Albacall
kliko
kliko

kėrko:

Type: Posts; User: Gj333; Fjala/-ėt kyēe:

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.00 Sekonda.

 1. Tirane, shes makine Mazda Mazda 6 Viti 2004, 3.000 Euro

  Karburanti: Diezel
  Ngjyra.....: blu e errėt
  Kamjo......: manual
  Ftohja......: Kondicioner
  Fuqia KW..: 92
  KM..........: 180000

  Makina shume e paster si brenda dhe jasht e sapo ardhur nga...
 2. Tirane, shes Motociklete Benelli TNT 1130 Sport Evo Viti 2006, 4.500 Euro

  KM: 16.500

  Vetem 2 rrug Tirane Durres i pa perdorur ne Shqiperi

  Bateri te re kandele te reja NGK Iridium filter DNA sport, Marmite Extra e versjonit R160 mbi 1000 Euro e punuar me dore +...
 3. Tirane, shes makine Mercedes-Benz CLS 550 AMG Viti 2009, 18.500 Euro

  Karburanti: Hibrid
  Ngjyra.....: e bardhe
  Kamjo......: automatik
  Ftohja......: Klima
  KM..........: 100000

  Full version USA - Timon druri tip i ri sedilet me Ngrofje Ftofje memorje ndezje ke...
 4. Tirane, shes xhip Hyundai Terracan 2.9 Crdi 4WD Viti 2007, 6.500 Euro

  Karburanti: Diezel
  Ngjyra.....: e zeze
  Kamjo......: automatik
  Ftohja......: Klima
  Fuqia KW..: 163
  KM..........: 218000

  Makina eshte ne gjendje perfekte, 218000Km Origjinale mund ti...
 5. Tirane, shes biciklete E-BIKE Fischer 29 1.000 Euro

  E bike e fischer Germane pothuj se e re vetem 373km.

  Bateria me 2 vite garanci dhe motorri me 10 vite e pajisur me te gjitha opsionet e mundeshme full.

  Me nje karikim ben 70-90km, pa mashtrime...
 6. Tirane, shes Motociklete gare Ducati Ducati 749S Testa Streta Viti 2006, 3.800 Euro

  Ngjyra.....: e kuqe
  KM..........: 12.800

  Motorri ka vetem 12800KM origjinale !!!
  I rregullt per kudo i pa perdorur ne Shqiperi.

  Extra: Shume pjes Carbon, Goma te reja 100%!, Marmita extra,...
Trego rezultatin 1 deri 6 nga 6