Albacall
kliko

kėrko:

Type: Posts; User: cklaudia; Fjala/-ėt kyēe:

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.00 Sekonda.

 1. Tirane, kerkoj pune si Pastruese Shtepie

  Jam nje zonje 50 vjec kerkoj pastrim shtepie disa here ne jave 3-4 ore. Kam eksperience.
  Kerkoj qe punemarresia te jete femer. Iu faleminderit !

  Cel : 0695664776
 2. Tirane, kerkohet Banakiere, Pastruese

  Kerkohet Banakiere dhe Pastruese ne Bar Oslo. Paga e kenaqshme.

  Per me shume detaje kontaktoni ne numrin e telefonit.

  Cel : 0699371347
 3. Durres, ofroj vend pune Kamarier, Banakiere, Pastruese

  Ofroj vend pune KAMARIER ,Banakiere ,Pastruese . Per me shume informacion kontaktoni ne numrin e telefonit. 0699371347.
 4. Tirane, kerkoj Pastruese Banakiere

  Kerkohet Banakiere dhe pastruese tek Bar Oslo. Paga e kenaqeshme. Iu Te interesuarit te kontaktojne ne numrin e telefonit per me shume informacion. Iu faleminderit !
  0699371347

  Cel. : 0699371347
 5. Tirane, kerkoj Pastrim Shtepie

  Pershendetje jam nje zonje 50 vjec nga Pogradeci. Kerkoj pastrim shtepie disa here ne jave. Jam e disponueshme ne cdo orar. Kerkoj qe punemarresia te jete femer .Iu faleminderit !

  Cel. :...
 6. Tirane, kerkoj vend pune Pastruese Shtepie

  Pershendetje jam nje zonje nga Pogradeci 50 vjec, kerkoj pastrim shtepie part-time, 4-5 ore ne dite.Kam eksperienca pune. Kerkoj qe punemarresia te jete femer.Iu faleminderit. 0695664776
 7. Tirane, kerkoj vend pune Kujdestare per Femije

  Pershendetje jam nje zonje nga Pogradeci 48 vjec.Jam e interesuar per kujdestari femijesh jam e disponueshme ne cdo orar.Nese eshte e mundur kerkoj qe kujdestarine ta mbaj tek shtepia ime. Kam...
 8. Tirane, kerkoj vend pune Pastruese Shtepie

  Pershendetje jam nje zonje 50 vjec nga Pogradeci. Jam e interesuar per pastrim shtepie 4-5 ore ne dite .Kam eksperience pune .Kerkoj qe punemarresia te jete femer. Iu faleminderit ! 0695664776
 9. Tirane, part time KUJDESJE PER TE MOSHUAR

  Pershendetje.Jam nje zonje nga jugu .Kerkoj te punesohem ne kujdesje per te moshuar 4-5 ore ne dite. Kerkoj qe punemarresia te jete femer. IU faleminderit.
  0693595873
 10. Tirane, kerkohet kerkoj pastrim shtepie

  Jam nje zonje nga jugu 50 vjec. Kerkoj te punesohem ne pastrim shtepie 3-4 here ne jave.
  Kam eksperience pune.
  Kerkoj qe punemarresia te jete femer .Iu faleminderit.
  0695664776
Trego rezultatin 1 deri 10 nga 10