Albacall
kliko

kėrko:

Type: Posts; User: Erando99; Fjala/-ėt kyēe:

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.00 Sekonda.

 1. Durres, shes Smartphone Iphone iphone 6, 16GB, Gri 20.000 Leke

  Iphone 6, 16 GB, ngjyre Gri, i perdorur dhe ne gjendje te mire pune. 600375600374

  Cel. : 0692178088
 2. Durres, shes kufje kufje Sony MDR-XB550 2.000 Leke

  kufje Sony MDR-XB550, blu, 600939te reja, te paperdorura, Cmimi i tregut 40 Euro, Cmimi im 2000 Lek.

  Cel. : 0692178088
 3. Durres, shes Orė burrash BREIL WATCH AVIATOR - TW1142 5.000 Leke

  Orė burrash BREIL WATCH AVIATOR - TW1142, kronografike, nė gjendje shumė tė mirė. Ka nevojė vetėm pėr mbėrthimin e byrzylykut.

  Cel. : 0692178088
Trego rezultatin 1 deri 3 nga 3