Albacall
kliko
kliko

kėrko:

Type: Posts; User: En!; Fjala/-ėt kyēe:

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.00 Sekonda.

 1. Tirane, shes Kabell Cat.5e UTP patch cord 300 Leke

  Okazion! Shiten kabell ethernet,gjatesia 5 metėr me koka te gatshme.
  Me shumice dhe pakice

  Cel. : 0694770070
 2. Tirane, shes Kafaz per zogj 999 Leke

  Okazion!Shitet kafaz me permasa te pertshatshem per mbajtjen e zogjve te ndryshem(kanarina,gardelina etj).

  Cel. : 0694770070
 3. Tirane, shes HDMI,konverter RCA-SCART&kabell RCA Leke

  Shiten HDMI,konverter RCA-SCART&kabell RCA me pakice dhe shumice

  Cel. : 0694770070
Trego rezultatin 1 deri 3 nga 3