Albacall
kliko

krko:

Type: Posts; User: athome.al; Fjala/-t kye:

Faqja 1 nga 4 1 2 3 4

krko: Krkimi zgjati 0.00 Sekonda.

 1. Tirane, jap me qera Vile 280 m 1.500 Euro (Rexhep Jalla)

  Zona/Rruga : Rexhep Jalla

  Jepet vile 2 kateshe per qira te Vilat e Selites.
  Vila ndodhet ne nje zone mjafte te qete per banim.
  Vila eshte e mobiluar dhe ne secilin kat jane 3 dhoma.
  Gjithashtu...
 2. Tirane, jap me qera 2+1+A+BLK Kati 3, 160 m 400 Euro

  Jepet apartament 2+1 per qira ne katin e fundit te nje vile.
  Oraganizimi i brendeshem:
  Dy dhoma gjumi, kuzhine dhe dhome ndenje bashke, 2 banjo dhe nje verende.
  Gjithashtu ofrohet dhe nje post...
 3. Tirane, shes apartament 3+1+A+BLK Kati 5, 140 m 84.400 Euro (Isuf Elezi)

  Zona/Rruga : Isuf Elezi

  Shitet apartament ne rrugen Isuf Elezi ish stacioni i fundit i Tiranes se re
  Apartamenti ndodhet nje nje nderitm te viteve 2003 , plamimetri e rregullt , orjentim lindje ,...
 4. Tirane, shes dyqan Kati 0, 49 m 3.650 Euro/m2 (Andon Zako Cajupi)

  Zona/Rruga : Andon Zako Cajupi

  Ambjenti ndodhet ne katin 0 te nje pallati ndertim I viteve 2000, me siperfaqe 49 M2 , me tualet te brendshem , aspirim, verande .
  Ambjeti disponon dokumentacionin...
 5. Tirane, shes apartament 4+1+A+BLK Kati 2, 162 m 162.000 Euro (RRuga Sander Prosi)

  Zona/Rruga : RRuga Sander Prosi

  Apartament per shitje me 4 dheoma gjumi , mundesi pershtatje dhe per nje dhome tjeter, orientim i mire zone e qete, dhe me mundesi parkimi ne lagje, punime teper...
 6. Tirane, shes apartament 2+1+BLK 109 m 58500 Euro (Rexhep Shala)

  Zona/Rruga : Rexhep Shala

  Shitet Apartament ne zonen e Yzberishtit.

  Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri me ashensor.
  Organizimi i brendeshem: dy dhoma gjumi, nje dhome ndenje, nje banjo,...
 7. Tirane, jap me qera apartament 1+1+A+BLK 250 Euro (Rruga Bardhyl)

  Zona/Rruga : Rruga Bardhyl

  Apartamentet ndodhen ne nje objekt, 4 katesh.
  Te mobiluar thjeshte dhe mire, ne katin secila me hyrje me vete.
  Zone e qete dhe me.mundesi parkimi ne lagje, cmimet...
 8. Tirane, shes ambjent biznesi Kati -1, 470 m 10 Euro/m2 (Haxhi Hysen Dalliu)

  Zona/Rruga : Haxhi Hysen Dalliu

  Shitet apartament 1+1 prane Fakulteti te Shkencave te Natyres .
  Apartamenti ndodhet ne kat i 1 , 2 , 5 dhe i 8 banim .
  Sipefaqet varjojne nga 68 m2 , 71 m2 , 72...
 9. Tirane, jap me qera apartament 2+1+BLK 127 m 399 Euro Pallati Drejtesise

  Zona/Rruga : Ana Komnena

  Jepet apartament teresisht i mobiluar ne menyre moderne ne zonen e Fushes se Aviacionit .
  Apartamenti eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi, dhome ndenje, kuzhine,1 banjo...
 10. Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 9, 88 m 65100 Euro (Kongresi Manastirit)

  Zona/Rruga : Kongresi ManastiritOKAZION!!!Apartament per shitje me prane Zones se Oxhakut.Ambjenti eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi , nje dhome ndenje dhe ambjent gatimi te perbashket nje banjo ne...
 11. Tirane, shes apartament 2+1+A+BLK Kati 8, 92 m 95.000 Euro (Ndre Mjeda)

  Zona/Rruga : Ndre Mjeda
  Okazion!

  Shitet apartament 2+1 te Kompleksi Magnet.
  Apartamenti ndodhet ne nje komleks te ri banimi.
  Organiozimi i brendeshem:
  Dy dhoma gjumi, kuzhine dhe dhome ndenje...
 12. Tirane, jap me qera apartament duplex 2+1+A+BLK Kati 2, 100 m 350 Euro (Don Bosko)

  Zona/Rruga : Don Bosko


  Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje ndertim te ri ne zonen e Don Bosko
  prane restorant Gjeli
  Apartamenti eshte totalisht i mobiluar dhe me kondicioner ne cdo dhome...
 13. Tirane, jap me qera dyqan Kati 0, 130 m 700 EUR, PRAN NOBIS

  Zona/Rruga : Kosovareve

  Dyqan per qira prane Rruges se kosovareve.
  8 m linear fasade, lartesi mbi 4.5 m.
  Per cdo lloj bzinesi , komercial, apo zyra, koll center, klinike, qender kursesh, etj....
 14. Tirane, jap me qera dyqan Kati 0, 100 m 1400Euro (Myslyme Shyri)

  Zona/Rruga : Myslyme Shyri

  Jepet dy ambjente komerciale per qira ne rrugen Myslym Shyri.
  Ambjentet ndodhen ne katin 0 dhe kane akses ne rruge kryesore.
  Secili nga ambjente eshte 100 m2 dhe cmimi...
 15. Tirane, shes truall 543 m 200.000 Euro (Halit Bega)

  Zona/Rruga : Halit Bega

  Shitet truall ne kend, te rruges Halit bega Niko avrami.
  Mundesi zhvillimi.
  Disponon dokumenta pronesie.
  Mbi truallin ka dhe nje shtpi te ndertuar me siperfaqe 110 m2.
  ...
 16. Tirane, jap me qera dyqan Kati 0, 20 m 500 Euro (Bulevardi Gjergj Fishta)

  Zona/Rruga : Bulevardi Gjergj FishtaJepet Dyqan me qira te Shallvaret.Dyqani ndodhet ne nje zone me frekuntushmeri te larte dhe eshte i pozicionuar buze rruge.Ndodhet ne katin o.Mund te perdoret...
 17. Tirane, shes apartament 2+1+A+BLK Kati 5, 94 m 71.000 Euro (Mikel Maruli)

  Zona/Rruga : Mikel Murali

  Shitet Aprtament 2+1 ne zonen e Unazes se Re.
  Apartamenti ndodhet ne nje bllok te ri pallatesh.
  Organizimi i brendeshem: 2 dhoma gjumi, dhome ndenje dhe kend-gatimi,...
 18. Tirane, jap me qera zyre Kati 4, 70 m 350 Euro (Garda)

  Zona/Rruga : Garda

  Jepet zyre per qira prane Garedes.
  Ambjenti ndodhet ne nje pallat te ri .
  Mund te perdoret per:
  Zyra avokatie, studio ligjore,klinkie dentare ose per cdo lloj aktiviteti....
 19. Tirane, jap me qera zyre Kati 2, 170 m 1.300 Euro (Myslyme Shyri)

  Zona/Rruga : Myslyme Shyri

  Jepet zyre per qira ne Myslym Shyr.
  Ambjenti ndodhet ne katin e dyte dhe eshte i perbere nga gjashte ndarje.
  Mund te perdoret per aktivitete te ndryshme.
  Zona ku...
 20. OKAZION NE QENDER , Apartament 2+1+A+BLK Kati 4, 90 m 77.500 Euro (Qender)

  Zona/Rruga : Qender

  Okazion per shitej prane qendres, vetem 50 mnga shkolla sami frassheri, 200 metra larg qendres dhe pazarit te ri, me mundesi per banim ose per tu dhe ne me qira me kthim...
 21. Tirane, jap me qera zyre 90 m 350 Euro (Garda)

  Zona/Rruga : Garda

  Jepet zyre per qira prane Gardes.
  Ambjenti ndodhet ne nje pallat te ri te miradministruar.
  Mund te perdoret per aktivitete te ndryshme.
  Per nje vizite ne prone ju lutem te na...
 22. Tirane, shes apartament 3+1+BLK 140 m 197.000 Euro (Rruga e Elbasanit)

  Zona/Rruga : Rruga e Elbasanit

  Shitet apartament 3+1 perballe Ambasades Amerikane
  Apartamenti ofrohet me nje cmim okazion dhe ndodhet ne nje zone elitare shume prane stadiumit Qemal Stafa....
 23. Tirane, jap me qera ambjent biznesi, 1.000 m 9 Euro/m2 (Kopeshti Botanik)

  Zona/Rruga : Kopeshti Botanik

  Jepet ambjent komercial per qira prane Kopeshtit Botanik.
  Ambjenti ndodhet ne nje nga zonat me te frekuentuara te Tiranese.
  Ndodhet ne katin zero ne rruge kryesore,...
 24. Tirane, jap me qera apartament 3+1+A+BLK Kati 2, 150 m 700 Euro

  Jepet apartament per qira per zyra ose per banim prane Bllokut.
  Apartamenti ndodhet ne nje nder zonat e preferuara te Tiranes.
  Organizimi i brendeshem:
  Apartamenti eshte i perbere ne kater ndarje,...
 25. Tirane, jap me qera dyqan Kati 0, 25 m 900 Euro (Muslym Shyri)

  Zona/Rruga : Muslym Shyri

  Jepen dy dyqane per qira ne rrugen Myslym Shyri.
  Dyqanet ndodhen ne nje zone me levizshmeri dhe kan akses ne rrugen kryesore.
  Ndodhen ne katin 0.
  Mund te perdoern per...
 26. Tirane, shes toke 800 m 12000 Leke/m2 (Rruga Hamdi Cenojmeri)

  Zona/Rruga : Rruga Hamdi Cenojmeri

  Shitet Toke prane zones se Kombinatit.

  Ndodhet ne nje zone te qete, buze rruge.

  Prona disponon dokumentacion te rregullt.

  Tarife agjensie 1% per...
 27. Tirane, shes Vile 4+1+A+BLK 1.029 m 1.400.000 Euro (Rolling Hills Luxury Rezidences)

  Zona/Rruga : Rolling Hills Luxury Rezidences

  Rolling Hills Luxury Residences shte nj kompleks me 131 vila elegante, i pari i ktij lloji n Shqipri. Kompleksi krijon nj komunitet i cili...
 28. Tirane, shes apartament 3+1+A+BLK 105 m 105.000 Euro (Kongresi Tiranes)

  Zona/Rruga : Kongresi Tiranes

  Shitet apartament 3+1 prane prokurorise se Tiranes.
  Apartamenti ndodhet ne nje zone te qete te qytetit te Tiranes shume afer qendres.
  Apartamenti eshte i...
 29. Tirane, jap me qera zyre Kati 2, 40 m 400 Euro (Vllazen Huta)

  Zona/Rruga : Vllazen Huta

  Jepet ambjent komercial per qira prane Brrylit.
  Ambjenti ndodhet ne katin e dyte.
  Mund te perdoret per:
  Klinike mjeksore, klinike dentare, laborator etj.
  Per nje...
 30. Korce, shes Vile 3 Katshe 405 m 229.000 Euro (Pedonalja)

  Zona/Rruga : Pedonalja

  Vila ndodhet ne lagje me te qete te Korces se serenatave, prane shkollles se muzikes.
  Me siperfaqe ndertim 405m2, siperfaqe trualli 524 M2,
  2 Kate plus gjysm bodrum, me...
Trego rezultatin 1 deri 30 nga 92
Faqja 1 nga 4 1 2 3 4