Albacall
kliko

kėrko:

Type: Posts; User: BARBERSCHOOL Samo; Fjala/-ėt kyēe:

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.00 Sekonda.

  1. KURSE BERBERI TIRANE: BARBERSCHOOL Samo, ZHVILLON KURSE PER BERBER, DHE TRAJNIME PRAKTIKE 3 MUJORE PER BERBER

    BARBERSCHOOL Samo: ZHVILLON KURSE PER BERBER. ME NJE EKSPERIENCE 20 VJECARE NE FUSHEN E KURSEVE PER BERBER NE BEJME TE MUNDUR QE BRENDA PAK MUAJSH JU MUND TE MESONI TEKNIKAT MODERNE DHE BSHKEKOHORE...
  2. Ofrojme Praktik Berber

    Zhvillojme praktik per berber.
    Barberschool samo zhvillon.Trajnime praktike 3 mujiore per berber
    Per te gjith ata qe sapo kan mbaruar nje kurs per berber dhe kan nevoje per te mesuar dicka me...
Trego rezultatin 1 deri 2 nga 3