Albacall
kliko

kėrko:

Type: Posts; User: luisbora; Fjala/-ėt kyēe:

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.00 Sekonda.

 1. Tirane, shes Vile Kati 3, 220 m² 200.000 Euro (Shyqyri ishmi)

  Zona/Rruga : Shyqyri ishmi

  Prane tregut elektrik shite shtepi 3 kateshe,e pershtateshme dhe per biznes.

  Cel. : 0682120805
 2. Tirane, shes Piano 1.000 Euro

  Shitet piano ne gjendje shume te mire dhe e akorduar.

  Cel. : 0682120805
 3. Tirane, shes toke bujqesore 9.700 m² 50 Euro/m2 (Liqeni Farkes, Rr Panorama Liqenit)

  Zona/Rruga : Liqeni Farkes, Rr Panorama Liqenit

  Shitet toke me dokumenta te rregullta tek liqeni i Farkes

  Cel. : 0682120805
Trego rezultatin 1 deri 3 nga 3