Albacall
kliko

kėrko:

Type: Posts; User: Globex sh.p.k; Fjala/-ėt kyēe:

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.01 Sekonda.

 1. Tirane, ofroj vend pune Financiere

  Financiere


  GLOBEX sh.p.k. eshte i hapur per punesime.
  Kerkohen persona te motivuar dhe te afte te kontribuojne ne rritjen e metejshme te kompanise dhe...
 2. Tirane, ofroj vend pune Arketare

  Tirane ofroj vend pune ARKĖTARE  GLOBEX sh.p.k. ėshtė i hapur pėr punėsime.
  Kėrkohen persona tė motivuar dhe tė aftė tė kontribuojnė nė rritjen e mėtejshme tė kompanisė dhe zhvillimin e...
 3. Tirane, ofroj vend pune Kordinatore Shitjesh

  Tirane, ofroj vend pune Koordinatore shitjesh

  GLOBEX sh.p.k. eshte i hapur per punesime.
  Kerkohen persona te motivuar dhe te afte te kontribuojne ne rritjen e metejshme te kompanise dhe...
 4. Tirane, ofroj vend pune Ndihmes Kuzhinier

  http://www.njoftime.com/images/icons/icon1.png Tirane, ofroj vend pune Ndihmes Kuzhinier/e
  Tiranė, Vend Vakant – Ndihmės Kuzhinier
  Bar -Restorant Last Supper kėrkon praktikant per pozicionin...
 5. Tirane, ofroj vend pune Kamarier/e

  Tirane, ofroj vend pune Kamarier/e

  Bar -Restorant Last Supper kerkon te punesoj personel per pozicionin Kamarier/e


  Kandidati duhet te plotesoj kriteret e meposhtme:

  1. Tė ketė...
 6. Tirane, ofroj vend pune Sanitare

  Bar–Restorant Last Supper kėrkon te punėsojė personel pėr pozicionin Sanitare .

  Detyrat/Pėrgjegjėsitė:  Tė ketė experiencė pune
  Tė jetė fleksibėl me oraret e punė sipas nevojave tė...
 7. Tirane, ofroj vend pune Kuzhinier

  Last Supper me adresė perballe Liceut Artistik kėrkon tė zgjerojė stafin e tij me personel nė pozicionin Kuzhinier.

  Detyrat dhe pėrgjegjėsitė:  Tė jetė pėrgjegjės pėr gatimin, pėrgatitjen...
 8. Tirane, ofroj vend pune turni i dyte Ekonomiste

  Exchange te Rruga “Sulejman Delvina”, pranė shkollės Vasil Shanto kėrkon tė punėsojė personel pėr pozicionin Ekonomiste.

  Kualifikime dhe aftėsi tė kėrkuara:  Tė ketė pėrfunduar studimet e...
 9. Tirane, ofroj vend pune Agjent Shitje

  Tirane, ofroj vend pune Agjent Shitje

  GLOBEX sh.p.k. eshte i hapur per punesime.
  Kerkohen persona te motivuar dhe te afte te kontribuojne ne rritjen e metejshme te kompanise dhe zhvillimin e...
 10. Tirane, ofroj vend pune Menaxhere Shitjesh

  Menaxhere Shitjesh

  Kompania GLOBEX sh.p.k (Tirane), me aktivitet importimin dhe tregtimin produkteve te ndryshme ushqimore per nevojat e saj kerkon te punesoje nje punonjese (Femer) ne ...
 11. Tirane, ofroj vend pune Kuzhinier

  Tirane, ofroj vend pune Kuzhinier

  Last Supper Fish me adresė nė Rrugėn “Sulejman Delvina” kėrkon tė zgjerojė stafin e tij me personel nė pozicionin Kuzhinier.

  Detyrat dhe pėrgjegjėsitė:


  ...
 12. Tirane, ofroj vend pune Kamariere, Prane Liceut Artistik

  Tirane, ofroj vend pune Kamariere

  Bar -Restorant Last Supper Rruga "Ismail Qemali"- Prane Liceut Artistik kerkon te punesoj personel per pozicionin Kamariere


  Kandidati duhet te plotesoj...
 13. Tirane, ofroj vend pune Menaxhere Show Room

  Menaxhere Show Room


  Kompania MBK Import- Export (Tirane), me aktivitet importimin dhe tregtimin e parketeve dhe dyerve te
  brendshme per nevojat e saj kerkon te punesoje nje punonjese (Femer) ne...
 14. Tirane, ofroj vend pune Ndihmes Hidroizolimesh

  Ndihmes Hidroizolimesh

  Kompania MBK Import- Export (Tirane), me aktivitet importimin dhe tregtimin e parketeve dhe dyerve te
  brendshme per nevojat e saj kerkon te punesoje nje punonjes ne...
 15. Tirane, ofroj vend pune Ndihmes Kuzhinier/e

  Tiranė, Vend Vakant – Ndihmės Kuzhinier
  Bar -Restorant Last Supper kėrkon praktikant per pozicionin Ndihmės Kuzhinier/e

  Kandidati/ja duhet te plotesoj kriteret e meposhtme:


  Te ndihmojė...
 16. Tirane, ofroj vend pune Shitės/e nė dyqan

  Tiranė, ofroj vend pune Shitės/e nė dyqan
  Kompania GLOBEX shpk. kėrkon tė punėsojė :

  Shitės/e pėr dyqanin nė Tiranė.
  Pergjegjėsitė:
  • Tė sigurojė njė shėrbim cilėsor dhe profesional ndaj...
 17. Tirane, ofroj vend pune Menaxhere

  Bar–Restorant Last Supper kėrkon te punėsojė personel pėr pozicionin Menaxhere.

  Detyrat/Pėrgjegjėsitė:


  Identifikimi i partnerėve tė rinj dhe kontaktimi i tyre nga afėr
  ...
 18. Tirane, ofroj vend pune Menaxhere Bar- Restoranti

  Bar–Restorant Last Supper kėrkon te punėsojė personel pėr pozicionin Menaxhere.

  Detyrat/Pėrgjegjėsitė:


  Identifikimi i partnerėve tė rinj dhe kontaktimi i tyre nga afėr
  ...
Trego rezultatin 1 deri 18 nga 18