Albacall
kliko

kėrko:

Type: Posts; User: LGN Albania; Fjala/-ėt kyēe:

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.00 Sekonda.

 1. ! LGN Albania kerkon te punesoje : Operator / Supervizor

  ​​LGN Albania ndermarrje me 13 vite eksperience ne tregun Italian dhe ate Shqiptar,
  kerkon:
  a) OPERATOR
  b) SUPERVIZOR

  Kerkojmė :
  - Te kene njohuri mesatare tė gjuhės italiane.
  - Te kenė...
 2. Kurse pėr Call Center FALAS/ Punesim

  LGN Albania ndėrmarrje me 13 vite eksperiencė nė tregun Italian dhe atė Shqiptar,
  ofron Kurse pėr Call Center FALAS


  Pėr mė tė mirėt, nė pėrfundim tė kursit punėsimi ėshtė i garantuar!

  ...
 3. LGN Albania kerkon te punesoje : Operator / Supervizor

  ​​LGN Albania ndermarrje me 13 vite eksperience ne tregun Italian dhe ate Shqiptar,
  kerkon:
  a) OPERATOR
  b) SUPERVIZOR

  Kerkojmė :
  - Te kene njohuri mesatare tė gjuhės italiane.
  - Te kenė...
Trego rezultatin 1 deri 3 nga 3