Albacall

kėrko:

Type: Posts; User: 4PV.AL; Fjala/-ėt kyēe:

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.00 Sekonda.

 1. Tirane, ofroj vend pune Inxhinier/e Zbatues ne Ndertim

  Kerkojme te punesojme Inxhinier/e Zbatues ne Ndertim, kushtet e punes dhe paga shum te mira, vendi i punes ne Tirane.
  Minimalisht 3 vite eksperience pune ne fushen e ndertimit.
  Personat e...
 2. Shqiperi, ofroj vend pune Inxhinier/e Drejtues/e Teknike

  Firme Ndertimi kerkon te punesoje Inxhinier/e Drejtues/e Teknik, me eksperience pune.
  Kushtet e punes dhe paga shum te mira.
  Personat e interesuar te dergojne CV-ne ne adresen e emailit ...
 3. Lezhe, ofroj vend pune Nd/Guzhinier

  Lezhe, ofroj vend pune Nd/Guzhinier
  Ofrojme vend pune per Ndihmes KUZHINIER/E.
  Paga dhe kushtet e punes shume te mira, mundesi rritje ne pergjegjesi dhe ngritje ne detyre.
  Per personat nga rrethet...
 4. Lezhe, ofroj vend pune Picier/e

  Ofrojme vend pune per PICIER/E dhe KUZHINIER/E.
  Paga dhe kushtet e punes shume te mira, mundesi rritje ne pergjegjesi dhe ngritje ne detyre.
  Per personat nga rrethet ofrojme strehimin dhe ushqimin...
 5. Lezhe, ofroj vend pune, Banakier/e, Picier, Guzhinier/e

  Lounge-Pub , kerkon te punesoje:
  Banakier/e (te dije edhe kokteilet) dhe Guzhinier/e kryesisht pergatitje antipastash, me eksperience pune ne pozicionet perkatese.
  Kushtet e punes dhe paga teper te...
 6. Shengjin, ofroj vende pune Kamarier/e

  Bar & Lounge Ofron vend pune kamariere (F) ose kamarier (M) Kushtet e punes dhe paga jane shum shum te mira. Preferohen me banim ne Qarkun e Lezhes por edhe aplikanteve nga rrethet e tjera ju...
 7. Shqiperi, ofroj vend pune Inxhinier Elektrik & Elektricist

  Kerkoj te punesoj Inxhinier Elektrik dhe elektricist me kohe te plote dhe me kohe te pjes'shme
  Profili i punes do te jete ne zbatim projekti elektrik ne terren ne fushen e ndertimit ( objekte civile...
 8. ofroj vend pune per mjeshtra KALLUPAXHI,HEKUR KTHYES,HEKUR LIDHES etj

  nje kompani ndertimi kerkon te punesoje mjeshtra kallupaxhinj (armature beroni),hekur kthyes,hekurlidhes (njohja e projektit perben avantazh per vendin e punes), puna momentalisht do jet ne LEZHE...
 9. Tirane, ofroj vend pune KAMARIER DHE KAMARIERE

  kerkoj te punesoj kamarier dhe kamariere restoranti.
  te interesuarit duhet te kene eksperience pune ne kete fushe.
  kushtet e punes dhe paga jane shume te mira.
  restoranti eshte nje restorant...
 10. Tirane, ofroj vend pune KAMARIER/E RESTORANTI PESHKU (me eksperience ne kete fushe)

  kerkoj te punesoj kamarier dhe kamariere restoranti peshku me eksperience pune ne kete fushe,te jene nga mosha 22-35 vjec.
  te jene te sjellshem dhe korrekte ne pune (gjuha e huaj perben avantazh)...
 11. Lezhe, kerkohet punonjes Fast-Foodi me eksperienc(SIGUROHET FJETJA DHE USHQIMI FALAS)

  KERKOJ TE PUNESOJ PUNONJES FAST-FOODI ME EKPERIENC NE KTE FUSH,SIGUROHET FJETJA,USHQIMI,DHE RRUGTIMI NJE HERE NE JAV NE TR,PAGA SHUM E KENAQESHME,ADRESA SHENGJIN(LEZHE)
  PER INFORMACION KONTAKTONI NE...
 12. Shqiperi, ofroj vend pune GUZHINIER

  Kerkoj Nje Guzhinier Qe Njef Mire Gatimet E Zgares...(peshku,mishi) Puna Do Jete Ne Shengjin (lezhe) Gjate Sezonit Veror Sigurohet Ushqimi Dhe Fjetja.
  Paga E Kenaqshme.
  Per Ma Teper Na Shkruni Ne...
Trego rezultatin 1 deri 12 nga 12