kėrko:

Type: Posts; User: Wall; Fjala/-ėt kyēe:

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.00 Sekonda.

 1. Durres, ofroj vend pune Picerjol

  The Wall nė kuadėr tė zgjerimit te stafit
  Shpall Vend Vakant pune ne pozicionin:

  1:Picerjol

  Benefitet:
  Siguracione shėndetėsore tė mbuluara
  Benefite nė bazė tė performancės
  Page e...
 2. Durres, ofroj vend pune Agjent Shitje

  Njė nga kompanitė mė prestigjoze nė treg lider i produkteve ushqimore dhe shpėrndares ekskluzive,
  nė kuadėr tė zgjerimit tė distribucionit hap pozicione tė lira pėr:
  Agjent Shitje!/Ne zonen Durres...
Trego rezultatin 1 deri 2 nga 2