ruajtje ose me qera,jam vetem dhe me pune.
  Kam patur nje shtepi per gati 7 vite ne ruajtje.
  Jam person shume korrekt dhe i mirkuptueshem.

  Cel. : +355695527363
 7. Tirane, shes dyqan Kati 0, 100 m² 600.000 Euro (Myslym Shyri)

  Zona/Rruga : Myslym Shyri

  Shitet dyqan dublex te rruga Myslym Shyri. Me certifikate pronsie dhe e dhene me qera.

  Cel. : 0695527363
 8. Tirane, shes minivan Mercedes-Benz Sprinter 519 Viti 2009, 16.000 Euro

  Karburanti: Diezel
  Ngjyra.....: gri metalizato
  Ftohja......: Kondicioner

  OKAZION. SHITEN DY SPRITERA 519 ME 23 VENDE FULL OPSION ME CMIM FANTASTUK, VETEM ME NGA 16 MIJE EURO. KOHA E LIMITUAR.
  ...
 9. Tirane, ofroj vend pune Guzhiniere

  Kerkoj nje grua per zgare mundesisht te jete nga korca pasi do kete edhe gatime tradicionale korce. Jo ato qe ju duhet nje rroge e thone dime te bejme edhe raketa. Rroga nese eshte ashtu sic e kerkoj...
 10. Marr porosi per autobuza urban dhe interurban te viteve 2002-2010. Me cmime fantastike

  Marr porosi per autobuza urban dhe interurban te viteve 2002-2010.
  Me cmime fantastike.
  Te interesuarit te me kontaktojne

  Cel. : 0682784322
 11. Tirane, ofroj vend pune part time te dije te komunikoje dhe shkruaje anglisht&frengjisht

  Kerkohet nje vajze qe te dije mire gjuhen Angleze(ta shkruaje dhe ta flase)Do ishte mire te dinte edhe gjuhen Franceze,vetem ta flase.Une punoj per nje kompanii shitjesh Autobuze etj.Per me shume...
Trego rezultatin 1 deri 11 nga 11