Albacall
kliko

kėrko:

Type: Posts; User: Endri43; Fjala/-ėt kyēe:

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.00 Sekonda.

  1. Tirane, shes gomone BAT 4.85m 2.500 Euro

    shes gomone BAT 4.85m te gjate e paisur me dy motore kryesori Envirude 40 kuaj fuqi dhe nje rezerve i vogel i ri shun feng(kopje e jamahas) 2,5 kuaj fuqi.
    Gomonia eshte e kompletuar me dy...
  2. Tirane, shes gomone BAT 4.85m 2500 Euro

    shes gomone BAT 4.85m te gjate e paisur me dy motore kryesori Envirude 40 kuaj fuqi dhe nje rezerve i vogel i ri shun feng(kopje e jamahas) 2,5 kuaj fuqi.
    Gomonia eshte e kompletuar me dy...
Trego rezultatin 1 deri 2 nga 2