Albacall
kliko

kėrko:

Type: Posts; User: Zysh Tila; Fjala/-ėt kyēe:

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.00 Sekonda.

 1. Prishtine, ofroj vend pune fizioterapiste

  Vend pune i lire per fizioterapiste ne Prishtine,Kosove.Te interesaurit te jene te ndergjigjshem dhe korrekte ne pune,eksperienca perben avantazh.


  Cel. : 0683221480
 2. Tirane, ofrohet KONSULENCE

  Ofrojme KONSULENCE per studentet dhe per te gjithe ata qe jane te intetresuar te investojne ne fushen e kerkimit shkencore,gjithashtu ofrojme konsulence per detyrat apo puinimet e zhvilluar gjate...
 3. Tirane, ofroj vend pune agjent/e imobiliare

  Agjencia imobiliare “CENTURY 21 EMI” pjese e rrjetit me te fuqishem nderkombetar dhe kombetar ne fushen e pasurive te patundshme, kerkon te punesoje agjent/e per qytetin e Tiranes.
  ...
Trego rezultatin 1 deri 3 nga 3