Albacall
kliko

kėrko:

Type: Posts; User: Gerti.Lali; Fjala/-ėt kyēe:

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.00 Sekonda.

 1. Tirane, shes biciklete Citybike Biciklete WINNER e sjelle nga Zvicra 23.000 Leke

  Biciklete e tipit WINNER, biciklete origjinale ne gjendje mjaft te mire, e sjelle nga Zvicra dhe e pa perdorur ne Shqiperi, gomat 26 x 1.95 me disqe alumini crosser double wall x3 , kompanjol Shimano...
 2. Laptop Sony Vaio PCG-91211M core i3, 240 eur i diskutuar

  Laptop Sony Vaio PCG-91211M

  procesor core i3,
  ram 4 Gb,
  hardisk 500 Gb,
  graf i dedikuar 1 Gb,
  ekran 17 inc,
  web cam,
  wifi,
 3. Tirane, shes Hard disk Kingston 120 Gb nga Gjermania 59 Euro

  Hard-drive SSD Kingston 120 Gb, te sjelle nga Gjermania ( kam vetem pak cop gjendje), i ri, ne amballazh, i pa hapur ndonjehere,

  Model : SV300S37A / 120G ,
  450MB/s Lexim dhe 450MB/s Shkrim ,...
 4. Tirane, shes iPhone 5c gjendje perfekte 14 500 lek i diskutuar

  Iphone 5c , origjinal i sjelle nga USA,

  Memoria 16 Gb ,
  RAM 1 Gb ,
  Kamera 8 mpx
  Kamera para 1.2 mpx ,
  Bluetooth ,
  Wireless ,
  GPS ,
  ngjyra e bardhe ,
 5. Tirane, shes Laptop Asus i ri + cante 270 eur

  Laptop i ri Asus X55U Model : X55U-SX007DU bashke me cante,

  Procesor AMD Dual-Core C60 ,
  RAM 4 GB ,
  HDD 320 GB ,
  DVDWriter,
  Karta Grafike AMD Radeon 6290 total graphic 1152Mb,
  ...
Trego rezultatin 1 deri 5 nga 5