Albacall
Kliko
AlfaFab.com

kėrko:

Type: Posts; User: Trinity.al; Fjala/-ėt kyēe:

Faqja 1 nga 6 1 2 3 4

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.00 Sekonda.

 1. Tirane, ofroj vend pune pastruese, Rolling Hills, 8 ore 30000 leke

  http://www.njoftime.com/images/biznesi/trinity_coverd.jpg

  Agjencia e ndermjetesimit Trinity, kerkon te punesoje urgjentisht pastruese

  Kandidatja duhet te permbushe kriteret e meposhtme:

  1....
 2. Tirane, kerkoj vend pune Kerkon babysitter vetem per nje jave apo 1 muaj?

  http://www.njoftime.com/images/biznesi/trinity_coverd.jpg

  Agjencia Trinity ofron per here te pare ne Shqiperi sherbimin e dados vetem per 1 ose 2 jave!

  Nese ndodheni jashte Shqiperie dhe jeni...
 3. Tirane, ofroj vend pune dado, 6 dite jave, , rezidenca e familjes Bllok, paga 45000 leke

  http://www.njoftime.com/images/biznesi/trinity_coverd.jpg

  Agjencia e ndermjetesimit Trinity, kerkon te punesoje urgjentisht nje dado:

  Kandidatja duhet te permbushe kriteret e meposhtme:

  1....
 4. Tirane, ofroj vend pune PUNESOHU GRATIS SI MIREMBAJTESE SHTEPIE APO AMVISE!

  http://www.njoftime.com/images/biznesi/trinity_coverd.jpg

  Agjencia e ndermjetesimit Trinity, kerkon te punesoje urgjentisht zonja nga mosha 35 deri ne 55 vjec si mirembajtese shtepie ose si amvise...
 5. Tirane, ofroj vend pune babysitter, 35 - 50 vjec 5 ore 25000 leke

  http://www.njoftime.com/images/biznesi/trinity_coverd.jpg

  Agjencia e ndermjetesimit Trinity, kerkon te punesoje urgjentisht babysitterKandidatja duhet te permbushe kriteret e meposhtme:

  1....
 6. Tirane, ofroj vend pune kujdestare te moshuarish, per nje zonje te paralizuar

  http://www.njoftime.com/images/biznesi/trinity_coverd.jpg

  Agjencia e ndermjetesimit Trinity, kerkon te punesoje urgjentisht nje kujdestare te moshuarish: Zonja duhet te kete keto karakteristika
  ...
 7. Tirane, kerkoj vend pune Kerkon babysitter vetem per nje apo dy jave? Apliko tani per "Trinity Summer Care"

  http://www.njoftime.com/images/biznesi/trinity_coverd.jpg

  Agjencia Trinity ofron per here te pare ne Shqiperi sherbimin e dados vetem per 1 ose 2 jave!

  Nese ndodheni jashte Shqiperie dhe jeni...
 8. Tirane, ofroj vend pune PUNESOHU GRATIS SI BABYSITTER OSE DADO!

  http://www.njoftime.com/images/biznesi/trinity_coverd.jpg

  Agjencia e ndermjetesimit Trinity, kerkon te punesoje urgjentisht zonja nga mosha 35 deri ne 55 vjec si kujdestare femijesh

  Kandidatet...
 9. Tirane, ofroj vend pune babysitter, 35 -50 vjec, full time, 40000 mije leke

  http://www.njoftime.com/images/biznesi/trinity_coverd.jpg

  Agjencia e ndermjetesimit Trinity, kerkon te punesoje urgjentisht babysitter

  Kandidatja duhet te permbushe kriteret e meposhtme:

  1....
 10. Tirane, ofroj vend pune part time Babysitter, 15:00 -19:00, 5 dite jave , 15000 leke

  http://www.njoftime.com/images/biznesi/trinity_coverd.jpg

  Agjencia e ndermjetesimit Trinity, kerkon te punesoje urgjentisht babysitter

  Kandidatja duhet te permbushe kriteret e meposhtme:

  1....
 11. Tirane, ofrohet kujdestari femijesh ,te moshuarish si dhe punetore shtepie

  http://www.njoftime.com/images/biznesi/trinity_coverd.jpgAgjencia e ndermjetesimit Trinity iu vjen ne ndihme familjeve qe kerkojne perkujdesje ne sherbimet e meposhtme:

  Babysitter
  Perkujdesje...
 12. Tirane, ofroj vend pune Perkujdesje per te moshuar

  http://www.njoftime.com/images/biznesi/trinity_coverd.jpg

  Agjencia e ndermjetesimit Trinity iu vjen ne ndihme familjeve qe kerkojne perkujdesje ne sherbimet e meposhtme:

  Babysitter
  ...
 13. Tirane, kerkoj vend pune edukatore ose babysitter, jam 48 vjec dhe kam 6 vjet eksperience

  http://www.njoftime.com/images/biznesi/trinity_coverd.jpg

  Kerkoj te punesohem si babysitter apo edukatore

  Me poshte kriteret qe ofroj:

  · Mosha ->48 vjec

  · Eksperienca -> Kam eksperience...
 14. Tirane, kerkoj vend pune full time si Punonjese sociale. Kam punuar si edukatore, mesuese dhe punonjese sociale

  http://www.njoftime.com/images/biznesi/trinity_coverd.jpg

  Kerkoj te punesohem si punonjese sociale ne institucione private

  Me poshte kriteret qe ofroj:

  · Mosha -> 48 vjec· Arsimi -> i...
 15. Tirane, kerkoj vend pune Babysitter, arsimi i larte,43 vjec, me pervoje ne Itali

  http://www.njoftime.com/images/biznesi/trinity_coverd.jpg

  Kerkoj te punesohem si babysitter

  Me poshte kriteret qe ofroj:

  · Mosha ->43 vjec

  · Arsimi -> i larte (Fakulteti i Gjuheve te...
 16. Tirane, kerkoj pune babysitter, mosha 53 vjec, kam referenca ne familjet ku kam punuar

  http://www.njoftime.com/images/biznesi/trinity_coverd.jpg

  Kerkoj te punesohem si babysitter. Si me poshte kriteret qe ofroj:

  · Mosha -> 53 vjec
  ·Arsimi -> i mesem
  · Eksperienca si babysiter...
 17. Tirane, kerkoj vend pune part time Marketing ose burime njerezore

  http://www.njoftime.com/images/biznesi/trinity_coverd.jpg

  Kerkoj te punesohem ne marketing apo burime njerezore

  Me poshte kriteret qe ofroj:

  · Mosha ->22 vjec

  · Arsimi -> i larte si...
 18. Tirane, kerkoj vend pune sanitare ne hotele apo zyra , 47 vjec, me eksperience

  http://www.njoftime.com/images/biznesi/trinity_coverd.jpg

  Kerkoj te punesohem si sanitare ne ne biznese te ndryshme

  Me poshte kriteret qe ofroj:

  · Mosha ->47 vjec

  · Arsimi -> i mesem
 19. Tirane, kerkoj vend pune Punonjese sociale ne familje apo institucione private

  http://www.njoftime.com/images/biznesi/trinity_coverd.jpg

  Kerkoj te punesohem si punonjese sociale ne familje apo ne institucione private.

  Me poshte kriteret qe ofroj:

  · Mosha -> 23 vjec
  ...
 20. Tirane, kerkoj vend pune Kujdestare te moshuarish e specializuar ne Itali

  http://www.njoftime.com/images/biznesi/trinity_coverd.jpg

  Kerkoj te punesohem si kujdestare te moshuarish

  Me poshte kriteret qe ofroj:

  · Mosha ->43 vjec

  · Arsimi -> i larte
 21. Tirane, kerkoj vend pune babysitter, 45 vjec , arsimi i larte, Psikologji

  http://www.njoftime.com/images/biznesi/trinity_coverd.jpg

  Kerkoj te punesohem si babysiterMe poshte kriteret qe ofroj:

  · Mosha -> 45 vjec

  · Arsimi -> i larte

  · Eksperienca -> Kam qene...
 22. Tirane, kerkoj vend pune babysiter, 32 vjec, full time

  http://www.njoftime.com/images/biznesi/trinity_coverd.jpg

  Kerkoj te punesohem si babysiter

  Me poshte kriteret qe ofroj:

  · Mosha ->32 vjec

  · Arsimi -> i mesem
 23. Tirane, kerkoj vend pune shofer, patente B italiane dhe shqiptare

  Kerkoj te punesohem si shofer

  Me poshte kriteret qe ofroj:

  · Mosha ->53 vjec

  · Arsimi -> i mesem

  · Lloji i patentes --> B
 24. Tirane, kerkoj vend pune Pastruese per zyra si edhe per shtepi, 41 vjec

  http://www.njoftime.com/images/biznesi/trinity_coverd.jpg

  Kerkoj te punesohem si sanitare ne zyra ose ne shtepi

  Me poshte kriteret qe ofroj:

  · Mosha ->41 vjec

  · Rezidenca e banimit ->...
 25. Tirane, kerkoj vend pune Koordinatore zyre, kam punuar 2 vjet ne qender kursesh si sekretare, 25 vjec

  Kerkoj te punesohem si sekretare apo koordinatore zyreMe poshte kriteret qe ofroj:· Mosha ->25 vjec· Arsimi -> i larte ( dega Filozofi, Fakulteti i Shkencave sociale)·Rezidenca e banimit ->...
 26. Tirane, kerkoj vend pune Koordinatore zyre, 26 vjec, me eksperience ne banke

  http://www.njoftime.com/images/biznesi/trinity_coverd.jpg

  Kerkoj te punesohem si koordinatore zyre ne biznese te ndryshme

  Me poshte kriteret qe ofroj:

  · Mosha ->26 vjec

  · Arsimi -> i...
 27. Tirane, jam mesuese me 25 vjet pervoje, jap mesime 1 -3 ore part time per cikel te ulet ose parashkollor

  http://www.njoftime.com/images/biznesi/trinity_coverd.jpg

  Kerkoj te punesohem si mesuese e parashkollorit part time per femijet e ciklit te ulet apo parashkollor

  Me poshte kriteret qe ofroj:
  ...
 28. Tirane, kerkoj vend pune koordinatore zyre, diplomuar per Finance - Banke, 28 vjec

  http://www.njoftime.com/images/biznesi/trinity_coverd.jpg

  Kerkoj te punesohem si koordinatore zyre ne biznese te ndryshme

  Me poshte kriteret qe ofroj:

  · Mosha ->28 vjec

  · Arsimi -> i...
 29. Tirane, kerkoj vend pune babysitter me pervoje,e disponueshme per te punuar ne Zvicer

  http://www.njoftime.com/images/biznesi/trinity_coverd.jpg

  te punesohem si babysiter jashte Shqiperie ( Zvicer ose Itali)

  Me poshte kriteret qe ofroj:

  · Mosha ->48 vjec

  · Arsimi -> i...
 30. Tirane, kerkoj vend pune full time si mesuese, punonjese sociale apo babysitter

  http://www.njoftime.com/images/biznesi/trinity_coverd.jpg

  Kerkoj te punesohem si mesuese ndihmese, punonjese sociale apo babysitter

  Me poshte kriteret qe ofroj:

  · Mosha ->44 vjec

  · ...
Trego rezultatin 1 deri 30 nga 172
Faqja 1 nga 6 1 2 3 4