kėrko:

Type: Posts; User: Megi07; Fjala/-ėt kyēe:

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.00 Sekonda.

 1. Tirane, ofroj vend pune Agjent Shitje

  Kerkohen bashkepunetore ne shitje dhe marketing. Pagesa me % mbi cdo produkt te shitur, bonus mbi xhiron mujore, mundesi rritje ne karriere. Orari i lire. E pershtatshme dhe per te punesuarit. Te...
 2. Tirane/Durres, ofroj vend pune Agjent Shitje/Marketingu

  Komani e huaj kerkon agjent shitje dhe marketingu per rajonin Tirane -Durres. Mosha mbi 25 vjec, preferohen femra. Eksperienca ne kte fushe perben avantazh.

  Te interesuarit te kontaktojne ne...
 3. Tirane/Durres, ofroj vend pune part time mbasdite Marketing

  Kompani produktesh shendeti dhe bukurie.
  Kerkojme bashkepunetore femra part time.
  Mosha mbi 30 vjec.
  Rajoni Tirane, Durres.
  Eksperienca ne shitje dhe marketing perben avantazh.
  Te...
 4. Shqiperi, ofroj vend pune part time AGJENT MARKETINGU DHE SHITJE NE TE GJITHE SHQIPERINE

  KOMPANI GJERMANE KERKON BASHKEPUNETORE,
  NE SHITJE DHE MARKETING.
  OFROJME PERQINDJE MBI VLEREN E PRODUKTEVE QE SHITEN, BONUSE MBI XHIRON TUAJ DHE GRUPIT.

  ORARI I LIRE, NUK KERKOHET EKSPERINCE...
Trego rezultatin 1 deri 4 nga 4