Albacall

kėrko:

Type: Posts; User: mirimiri; Fjala/-ėt kyēe:

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.00 Sekonda.

 1. OKAZION Tirane, shes makine Mercedes-Benz ML 270 cdi Viti 2003 , 5500 euro

  Karburanti: Diezel
  Ngjyra.....: gri metalizato
  Kamjo......: automatik
  Ftohja......: Kondicioner
  KM..........: 174000

  Shes ML 270 CDI i vitit 2003
  Okazion 5500 euro
  Cel 0692026123
  ...
 2. USA, shes Chopper Harley-Davidson Street Bob Viti 2016, 12.000 Euro

  Ngjyra.....: e zeze
  KM..........: 32186

  Shes motorrin Harley e vitit 2016. Motorri ndodhet ne Brooklyn New york.
  Kam dy vjet qe esht perdor nga nji person. E shes per arsyje mosperdorimi.
  Te...
 3. Tirane, shes makine Mercedes-Benz c class Viti 2006, 7000 Euro

  Karburanti: Diezel
  Ngjyra.....: blu e errėt
  Kamjo......: automatik
  Ftohja......: Kondicioner
  KM..........: 175000

  Shitet C Class 220 cdi avantgarde i 2006 me 175000 km.
  Letra jane prere ne...
 4. Tirane, shes xhama BMW 525d Viti 2011, 25.000 lek (te reja)

  Shitet xham i pasem dhe dy xhamat anesore te pasem origjinal te bmw 525d e vitit 2011.
  Keto xhama origjinal jane hequr nga makina pasi makines i jane vene xhama te erret te temperuar.
  Ne foto eshte...
 5. Tirane, shes Disqe Golf 4 , 20.000 Leke

  Shes 4 disqe golf 4

  Cel. : *068 203 9900‬
 6. Tirane, jap me qera apartament 2+1+A+BLK Kati 10, 109 m² 25.000 Leke (unaza e re,Tirane)

  Zona/Rruga : unaza e re,Tirane

  Jepet me qera apartament 109m2 ,pjeserisht e mobiluar.
  Unaze e Re,Tirane.

  Cel. : 0682039900
  0684746050
 7. Tirane, shes ambjent biznesi Kati 1, (Mezez,Kashar)

  Zona/Rruga : Mezez,Kashar

  Shitet nje aktivitet i ngritur qe nga viti 2002 i cilit merret me materjale ndertimi.Disponojme pllaka shtresash veshje,cilesi e mire spanjolle & italiane.
  Sasia eshte...
Trego rezultatin 1 deri 7 nga 7