Albacall
kliko

kėrko:

Type: Posts; User: Sole Travel & Tours; Fjala/-ėt kyēe:

Faqja 1 nga 62 1 2 3 4

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.01 Sekonda.

 1. Shqiperi, Autobus per ne Holand🇳🇱 #Mastricht

  Nga👉#Tirana International Bus Terminal 🇦🇱
  Tel:042230668/0696153704
  Nga Sh.Gj.F, Lezhė District🇦🇱
  Nga👉 Hotel Rozafa Bus station Shkoder 🇦🇱
  Ne drejtime te! ⤵
  #Holand🇳🇱 #Mastricht
  Nisje cdo te...
 2. Tirane, ofroj City-tour 🟡Ohrid - Vienna - Ohrid 59 Euro 💚Ohrid - Memmingen - Ohrid 59 Euro

  💚❌ Ofertat janė pėr data tė caktuara nė #Dhjetor - #Janar nė varėsi tė destinacionit








  Muaji Janar...#Ohrid - Milano - Ohrid 55 Euro
 3. Tirane, ofroj City-tour Maqedoni #STRUGE -#OHER 2 DITE 39€ (MBREMJE FESTI

  #STRUGE -#OHER 2 DITE 39€ (MBREMJE FESTIVE)🇦🇱
  👉🏼Data udhetimit: 28-29 Nentor.
  👉🏼Nisja e rradhes: 30 Nentor - 1 dhjetor
  ◾️Hotel #Diplomat 39€
  ◾️Hotel# Mirage 49€
  📍Vizitohen: Struge-Oher-Shen Naum...
 4. Tirane, ofroj City-tour Greqi #Selanik #Meteora #Katerini 3 dite 95€ 95 Euro

  #Selanik #Meteora #Katerini 3 dite 95€ 🇦🇱
  👉Dt: 28 -30 , 29 Nentor - 1 Dhjetor.
  🗺Vizitohen: Selanik-Meteora-Kastoria-Ujvara Edesa- Katerini.
  (Tashme nisjet behen nga Tirana & Durresi)
  💰Ne Cmim...
 5. Tirane, ofroj City-tour Kroaci PARKU KRKA-SPLIT-ZADAR-DUBROVNIK 3 DITĖ 105€🇦🇱

  PARKU KRKA-SPLIT-ZADAR-DUBROVNIK 3 DITĖ 105€🇦🇱
  🔹Data e udhetimit: 28-30 Nentor🔹️
  🔹Nisjet e ardhshme: 29 Nentor-01 Dhjetor. 🔹️
  📍Vizitohen: Parku Natyror Krka, Split, Zadar, Trogir, Dubrovnik....
 6. Tirane, ofroj City-tour Turqi 🍁 #Stamboll 4 ditė 99€ 🇦🇱

  🍁 #Stamboll 4 ditė 99€ 🇦🇱
  🔸Data e udhetimit: 14 -17 Nentor🔸
  🔸Nisjet e rradhes: 21, 28 Nentor, 5, 12 Dhjetor🔸
  🇹🇷Vizitohen: Stamboll - Selanik.
  (Tashme nisjet nga Tirana & Durresi)
  💰Ne Cmim...
 7. Tirane, ofroj City-tour Turqi 🍁SELANIK-STAMBOLL-SOFJE 5 dite 139€🍁

  🍁SELANIK-STAMBOLL-SOFJE 5 dite 139€🍁
  Date: 27 Nentor-01 Dhjetor
  📍Vizitohen: Selanik 🇬🇷, Stamboll 🇹🇷, Sofje 🇧🇬
  💰Ne cmim perfshihet:
  🔸Transport me autobus komod.
  🔸Akomodimi ne hotel.
  🔸Mengjeset...
 8. Tirane, ofroj bilete avioni 1-D Ēdo dite 🇦🇱 Tirane- 🇩🇪Gjermani- 🇧🇪Bruksel

  Bileta autobuzi...


  Ēdo dite 🇦🇱 #Tirane- 🇩🇪#Gjermani- 🇧🇪Bruksel



  kurse tTIRANE ZYRIH TIRANE

  🔹
 9. Tirane, ofroj City-tour Greqi Vjeshtė Stamboll Selanik Sofje 5 Ditė €139

  Vjeshtė Stamboll Selanik Sofje 5 Ditė €139
  1. Turqi


  TurqiDita e Parė: Nisja nga Tirana nė oren 5.00 dhe udhėtimi me autobuz nėpėrmjet Kapshticės pėr nė Selanik. Pushime tė shkurtra gjatė...
 10. Tirane, ofroj Cruises/Krocier Vjeshtė nė Paris, 5 Ditė €519

  Vjeshtė nė Paris, 5 Ditė €519FRANCE / PARIS
  Paris: - Nisja mė 24 dhe 28 Nėntor - Vizitohet: Paris. Fjetje 4 Netė nė Paris dhe Mėngjeset nė Hotel. Fluturimi direkt me avion Tiranė - Paris. Kthimi...
 11. Tirane, ofroj City-tour Fundjave ne #Vermosh – #Tamare 2 dite 7000 Leke💚

  Fundjave ne #Vermosh – #Tamare 2 dite 7000 Leke💚
  🔸Data udhetimit: 9-10 Nentor.
  🔸Nisjet e ardhshme: 16, 23, 30 Nentor.
  📍Vizitohen: Lepushe - Tamare - Vermosh - Plave - Guci - Vuthaj
  (Tashmė nisjet...
 12. Tirane, ofroj City-tour Greqi METEORA 2 DITĖ 50€🇦🇱 50 Euro

  METEORA 2 DITĖ 50€🇦🇱
  👉Data e udhetimit: 9-10 Nentor.
  👉Nisjet e ardhshme: 16, 23, 28, 29, 30 Nentor
  🔹Cmimi me mengjes: 50€
  🔹Cmimi me mengjes + darke 55€
  📍Vizitohen:...
 13. Tirane, ofroj City-tour Shqiperi Fundjave ne #Vermosh – #Tamare 2 dite 7000 Leke💚 7.000 Leke

  Fundjave ne #Vermosh – #Tamare 2 dite 7000 Leke💚
  🔸Data udhetimit: 9-10 Nentor.
  🔸Nisjet e ardhshme: 16, 23, 30 Nentor.
  📍Vizitohen: Lepushe - Tamare - Vermosh - Plave - Guci - Vuthaj
  (Tashmė nisjet...
 14. Tirane, ofroj 👉👉👉#Bileta autobuzi #Tirane #Sofie #Tirane 40 Euro

  👉👉👉#Bileta autobuzi #Tirane #Sofie #Tirane


  👉👉👉#Bileta autobuzi #Tirane #Sofie #Tirane




  Tashme dhe kthimet, Sofie Tirane,mund te prihen ne agjensi
 15. Tirane, ofroj City-tour Shqiperi VALBONE 2 DITE ALL INCLUSIVE 7.900 LEKE 7.900 Leke

  VALBONE 2 DITE ALL INCLUSIVE 7.900 LEKEVIZITOHEN: VALBONE – LIQENI I KOMANIT - PRIZRENDATA E UDHETIMIT:

  ► 2-3 , 9-10 , 16-17 , 23-24 , 30 Nentor - 1 Dhjetor

  NE CMIM PERFSHIHET*TRANSPORTI ME...
 16. Tirane, ofroj City-tour STRUGE-OHER 2 DITE €39

  STRUGE-OHER 2 DITE €39VIZITOHEN: STRUGE - OHER - SHEN NAUMDATA E UDHETIMIT:

  ► 19 - 20 , 26 - 27 Tetor
  ► 2-3 , 9-10 , 16-17 , 23-24 , 28-29 , 29-30 , 30 Nentor - 1 Dhjetor

  Hotel Diplomat -...
 17. Tirane, ofroj City-tour Shqiperi THETH 2 DITE ALL-INCLUSIVE 6400 LEKE 6.400 Leke

  THETH 2 DITE ALL-INCLUSIVE 6400 LEKEVIZITOHEN: THETH, SHKODER

  DATA E UDHETIMIT:



  ► 2-3 , 9-10 , 16-17 , 23-24 , 30 Nentor - 1 Dhjetor

  ► Dita e pare : Nisja diten e shtune ne ora 05:30...
 18. Tirane, ofroj City-tour Shqiperi VOSKOPOJĖ – KORĒĖ 2 DITĖ 5900 LEKĖ 5.900 Leke

  VOSKOPOJĖ – KORĒĖ 2 DITĖ 5900 LEKĖ

  VIZITOHEN: VOSKOPOJE - KORCE - POGRADEC – TUSHEMISHT- DRILONDATA E UDHETIMIT:

  ► Nentor 2-3 ,9-10 ,16-17 ,23-24 , 28-29, 29-30 , 30 Nentor - 1 Dhjetor

  ...
 19. Tirane, ofroj City-tour Ceki Vjeshtė nė Pragė, 7 Ditė €239 Ceki 239 Euro

  CekiDita e Parė: Nisja nė oren 04:00 nga Tirana me autobus. Pas kryerjes sė veprimeve doganore kufitare nė Muriqan, vazhdimi i udhėtimit gjatė rivieres sė Malit tė Zi. Ndalesė e shkurter nė Budva....
 20. Tirane, ofroj City-tour Kosove Festat e Nentorit ne #Boge #Pege #Prishtine Hotel me 5*, Hot 60

  Festat e Nentorit ne #Boge #Pege #Prishtine Hotel me 5*, Hotel Dukagjini ne Peje
  VIZITOJME:
  🔹MANASTIRIN UNIKAL TE DECANIT
  🔹GRYKA E RUGOVES
  🔹BOGE
  🔹PEJE
  🔸UJEVARA E DRINIT
  🔸PRISHTINE
  👉Akomodim...
 21. Tirane, ofroj BILETAT AUTOBUZIT PER NE #STAMBOLL S 40 Euro

  VETEM TEK SOLE TRAVEL & TOURS,
  JU DO TE GJENI BILETAT AUTOBUZIT PER NE #STAMBOLL SI ME POSHTE:

  Bileta autobuzi..#Tirane- Stamboll & Stamboll-Tirane



  Tirane - Stamboll Te...
 22. Tirane, ofroj City-tour Ceki Vjeshtė nė #Pragė, 7 Ditė €239 239 Euro

  Vjeshtė nė #Pragė, 7 Ditė €239


  #superoferta#festat#tirana#dures#fier#shkoder#elbasan#korce#udhetime
  CEKI / PRAGE
  , 25 Nėntor. - Vizitohen: Pragė, Karlovy Vari, Vjenė, Split, Zagreb, Graz,...
 23. Tirane, ofroj City-tour Maqedoni 🍁STRUGE - OHER 2 DITE 39€🍁

  🍁STRUGE - OHER 2 DITE 39€🍁
  ‼️Vendet e fundit per kete fundjave‼️
  📍Vizitohen: Struge-Oher-Shen Naum
  Data e udhetimit: 9-10 , 16-17 , 23-24 , 28-29 , 29-30 , 30 Nentor - 1 Dhjetor.
  ◾️Hotel Diplomat...
 24. Tirane, ofroj City-tour #Udhetimet per festat e #Nentorit!🇦🇱 15 Euro

  #Udhetimet per festat e #Nentorit!🇦🇱@Sole Travel #soletravel#trip#festat
  Tel:042230668/0696153704
  👇🏼#Ture5ditore👇🏼
  📍Selanik-Stamboll-Sofje 139€
  📍Vjene-Budapest 199€
  📍Bukuresht-Brashov...
 25. Tirane, ofroj City-tour Kroaci 🍁🍂👉Vjeshtė nė Bregdetin Dalmat, 4 DITE.. 119 Euro

  🍁🍂👉Vjeshtė nė Bregdetin Dalmat, 4 DITE..
  6. KROACI / DUBROVNIK
  Nisja mė 28 Nėntor
  Me Shume Detaje: Nė pagesėn 119 Euro pėrfshihen:
  1. Udhėtimi vajtje - ardhje dhe shėtitjet me autobus.
  2....
 26. Tirane, ofroj City-tour Serbi Vjeshtė nė #Beograd, 3 Ditė €89 89 Euro

  Vjeshtė nė #Beograd, 3 Ditė €89

  SERBI / BEOGRAD




  28, 29 Nėntor. - Vizitohet: Beograd Fjetje, Mėngjese pėr 2 netė qėndrimi nė Hotel. Transfertat dhe Shėtitjet sipas Programit me Autobus...
 27. BILETA AUTOBUZI PER NE STAMBOLL 40 Euro

  VETEM TEK SOLE TRAVEL & TOURS,

  JU DO TE GJENI BILETAT AUTOBUZIT PER NE STAMBOLL SI ME POSHTE:

  Bileta autobuzi..#Tirane- Stamboll & Stamboll-Tirane
  Tirane - Stamboll Te...
 28. Tirane, ofroj City-tour Pranverė nė Irlandė, 3 Ditė €499 Irlande 499 Euro

  IrlandeDita e Parė: Nisja me Autobus nga Tirana nė Aeroportin e Podgoricės. Fluturimi direkt Podgoricė - Dublin. Nisja nga Podgorica nė orėn 21.50. Mbrritja nė Dublin nė orėn 00.10. Transferimi nė...
 29. Tirane, ofroj City-tour Kroaci Hotel Sheraton 5* #Dubrovnik — 3 Dite 89 € 🎀 89 Euro

  Hotel Sheraton 5* #Dubrovnik — 3 Dite 89 € 🎀
  🎯 Data: 28 - 30 Nentor
  🎯 Data: 29 Nentor - 1 Dhjetor
  📱 042230668/0696153704
  ✔️ Ne cmim perfshihet:
  =➤ Mengjes + Darka
  =➤ Pishina Sauna Spa Palester...
 30. Tirane, ofroj 🚌Tiranė – Vicenza 50 Euro 🚌Tiranė – Alessandria 50 Euro

  🚌LINJE TOKESORE:🚍🦋
  🚌Tiranė – Udine 50 Euro
  🚌Tiranė – Asti 50 Euro
  🚌Tiranė – Venezia 50 Euro
  🚌Tiranė – Milano 50 Euro
  🚌Tiranė – Torino 50 Euro
  🚌Tiranė – Bergamo 50 Euro
  🚌Tiranė – Verona 50 Euro...
Trego rezultatin 1 deri 30 nga 1839
Faqja 1 nga 62 1 2 3 4