Albacall
kliko

kėrko:

Type: Posts; User: Klevi20; Fjala/-ėt kyēe:

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.00 Sekonda.

 1. Tirane, shes Smartphone Iphone iphone 8 47.000 Leke

  Shes iphone 8 i sapo ardhur nga jashte.
  Shitet per arsye mosperdorimi. Posedon aksesoret (karikues dhe kufje)

  Cmimi 47.000 lek
  Cel. : +355696180299
 2. Tirane, shes Smartphone Iphone 6 S 23.000 Leke

  Shes iphone 6 S te ri, per asrye mosperdorimi.
  Cmimi: 23.000 lek (te rinj)
  Per me shume informacion kontaktoni ne numerin :+355696180299

  Cel. : +355696180299
 3. Tirane, shes apartament 2+1+A+BLK Kat i4, 104 m² 63.000 Euro (Prapa Casa Italias)

  Zona/Rruga : Prapa Casa Italias

  SHITET APARTAMENT PRAPA CASA ITALIAS !!!

  Shitet apartament ne nje zone te qete, pas Casa Italias, kati i 4-te, 104 m2; ne nje pallat te ri dhe te administruar...
 4. Tirane, ofroj vend pune picier

  Ofrohet vend pune ne pozicioni Picier!!

  Kandidatet duhet te kene keto aftesi:
  1-Te kene eksperience ne kete fushe
  2-Te jene korrekt me oraret
  3-Te jene te komunikueshem dhe te sjellshem
  ...
 5. Tirane, ofroj Fustane nuserie, manikine, krevat depilimi

  SHITET !!!

  Ofrojme per shitje:

  1- 8 Manekine
  2- 17 Fustane nuserie
  3- 1 Krevat depilimi i ri

  Me ēmim te arsyeshem.. Per me shume informacione ju lutemi te na kontaktoni ne numrin e...
 6. Tirane, shiten manekine, fustan nuserie dhe krevat depilimi

  SHITET !!!

  Ofrojme per shitje:

  1- 8 Manekine
  2- 17 Fustane nuserie
  3- 1 Krevat depilimi i ri

  Me ēmim te arsyeshem.. Per me shume informacione ju lutemi te na kontaktoni ne numrin e...
 7. Tirane, ofroj vend pune Marangoz

  Ofrojme vende pune si Marangoze!

  Kerkohen 10 Marangoz per te punuar ne nje Kompani serioze ne Tirane.
  Pergjegjesite dhe detyrat:
  1-Te kete eksperience pune
  2-Te dije te komportohet dhe...
 8. Tirane, shes makine Mercedes-Benz A CLASS Viti 2001, 2.000 Euro

  Karburanti: Diezel
  Ngjyra.....: e kuqe
  Kamjo......: manual
  Ftohja......: Kondicioner
  KM..........: 240000

  SHITET !!!
  Mercedes-Benz, A class me keto parametra:

  1- Viti i prodhimit 2001
 9. Okazion !!! Shes sallon bukurie per arsye emigrimi

  OKAZION !!! URGJENTE ARSYE EMIGRIMI !!! Shitet biznes i ngritur sallon bukurie. Cmimi i diskutueshem.

  Cel. : +355684943480
 10. Tirane, ofroj vend pune part time Sanitare

  Kerkojme te punesojme nje zonje qe te kujdeset per nje ambjent (forme zyre+banim).
  Orari 2 here ne jave nga 3 ore. Pagesa 10.000 leke (te rinje).
  Ambjenti ndodhet prane Casa Italia-s dhe...
 11. Tirane, ofroj vend pune Marketing

  Ofrohet vend pune si Agjente Shitjesh (Femer). Produktet qe do shiten jane produkte ushqimore por jo vetem, te lidhure me Kompani Serbe.

  Kritetert:

  1-Te jete korrekte me oraret
  2-Te jete...
 12. Ulqin, ofroj vend pune Hostess

  Ofrojmė vėnd pune nė profilin Hostess (Femėr) nė njė Restorant nė qytetin e Ulqinit. Kriteret:

  1- Tė ketė eksperiencė pune;
  2- Tė jetė korrete, e sjellshme dhe e mirėbesuar;
  3- Tė dijė shumė...
 13. Ulqin, ofroj vend pune pjatalarese

  Ofrojmė vėnd pune nė profilin pjatalarėse nė njė Restorant nė qytetin e Ulqinit.

  Kriteret:

  1- Tė ketė eksperiencė pune;
  2- Tė jetė e sjellshme dhe korrekte;
  3- Akomodimi i siguruar.

  Pagesa...
 14. Ulqin, ofroj vend pune ndihmes kuzhunier

  Ofrojmė vėnd pune nė profilin ndihmės kuzhunier nė qytetin e Ulqinit. Kriteret:

  1- Tė ketė eksperiencė pune, por edhe nėse ka pak eksperiencė nuk pėrbėn disfavorizim;
  2- Tė jetė korret, i...
 15. Ulqin, ofroj vend pune pjatalarėse

  Ofrojmė vėnd pune nė profilin pjatalarėse nė njė Restorant nė qytetin e Ulqinit.

  Kriteret:

  1- Tė ketė eksperiencė pune;
  2- Tė jetė e sjellshme dhe korrekte;
  3- Akomodimi i siguruar.

  Pagesa...
 16. Tirane, ofroj vend pune Ndihmese kuzhuniere/sallatiere

  Ofrojmė vėnd pune nė profilin ndihmėse kuzhuniere/sallatiere pėr "Zgarėn Tradicionale Korcare".

  Kriteret:

  1- Tė ketė eksperiencė pune, por edhe nėse ka pak eksperiencė nuk pėrbėn disfavorizim;...
 17. Tirane, ofroj vend pune kamarier/e

  Ofrojmė vėnd pune nė profilin kamarier/e pėr "Zgarėn Tradicionale Korcare".

  Kriteret:

  1- Tė ketė eksperiencė pune;
  2- Tė dijė anglisht; njohja e njė gjuhe tė dytė pėrbėn avantazh(fakultative);...
 18. Tirane, ofroj vend pune kuzhuniere

  Ofrojmė vėnd pune nė profilin ndihmėse kuzhuniere pėr "Zgarėn Tradicionale Korcare".

  Kriteret:

  1- Tė ketė eksperiencė pune, por edhe nėse ka pak eksperiencė nuk pėrbėn disfavorizim;
  3- Tė jetė...
 19. Tirane, ofroj vend pune Kamariere femer

  Ofrojmė vėnd pune nė profilin kamarier/e pėr "Zgarėn Tradicionale Korcare".

  Kriteret:

  1- Tė ketė eksperiencė pune;
  2- Tė dijė anglisht; njohja e njė gjuhe tė dytė pėrbėn avantazh(fakultative);...
Trego rezultatin 1 deri 19 nga 19