Albacall
kliko
kliko

kėrko:

Type: Posts; User: GERMAN_COMPUTER; Fjala/-ėt kyēe:

Faqja 1 nga 2 1 2

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.00 Sekonda.

 1. Tirane, ofroj vend pune FINANCIERE E BRENDESHME

  GERMAN COMPUTERS , Lider ne fushen e shitjes se produkteve elektronike kerkon te punesoje Financiere Te Brendeshme ( Vajze):

  Kriteret:  Mbajtja e tė dhėnave tė sakta mbi transaksionet...
 2. GERMAN COMPUTERS ofron Vend Pune Technical Sales

  ❗❗ GERMAN COMPUTERS kerkon te punesoje Technical Sales:
  Kriteret:
  👉Te kete Aftesi te shkelqyera komunikuese.
  👉Te kete Aftesi te shkelqyera prezantuese.
  👉Te kete aftesi negociuese dhe bindėse
  👉Te...
 3. Servisi me i mire ne tirane per kompjutera

  🏆SERVISI ME I MIRE NE TIRANE PER LAPTOP&PC🏆
  🥇🥇SUPER SUPER CMIME 🥇🥇
  🎖️🎖️ SUPER SUPER SHERBIM 🎖️🎖️
  GERMAN COMPUTERS ka servisin me te kompletuar per lloj nevoje qe do te keni per kompjuterin dhe...
 4. Super oferte per LAPTOP HP ELITEBOOK 159 EU

  📦FURNIZIMI I RI ME LAPTOPE

  SUPER OFERTE , LAPTOP HP ELITEBOOK 8470P
  ✅Processor Intel Core i5 3320M @ 2.60GHz
  ✅Memory 6GB DDR3
 5. Tirane, shes Printer PRINTER BARI I RI 69 Euro

  Shes PRINTER TERMIK(BARI) I RI.


  GARANCI 1 VIT


  Adresa:Komuna e Parisit ,Prane Kristal Center
 6. Tirane, shes Hard disk SSD 256 GB SAMSUNG 40 Euro

  SUPER SSD , SUPER CMIME


  SSD SAMSUNG 256 GB 💵40 EU
  SSD SAMSUNG mSATA 256 GB 💵50 EU

  SASIA E LIMITUAR , NXITONI!!!!
  GJENDJA PERFEKTE , SI TE REJA!!
  GARANCIA 12 MUAJ
 7. Tirane, Samsung SAMSUNG GALAXY S7 EDGE pa perdorur 220 EURO

  SAMSUNG GALAXY S7 EDGE I PA PERDORUR 30000 leke

  Te ardhur nga USA dhe te zhbllokuar nga fabrika.
  Produkte vitrine ne gjendje perfekte.
  Shoqerohet me karikues dhe fishe.
  Fature te rregullt dhe...
 8. Tirane, ofroj vend pune Shitese( Vajze) ne Dyqan Kompjuterash

  GERMAN COMPUTERS kerkon te punesoje SHITESE( Vajze):
  Kriteret:

  Te kete Aftesi te shkelqyera komunikuese.
  Te kete Aftesi te shkelqyera prezantuese.
  Te kete aftesi negociuese dhe bindėse
  Te kete...
 9. GERMAN COMPUTERS kerkon te punesoje Inxhinier me Eksperience

  http://www.njoftime.com/attachment.php?attachmentid=441778&d=1504989160

  GERMAN COMPUTERS kerkon te punesoje Inxhinier me Eksperience:
  Kriteret:
  1- Te kete eksperience mbi 5 vite ne Servis...
 10. Tirane, shes Laptop KOMPJUTERA NGA GJERMANIA ME SHUMICE DHE PAKICE

  GJERMAN KOMPJUTER ESHTE DISTRIBUTOR KRYESOR NE TREG NE FUSHEN E KOMPJUTERAVE TE PERDORURA.

  NE OFROJME:  CILESINE ME TE MIRE
  CMIMET ME TE MIRA
  SHERBIMIN ME TE MIRE
 11. Tirane, shes PC HP ELITE 8200 , Corei5 gen 2 ,8 gb ram ddr3,hdd 250 gb ,139 EU

  ******SUPER SUPER OFERTE******

  HP ELITE 6200 , Corei5 gen 2 ,8 gb ram ddr3 , hdd 250 gb , 150 eu
  Parametrat :

  Ram :8 Gb DDR3
  Proc :Corei5 gen 2 (Quad Core) 3.1 ghz(2400)
  HDD :250 GB
  Karte...
 12. Tirane, shes SAMSUNG GALAXY S6 EDGE 128 GB 245 Euro

  SAMSUNG GALAXY S6 EDGE 128 GB I PA PERDORUR 245 EU


  Samsung Galaxy S6 EDGE, 128 GB.
  Te ardhur nga USA dhe te zhbllokuar nga fabrika.
  Produkte vitrine ne gjendje perfekte.
  Shoqerohet me...
 13. GERMAN COMPUTERS ofron Vend Pune Menaxher Shitjesh me Eksperience

  GERMAN COMPUTERS kerkon te punesoje Menaxher Shitjesh me Eksperience:
  Kriteret:

  Te kete eksperience mbi 3 vite ne Dyqan Kompjuterash / Telefonash
  Te kete Aftesi te shkelqyera komunikuese.
  Te...
 14. Tirane, shes Smartphone Iphone 6 , 199 EURO

  IPHONE 6 (PRODUKT VITRINE) 199 EU

  Specifikime teknike:

  http://www.gsmarena.com/apple_iphone_6-6378.php

  Te ardhur nga USA dhe te zhbllokuar nga fabrika.
  Produkte vitrine ne gjendje perfekte....
 15. Tirane, shes Samsung SAMSUNG GALAXY S7 229 Euro

  SAMSUNG GALAXY S7 I PA PERDORUR 229 EU

  Samsung Galaxy S7, 32 GB.
  Te ardhur nga USA dhe te zhbllokuar nga fabrika.
  Produkte vitrine ne gjendje perfekte.
  Shoqerohet me karikues dhe fishe.
  Fature...
 16. Tirane, shes SAMSUNG GALAXY S4 99 Euro

  SAMSUNG GALAXY S4 (PRODUKT VITRINE) 99 EU

  Samsung Galaxy S4, 16 GB.
  Te ardhur nga USA dhe te zhbllokuar nga fabrika.
  Produkte vitrine ne gjendje perfekte.
  Shoqerohet me karikues dhe fishe....
 17. Tirane, shes IPHONE 7 , 369 Euro

  PHONE 7 (PRODUKT VITRINE) 369EU
  Specifikimet teknike:

  http://www.gsmarena.com/apple_iphone_7-8064.php

  Te ardhur nga USA dhe te zhbllokuar nga fabrika.
  Produkte vitrine ne gjendje perfekte....
 18. Tirane, shes PC HP Z400 16 RAM , GTX 275 EU

  SUPER CMIM , SUPER WORKSTATION , SUPER PERFORMANCE PER INXHINIERI DHE GAMING  MODEL : HP Z400

  RAM : 16 GB DDR3 ECC

  PROC : XEON QUAD CORE , 8 THREADS W3520/ W3550
 19. Tirane, shes SAMSUNG GALAXY S6 169 Euro

  SAMSUNG GALAXY S6 (PRODUKT VITRINE) 169 EU

  Samsung Galaxy S6, 32GB.
  Te ardhur nga USA dhe te zhbllokuar nga fabrika.
  Produkte vitrine ne gjendje perfekte.
  Shoqerohet me karikues dhe fishe....
 20. Tirane, shes SAMSUNG GALAXY NOTE 4 169 Euro

  SAMSUNG GALAXY NOTE 4 PA PERDORUR 169 EU
  Specifikimet Teknike:

  http://www.gsmarena.com/samsung_galaxy_note_4-6434.php


  Te ardhur nga USA dhe te zhbllokuar nga fabrika.
  Produkte vitrine ne...
 21. Tirane, shes Software PROGRAM BARI QE LIDHET ME KASE FISKALE , 40 EU

  SHES PROGRAM BAR , RESTAURANT , MUNDESON LIDHJEN ME KASE FISKALE

  PROGRAMI ESHTE SHUME PRAKTIK , FLEXIBEL DHE I THJESHTE NE PERDORIM.

  CMIMI 39 EU.

  Ne cmim perfshihet dhe trajnimi.
  ...
 22. Tirane, shes SAMSUNG GALAXY S 5 135 Euro

  SAMSUNG GALAXY S5 I PA PERDORUR 135 EU

  Samsung Galaxy S5, 16 GB.
  Te ardhur nga USA dhe te zhbllokuar nga fabrika.
  Produkte vitrine ne gjendje perfekte.
  Shoqerohet me karikues dhe fishe.
  Fature...
 23. Tirane, shes SAMSUNG GALAXY NOTE 5 239 Euro

  SAMSUNG GALAXY NOTE 5 PA PERDORUR 239 EU
  Specifikimet Teknike:

  http://www.gsmarena.com/samsung_galaxy_note5-7431.php


  Te ardhur nga USA dhe te zhbllokuar nga fabrika.
  Produkte vitrine ne...
 24. Tirane, shes Software PROGRAM BARI 39 Euro

  ****** SUPER SUPER OFERTE******

  SHES PROGRAM PER MENAXHIM BAR-RESTAURANT QE LIDHET ME KASE FISKALE , 39 EU
  TE DHENAT E PROGRAMIT:
  1.Menaxhim i shitjeve. Fatura shitje dhe TVSH dhe mundėsi lidhje...
 25. Tirane, okazion SAMSUNG GALAXY NOTE 4 PA PERDORUR 169 EU

  SAMSUNG GALAXY NOTE 4 PA PERDORUR 169EU


  🤣 MUNDESI PAGESE ME KESTE! 🤣


  🚛🚛 BEJME TRANSPORT NE GJITHE SHQIPERINE🚛🚛


  Specifikimet Teknike:
 26. Tirane, shes PC PC HP ELITE 8000 RAM 8 GB , HDD 250 GB , 95 EU

  ******SUPER SUPER OFERTE*****
  PC HP ELITE 8000 RAM 8 GB , HDD 250 GB , 95 EU

  Operating system: Microsoft Windows 7 Professional X64

  Processor: CORE 2 DUO , 2.93 GHZ
  Ram: 8GB DDR3
  Hard...
 27. Tirane, shes Software PROGRAM MARKETI QE LIDHET ME KASE FISKALE , 39 EU

  SHES PROGRAM PER MANAXHIM MARKETI, MUNDESON LIDHJEN ME KASE FISKALE

  PROGRAMI ESHTE SHUME PRAKTIK , FLEXIBEL DHE I THJESHTE NE PERDORIM.

  CMIMI 40 EU.

  Ne cmim perfshihet dhe trajnimi.
  ...
 28. HP P6005, 8 Gb ram ddr3, proc Dual Core 3.4 ghz ,GRAFIKE 3.2 GB , 89 eu

  ******SUPER SUPER OFERTE******

  HP P6005, 8 Gb ram ddr3, proc Dual Core 2.7 ghz 75 eu

  Parametrat :

  Ram :8 Gb DDR3
  Proc : Dual Core 3.4 ghz
  HDD :250 GB
  Karte Grafike:1.7 gb shared
 29. Tirane, shes IPHONE 5S 16 GB , 145 EU

  411584
  IPHONE 5S 32 GB , 145 EU

  Specifikimet Teknike:

  http://www.gsmarena.com/apple_iphone_5s-5685.php

  Te ardhur nga USA dhe te zhbllokuar nga fabrika.
  Produkte vitrine ne gjendje...
 30. Tirane, shes PC HP DC 7900 55 Euro

  ******SUPER SUPER OFERTE VERORE*****
  HP DC 7900, RAM 4 GB , PROC CORE2DUO 2.8 GHZ , HDD 80/160 GB , 79 EU
  Parametrat :
  Ram :4 Gb
  Proc:CORE2DUO 3.16 GHZ)
  HDD :80 GB /160GB , 7200 RPM
  Karte...
Trego rezultatin 1 deri 30 nga 32
Faqja 1 nga 2 1 2