Albacall
kliko
kliko

kėrko:

Type: Posts; User: Piho Andi; Fjala/-ėt kyēe:

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.00 Sekonda.

 1. Tirane, shes Shiten paisjet e nje dyqani veshjesh 150.000 Leke

  Shiten paisjet e nje dyqani veshjesh te perdorura vetem 3 muaj ;

  Sasia Pershkrimi Permasat

  2 Rafte metalike/dru - 260 x 150 x 40
  2 Rafte metalike/dru - 260 x 100 x 40
  1 Banak me syrtare dhe...
 2. Tirane, Shiten paisjet e nje dyqani veshjesh

  Shiten paisjet e nje dyqani veshjesh te perdorura vetem 3 muaj ;

  Sasia Pershkrimi Permasat

  2 Rafte metalike/dru - 260 x 150 x 40
  2 Rafte...
 3. Durres, shes Vile 698 m² 300.000 Euro (Zdrukthtaria, Rruga e Marines)

  Zona/Rruga : Zdrukthtaria (Rruga e Marines)


  Shitet Vile me siperfaqe totale 698 m2 e perbere nga :
  3 apartamente ( me sip. mbi 120 m2 secili)
  3 njesi sherbimi (dyqane me sip.186 m2)
  2 garazhe...
Trego rezultatin 1 deri 3 nga 3