Albacall
kliko

kėrko:

Type: Posts; User: njoftime24; Fjala/-ėt kyēe:

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.00 Sekonda.

 1. Tirane, ofroj vend pune Kamarier turni i dyte

  New Bridge kerkon kamarier turni i dyte.
  Puna filon pas dates 1 shtator.

  Adresa : Ish stacioni fundit i tiranes se re

  Cel : 0695804789
 2. Tirane, ofroj vend pune Kamarier turni i dyte me eksperience

  New Bridge kerkon kamarier turni i dyte me eksperienc.
  Puna filon pas dates 1 shtator.

  Adresa : Ish stacioni fundit i tiranes se re

  Cel : 0695804789
 3. Tirane, kerkohet Punetor Lavazhi

  Kerkohet punetor lavazhi.

  Adresa : Ish stacioni fundit i tiranes se re

  Cel : 0699930020
 4. Tirane, shes Lavatrice 7.000 Leke

  Shes Lavatrice ne gjendje te mire

  Cmimi : 7000 Leke

  Cel : 0699425372


  http://www.njoftime.com/attachment.php?attachmentid=563794&d=1546107588
 5. Tirane, shes Frigorifer 7.000 Leke

  Shes Frigorifer ne gjendje te mire

  Cmimi : 7000 Leke

  Cel : 0699425372  http://www.njoftime.com/attachment.php?attachmentid=563788&d=1546107422
 6. Tirane, shes Fustan Nuserie, 500 Euro

  Shes Fustan Nuserie i ardhur nga Parisi,
  Fustani eshte i ri

  Cmimi : 500 Euro

  Cel : 0685035709
 7. Tirane, shes Fustan Nuserie, 380 Euro

  Shes Fustan Nuserie i ardhur nga Parisi,
  Fustani eshte i ri

  Cmimi : 380 Euro

  Cel : 0685035709
 8. Tirane, shes Fustan Nuserie, 750 Euro

  Shes Fustan Nuserie i ardhur nga Parisi,
  Fustani eshte i ri

  Cmimi : 750 Euro

  Cel : 0685035709
 9. Tirane, shes Fustan Nuserie, 250 Euro

  Shes Fustan Nuserie i ardhur nga Parisi,
  Fustani eshte i ri

  Cmimi : 250 Euro

  Cel : 0685035709
 10. Tirane, shes Fustan Nuserie, 450 Euro

  Shes Fustan Nuserie i ardhur nga Parisi,
  Fustani eshte i ri

  Cmimi : 450 Euro

  Cel : 0685035709
 11. Tirane, shes Fustan Nuserie, 350 Euro

  Shes Fustan Nuserie i ardhur nga Parisi,
  Fustani eshte i ri

  Cmimi : 350 Euro

  Cel : 0685035709
 12. Tirane, shes Fustan Nuserie, 400 Euro

  Shes Fustan Nuserie i ardhur nga Parisi,
  Fustani eshte i ri

  Cmimi : 400 Euro

  Cel : 0685035709
 13. Tirane, shes Fustan Nuserie, 350 Euro

  Shes Fustan Nuserie i ardhur nga Parisi,
  Fustani eshte i ri

  Cmimi : 350 Euro

  Cel : 0685035709
 14. Tirane, shes Fustan Nuserie, 800 Euro

  Shes Fustan Nuserie i ardhur nga Parisi,
  Fustani eshte i ri

  Cmimi : 800 Euro

  Cel : 0685035709
 15. Tirane, shes Fustan Nuserie, 380 Euro

  Shes Fustan Nuserie i ardhur nga Parisi,
  Fustani eshte i ri

  Cmimi : 380 Euro

  Cel : 0685035709
 16. Tirane, shes Fustan Nuserie, 450 Euro

  Shes Fustan Nuserie i ardhur nga Parisi,
  Fustani eshte i ri

  Cmimi : 450 Euro

  Cel : 0685035709
 17. Tirane, kerkoj te punesohem Freelancer per Marketing Online

  Kerkoj te punesohem Freelancer per Marketing Online


  Ofroj sherbime si psh:


  -Publikime dhe rifreskime njoftimesh ne portale te ndryshme
  si portali njoftime.com etj dhe ne rrjete sociale...
 18. Freelancer Marketing Online

  Freelancer Marketing Online


  Ofroj sherbime si psh:

  -Publikime dhe rifreskime njoftimesh ne portale te ndryshme
  si portali njoftime.com etj dhe ne rrjete sociale facebook, instagram, etj
  ...
Trego rezultatin 1 deri 18 nga 22