Albacall
kliko

kėrko:

Type: Posts; User: rubrika12; Fjala/-ėt kyēe:

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.00 Sekonda.

 1. Tirane, ofrojme kurse te gjuheve te ndryshme

  Pershendetje!

  Ofrohet pregatitje e gjuhes gjermane, italiane, angleze, frenge per te gjitha moshat dhe sidomos per ata, te cilet deshirojne te zhvillojne specializime, studime jashte apo dhe te...
 2. Tirane, ofrojme kurse muzike, kurse violine e solfezhi dhe kendimi

  Ofrojme kurse kendimi, klarinete, saksofon, organo, violine dhe solfezhi per femije e te rritur.

  Zhvillohen kurse dhe per ato qe deshirojne te marrin pjese te konkursi "The Voice"

  Kurset...
 3. Tirane, ofrojme kurse gjermanisht paradite dhe ne dreke

  Ofrojme kurse te gjuhes gjermane per nje grup te vogel fillestar me pedagoge me eksperience.

  Pergatitje e gjuhes gjermane dhe terminologjise mjekesore gjermane.

  Kurset jane me numer te...
 4. Tirane, ofrojme anglisht kurse online

  Pershendetje!

  Ofrohet pregatitje e gjuhes gjermane, italiane, angleze, frenge per te gjitha moshat dhe sidomos per ata, te cilet deshirojne te zhvillojne specializime, studime jashte apo dhe te...
 5. Tirane, ofrojme kurse gjuhe gjermanisht me pak studente

  Ofrojme kurse te gjuhes gjermane per nje grup te vogel fillestar me pedagoge me eksperience.

  Pergatitje e gjuhes gjermane dhe terminologjise mjekesore gjermane.

  Kurset jane me numer te...
 6. Shqiperi, Kerkojm pune muzike live, piano bar ,wedding event & saxobeat-dj summer 2018

  ofrojme muzike live, piano bar ,wedding event & saxobeat-dj summer 2018

  nr kontakti 0693326000
 7. Shqiperi, Ofrojm muzike live, piano bar ,wedding event & saxobeat-dj summer 2018

  Kerkojm pune ne fushen e muzikes

  Ofrojme muzike live, piano bar ,wedding event & saxobeat-dj summer 2018

  nr kontakti 0693326000
 8. ofrojme muzike live, piano bar ,wedding event & saxobeat-dj summer 2018

  ofrojme muzike live, piano bar ,wedding event & saxobeat-dj summer 2018
  nr kontakti 0693326000
 9. ofrojme perkthime

  Ofrojme perkthime cilesore (nivel profesional dhe shkencor) ne gjuhet anglisht, italisht, frengjisht, gjermanisht
  1: anglisht-shqip / shqip-anglisht
  2: italisht-shqip / shqip italisht
  3:...
 10. Tirane, ofrojme kurse gjuhe kurse individuale te gjuheve te huaja /2018

  Pershendetje!

  Ofrohet pregatitje e gjuhes gjermane, italiane, angleze, frenge per te gjitha moshat dhe sidomos per ata, te cilet deshirojne te zhvillojne specializime, studime jashte apo dhe te...
 11. Tirane, ofrojme kurse ne gjuhen gjermane 2018

  Ofrojme kurse te gjuhes gjermane per nje grup te vogel fillestar me pedagoge me eksperience.0698910622Cel. : 0698910622
 12. Tirane, ofrojme kurse Kendimi / violine 2018

  ofrojme kurse Kendimi dhe violine..info me shume kontaktoni ne:
  069 33 26 000
Trego rezultatin 1 deri 12 nga 12