Albacall

kėrko:

Type: Posts; User: ALComm Shpk; Fjala/-ėt kyēe:

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.00 Sekonda.

 1. Tirane, ofroj vend pune Asistente zyre

  ALComm Shpk eshte nje kompani qe operon ne fushen e sistemeve te sigurise duke ofruar per klientet e vete:

  DETYRAT DHE PĖRGJEGJĖSITĖ
  • Menaxhimi i dokumentave, organizimi i takimeve nė kohė dhe...
 2. Tirane, shes ambjent biznesi Kati 1, 334 m² 340.000 Euro (Petro Nini Luarasi)

  Zona/Rruga : Petro Nini Luarasi

  Shitet njesi biznesi ne dy ndarje me hipoteke dhe ne funksion.
  334 m2 ambient i hipotekuar + 66m2 parkim privat + 14m2 ambiente shtese
  Ambienti eshte i mire...
 3. Tirane, shes Volvo FH480 Viti 2009, CMIM OKAZION 22.000 Euro

  Karburanti: Diezel
  Ngjyra.....: e bardhe
  Kamjo......: automatik
  Ftohja......: Kondicioner

  Shitet Kamion Volvo Model FH480
  Sapo ardhur ne Shqiperi. Dokumenta te prera per 1 vit deri Dhjetor...
 4. Tirane, ofroj vend pune Teknik Instalimesh

  ALComm Shpk eshte nje kompani qe operon ne fushen e sistemeve te sigurise duke ofruar per klientet e vete:

  1. Sisteme CCTV
  2. Sisteme Alarmi
  3. Sisteme Detektim Zjarri
  4. Sisteme Evakuimi
  5....
 5. Tirane, ofroj vend pune Inxhinier Informatik/Elektronik

  ALComm Shpk eshte nje kompani qe operon ne fushen informatikes dhe integrimit te sistemeve te sigurise.

  Per shtimin e kapaciteteve te veta kerkohen punonjes si me poshte:

  Teknik IT ose...
Trego rezultatin 1 deri 5 nga 5